sklep.lemone.pl- Logo - Opinie

sklep.lemone.pl

Opinie (130) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1070)

Ważny od: 8 gru 2016
sklep.lemone.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklep.lemone.pl

26 wrz 2023
Bardzo jestem zadowolony, szybka wysyłka, jak w najlepszym stanie.., idealnie zapakowane, cudowne produkty.., Polecam
26 wrz 2023
Cieszymy się, że wysyłka, opakowanie, a przede wszystkim produkty spełniły Pana oczekiwania. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja Klientów, dlatego ciągle dążymy do perfekcji w każdym aspekcie naszej działalności. Zapraszamy do ponownych zakupów i dziękujemy za polecanie nas innym! Lemone Team! 🌟📦
22 wrz 2023
Przyjemne ceny, wielki wybór produktów, szybka dostawa - doskonala spówpraca.
26 wrz 2023
Dziękujemy za tak pozytywny komentarz! 😊 Cieszymy się, że Pani doceniła nasze ceny, różnorodność asortymentu oraz szybkość dostawy. Dla nas najważniejsze jest, aby każda współpraca była dla naszych klientów doskonałym doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania! 🌟🛒
22 wrz 2023
Błyskawiczna dostawa doskonałego produktu
26 wrz 2023
Dziękujemy i zapewniamy, że staramy się zawsze dostarczać naszym klientom tylko najlepsze produkty w jak najkrótszym czasie. Serdecznie zapraszamy do ponownych zakupów! 🌟📦
20 wrz 2023
26 wrz 2023
Dziękujemy za piękne 5 gwiazdek! 🌟🌟🌟🌟🌟 Jesteśmy zachwyceni, że nasza usługa spełniła Pani oczekiwania. Będziemy dalej dążyć do perfekcji, aby każde kolejne doświadczenie z nami było równie pozytywne. Serdecznie zapraszamy ponownie! 😊
AS
15 wrz 2023
Ekspresowa wysyłka, pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona:)
19 wrz 2023
Dziękujemy za świetną opinię! 😊 Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania pod każdym względem. Dążymy do tego, aby każda transakcja była realizowana profesjonalnie i ekspresowo. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy i życzymy samych pozytywnych doświadczeń związanych z naszym sklepem! Pani zadowolenie, jest tez i naszym 🛍️
15 wrz 2023
Bardzo zachęcają promocje np. na dwupaki suplementów diety a także szybka, sprawna realizacja zamówień. Do poprawy dostępność produktów marki Solgar (niektóre są niedostępne od wielu m-cy) oraz spektrum marek kosmetyków profesjonalnych (dla przykładu: Geek&Gorgeous, Neostrata, Monoderma, Ole Henriksen, Skyn Iceland, Kate Somerville), tak żeby nie trzeba było po jeden niedostępny kosmetyk udawać się do kolejnego sklepu online.
19 wrz 2023
Dziękujemy za obszerny komentarz oraz cenne uwagi! 🌟 Cieszymy się, że nasze promocje oraz szybkość realizacji zamówień spotkały się z Pani pozytywnym odbiorem. Równocześnie przyjmujemy do wiadomości wszystkie Pani sugestie dotyczące rozszerzenia oferty oraz poprawy dostępności niektórych produktów. Dziękujemy za lojalność i za to, że jest Pani też z nami! Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy. 😊🛍️
13 wrz 2023
Błyskawiczna realizacja zamówienia, towar porządnie zapakowany. Próbki kosmetyków gratis od sprzedawcy. Polecam
19 wrz 2023
Cieszymy się, że docenia Pani szybkość realizacji oraz dodatkowy bonus. Zapraszamy serdecznie do ponownych zakupów i z góry dziękujemy za polecanie nas innym! 🌟🎁
12 wrz 2023
Łatwo, szybko i przyjemnie. Polecam :)
12 wrz 2023
Dziękujemy za miłe słowa i rekomendację! 😊 Cieszymy się, że proces zakupowy w naszym sklepie okazał się być łatwy, szybki i przyjemny. Zapraszamy serdecznie do ponownych zakupów! 🌟🛍️
8 wrz 2023
Częste promocje w sklepie. Mega szybka wysyłka. Polecam
12 wrz 2023
Cieszymy się, że doceniła Pani nasze promocje i szybką wysyłkę. Staramy się, aby każde zakupy w naszym sklepie były satysfakcjonujące. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty w przyszłości! 😊🛍️
7 wrz 2023
Błyskawiczna wysyłka, zamówienie ładnie, estetycznie zapakowane, gratisy
12 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 🌟 Cieszymy się, że docenia Pani szybkość wysyłki oraz sposób pakowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że gratisy przypadły Pani do gustu. 😊 Zapraszamy do kolejnych zakupów! 🎁🛒
7 wrz 2023
Przesyłka doszła szybko i bezproblemowo. Produkt był też w dobrej cenie. Polecam.
12 wrz 2023
Cieszymy się, że proces dostawy przebiegł sprawnie i że jest Pani zadowolona z ceny produktu. Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do ponownych zakupów i dziękujemy za rekomendację! 😊🛍️
Bardzo szybka transakcja, gorąco polecam LEMONE online shop. Michał
12 wrz 2023
Dziękujemy za gorącą rekomendację, Michał! 😊 Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że proces transakcyjny przebiegł sprawnie i szybko. Pracujemy nad tym, aby zapewnić najlepsze doświadczenia zakupowe. Serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów w "LEMONE online shop"! 🍋🌟
6 wrz 2023
Polecam. Szybka wysyłka
12 wrz 2023
Dziękujemy za Pani rekomendację! 😊 Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania, oferując szybką wysyłkę. Serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów! 🌟📦
5 wrz 2023
12 wrz 2023
Dziękujemy za pełną notę! 🌟🌟🌟🌟🌟 Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że nasze usługi spełniły oczekiwania. Zrobimy wszystko, aby przy kolejnych zakupach również sprostać wymaganiom. Serdecznie zapraszamy! 😊
30 sie 2023
Szybka dostawa. Wszystko zgodnie z opisem.
31 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Pani pozytywną recenzję! 🌟 Szybkość dostawy i zgodność z opisem to dla nas priorytety. Cieszymy się, że udało nam się spełnić Pani oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty ponownie! 🛒😊
24 sie 2023
Szybka wysyłka towar na miejscu z miłym upominkiem polecam
25 sie 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 😊 Cieszymy się, że proces wysyłki i mały gest w postaci upominku spotkały się z uznaniem. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy i dziękujemy za rekomendację! 🎁🌟💖
22 sie 2023
Wszystko jest fantastycznie! Dziękuję:)
23 sie 2023
Dziękujemy za tak ciepłe słowa! Kiedy czytamy "fantastycznie", to nasze serca robią "bum-bum" ze szczęścia! 😊 Do zobaczenia przy następnej fantastycznej transakcji! 🌟🛍️ Дякуємо за такі теплі слова! Коли читаємо "фантастично", наші серця роблять "бум-бум" від щастя! 😊 Будемо раді бачити вас знову при наступній фантастичній угоді! 🌟🛍️
22 sie 2023

świetny sklep

Bardzo szybka, darmowa wysyłka i bogaty asortyment. Polceam!
23 sie 2023
Dziękujemy za świetną opinię! Nasza wysyłka była szybka, ale to Państwa entuzjazm przyspiesza nas jeszcze bardziej! Asortyment staramy się mieć tak bogaty, by każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. 😉 Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! 🎁🚀
18 sie 2023
23 sie 2023
Dziękujemy za pełen zestaw gwiazdek! 🌟🌟🌟🌟🌟 Wasze wsparcie motywuje nas do jeszcze cięższej pracy! Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania w naszym sklepie! 🛍️😊
18 sie 2023

Polecam z czystym sumieniem

B szybka przesyłka ,dobrze opakowana, w srodku próbki dwóch różnych produktow i pismo z odpowiedzią na moje pytanie zaxane w mailu. B sprawnie, szybko i profesjonalnie. POLECAM!
12 wrz 2023
Dziękujemy za entuzjastyczną opinię! 🌟 Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że doceniła Pani nasze podejście do obsługi klienta oraz że zestaw próbek i osobiste podejście przypadły do gustu. Dla nas najważniejsze jest, aby każdy klient czuł się wyjątkowo. Serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów i dziękujemy za polecanie nas innym! 😊📦💖