sklep.lemone.pl- Logo - Opinie

sklep.lemone.pl

Opinie (130) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1070)

Ważny od: 8 gru 2016
sklep.lemone.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklep.lemone.pl

17 sie 2023
Atrakcyjne zniżki dla stałych klientów, błyskawiczna przesyłka i upominki. Dziękuję
12 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 😊 Cieszymy się, że docenia Pani nasz system zniżek oraz małe gesty w postaci upominków. Jesteśmy tu dla Państwa, aby uczynić każde zakupy wyjątkowym doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy i dziękujemy za lojalność! 🌟🎁
13 sie 2023
Wszystko bardzo sprawnie.
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Opinia wystawiona do testów.
28 lip 2023
Gdyby każdy sklep działał jak Lemone... Dobre ceny , gwiezdna szybkość obsługi, doskonała i szybka ścieżka zamówienia... Świat byłby lepszy -)
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za tak ciepłe słowa! 😊 To wielki komplement dla naszego sklepu. Cieszymy się, że doświadczenie z zakupami u nas było tak pozytywne. Staramy się nieustannie dostarczać najwyższej jakości usług dla naszych klientów. Dziękujemy za rekomendację i z niecierpliwością czekamy na kolejne zamówienia w 🍋! 😊💖
21 lip 2023
12 wrz 2023
Dziękujemy za Pana feedback! 🌟 Cieszymy się, że proces zakupowy przebiegł sprawnie. Zrobimy wszystko, aby kolejne zakupy także spełniały Pana oczekiwania. Serdecznie zapraszamy! 😊🛍️
29 cze 2023

Solidna firma

Szybka obsługa , nie ma kłopotów z doręczeniem przesyłki . Polecam
3 lip 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 😊 Cieszymy się, że nasza szybka obsługa i sprawne doręczenie spełniły Twoje oczekiwania. 🚀 Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. ❤️ Zapraszamy na kolejne zakupy 🛍️ i z góry dziękujemy za ewentualną rekomendację naszego sklepu! 🙏
9 cze 2023
5 cze 2023
25 maj 2023
Wszystko ok, szybka przesyłka.
3 lip 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 🎉 Świetnie słyszeć, że wszystko poszło gładko i że cieszysz się naszą szybką przesyłką. 🚀 Czekamy na Ciebie z kolejnymi zamówieniami! 🛍️😊
17 maj 2023
Łatwość składania zamówienia, promocja, darmowa dostawa
3 lip 2023
Świetnie, że doceniła Pani nasze udogodnienia! 😊 Staramy się, aby proces zamawiania był jak najprostszy, a promocje i darmowa dostawa dodatkowo podnosiły radość z zakupów. 🎁 Dziękujemy za piękną opinię i zapraszamy na kolejne zakupy! 🛍️🎉
11 maj 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia
3 lip 2023
Dziękujemy za pozytywne słowa! 🎉 Cieszymy się, za docenienie szybkiej realizacji zamówienia. Staramy się naprawdę mocno, aby nasze kosmetyki i suplementy docierały do Klientów jak najszybciej! 🚀 Zapraszamy na kolejne zakupy! 🛍️😊