sklep.lemone.pl- Logo - Opinie

sklep.lemone.pl

Opinie (130) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1070)

Ważny od: 8 gru 2016
sklep.lemone.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklep.lemone.pl

23 paź 2023
25 paź 2023
Pięć gwiazdek od Pani to dla nas jak pięciogwiazdkowy hotel w świecie e-commerce! 🌟🌟🌟🌟🌟 Dziękujemy za najwyższą ocenę i zaufanie. Cieszymy się, że nasze starania są docenione. Serdecznie zapraszamy na kolejne "pięciogwiazdkowe" zakupy! 🛒🎉😊
21 paź 2023
Bardzo zadowolona z szybkiej realizacji zamówienia, z szybkiej dostawy... wdzięczność wdzięczność wdzięczność
25 paź 2023
O, trzykrotne "wdzięczność" to dla nas jak trzy Oskary w jednym roku! 🏆🌟 Bardzo się cieszymy, że Pani jest zadowolona z naszej szybkiej realizacji i dostawy. To dla nas ogromna motywacja do dalszego działania. Serdecznie dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na Pani kolejne zamówienie! 🛒🌟😊
20 paź 2023
Szybką dostawą, zgodnie oczekiwaniem
25 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 🌟 Szybka dostawa to nasz konik - myślę, że niedługo wyprzedzimy dostawców pizzy. 😄 Cieszymy się, że wszystko było zgodne z oczekiwaniem i serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy! 🛒🎉
19 paź 2023
Próbki do zamówienia. Ekspresowa wysyłka
24 paź 2023
Dziękujemy Pani Zuzanno za pozytywną opinię! Cieszymy się, że próbki i ekspresowa wysyłka trafiły w Pani gust. 🌟 Staramy się, aby każde zamówienie było małym wydarzeniem pełnym miłych niespodzianek. Zapraszamy na kolejne, równie ekspresowe zakupy! 🛒🚀😊
19 paź 2023
Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Dziękuję
24 paź 2023
Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie! 🌟 Dziękujemy za miłe słowa i serdecznie zapraszamy na kolejne "zakupowe przygody"! 🛒🎉😊

Polecam Lemone

Bardzo szybka przesyłka,atrakcyjne rabaty,profesjonalna obsługa klienta.
18 paź 2023
Dziękujemy za Pani entuzjastyczne słowa! 🎉 Jest nam niezmiernie miło, że szybkość przesyłki, atrakcyjność naszych rabatów oraz poziom obsługi klienta spotkały się z takim uznaniem. Cieszymy się, że udało nam się spełnić te wszystkie oczekiwania. Zapraszamy do korzystania z naszych usług również w przyszłości! 🌟🛍️😊
18 paź 2023

Profesjonalna i przemiła obsługa, szybki kontakt i rozwiązanie problemu. Ekspresowa wysyłka. Miła niespodzianka przy otwieraniu zamowienia. POLECAM
18 paź 2023
Dziękujemy bardzo za tak świetną recenzję! 😊 Jest nam niesamowicie miło, że nasza obsługa, szybkość działania i mała niespodzianka w zamówieniu spotkały się z taką aprobatą. Dla nas to potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku. Dziękujemy za polecanie nas innym i serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy! 🌟🎁👍
18 paź 2023
Fast delivery, very good packaging, samples of other creams as a gift
18 paź 2023
Thank you for your wonderful review! 🌟 We're thrilled to hear that you were pleased with the fast delivery, the quality of our packaging, and the added bonus of sample creams. Your satisfaction is our top priority. We look forward to serving you again in the future! 😊📦🎁
17 paź 2023
Szybka dostawa,pięknie zapakowany produkt,duża oferta produktów w sklepie.
18 paź 2023
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię! Cieszymy się, że szybka dostawa, estetyczne zapakowanie produktu oraz szeroka oferta w sklepie przypadły Pani do gustu. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja naszych klientów. Naprawdę! Serdecznie zapraszamy na kolejne, udane zakupy! 😊🛒🎁
16 paź 2023

Błyskawiczna dostawa, miła obsługa, szeroki wybór produktów. Bardzo polecam!
18 paź 2023
Serdecznie dziękujemy za tak wspaniałą opinię! 😊 Jest nam niezmiernie miło, że błyskawiczna dostawa, miła obsługa oraz szeroki wybór produktów zrobiły tak dobre wrażenie. Państwa zadowolenie to dla nas priorytet. Bardzo dziękujemy za polecanie nas innym i zapraszamy na kolejne zakupy! 🌟🛍️👍
14 paź 2023

Wszystko na 5

Informacja o każdym kroku zamówienia. Szybka wysyłka i dostawa. Produkty dobrze zapakowane. Fajny gratis. Zdecydowanie polecam.
18 paź 2023
Dziękujemy bardzo Pani Moniko, za pozytywną opinię! 🌟 Cieszymy się, że Pani docenia transparentność w informowaniu o statusie zamówienia oraz że sprostaliśmy wymogom w szybkości dostawy i jakości opakowania. Miło słyszeć, że nasz mały gratis również spotkał się z aprobatą. Pani rekomendacja jest dla nas bardzo cenna. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy! 😊🛒🎁
11 paź 2023
Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do klienta.Mogę z pełnym przekonaniem polecić sklep.
18 paź 2023
Serdecznie dziękujemy za tak pozytywne słowa! 😊 Cieszymy się, że nasze profesjonalne podejście do klienta spełniło Pani oczekiwania. Dla nas to największa nagroda. Bardzo dziękujemy za polecanie nas innym i z niecierpliwością czekamy na możliwość obsłużenia Pani przy kolejnych zakupach! 🌟🛍️👏
10 paź 2023
Wzorowa obsługa 🙂 Polecam
18 paź 2023
Dziękujemy za komplement i polecanie naszego sklepu! 😊 Wzorowa obsługa to coś, do czego dążymy każdego dnia. Jest nam bardzo miło, że udało nam się spełnić Pana/Pani oczekiwania. Zapraszamy na kolejne zakupy! 🌟🛒👍
10 paź 2023
18 paź 2023
Te pięć gwiazdek od Pani? To jak dla nas Oscary w świecie e-commerce kosmetyków i suplementów! 😎🌟 Zamiast czerwonego dywanu mamy szary... ekologiczny karton? Ale za to zawsze pełen doskonałych produktów! Dziękujemy, że jest Pani naszą najwierniejszą fanką. Autografy wysyłamy wraz z Pani następnym zamówieniem! 🎬🛒💄😉
18 paź 2023
Dziękujemy za maksymalną liczbę gwiazdek! 🌟🌟🌟🌟🌟 Jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dla nas to miła rekomendacja. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy! 😊🛒👍

Polecam!

Bardzo szybka dostawa i paczka pięknie zapakowana!😊
18 paź 2023
Dziękujemy za tak miłe słowa! 😊 Cieszymy się, że szybka dostawa oraz starannie zapakowana paczka przysporzyły Pani radości. Dbamy o każdy detal, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Zapraszamy serdecznie na kolejne zakupy! 🌟📦🎁
6 paź 2023

Przesyłka dobrze zapakowana, szybko zrealizowana. W środku czekała także miła niespodzianka. Polecam ten sklep.
9 paź 2023
Cieszymy się, że proces wysyłki, opakowanie oraz mały dodatek przypadły Pani do gustu. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta, dlatego starannie dbamy o każdy etap realizacji zamówienia. Miło słyszeć, że nasza niespodzianka spotkała się z Pani uznaniem. Zapraszamy serdecznie na kolejne zakupy i dziękujemy za polecanie nas innym! 🌟📦😊
Szybka wysyłka .Ładnie zapakowane(ECO)Kupon rabatowy .Dziękuję
4 paź 2023
Dziękujemy za miłe słowa! 😊 Cieszymy się, że doceniła Pani nasze eco-pakowanie oraz dodatkowy bonus w postaci kuponu rabatowego. Dla nas ważne jest dbanie o środowisko oraz satysfakcja naszych klientów. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy i dziękujemy za wybór naszego sklepu! 🌿🛍️🌟
4 paź 2023
szybka wysyła i dostarczenie towaru
4 paź 2023
Dziękujemy za Pani feedback! 🌟 Cieszymy się, że proces wysyłki oraz dostarczenia towaru przebiegł sprawnie i szybko. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy! 😊📦
MZ
Marta Z.
Białystok
3 paź 2023
Expresowa realizacja zamówienia. Towar z najwyższej półki w konkurencyjnych cenach
4 paź 2023
Dziękujemy za Pani opinię! 🌟 Cieszymy się, że tempo realizacji oraz jakość produktów spełniły oczekiwania. Naszym celem jest łączenie wysokiej jakości produktów z atrakcyjnymi cenami. Serdecznie zapraszamy do ponownych zakupów i życzymy kolejnych udanych transakcji! 😊🛍️