sklep.lemone.pl- Logo - Opinie

sklep.lemone.pl

Opinie (135) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1077)

Ważny od: 8 gru 2016
sklep.lemone.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklep.lemone.pl

Super sklep

Towar zgodny z opisem, szybka wysyłka. Polecam gorąco 😃
26 gru 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 😃 Cieszymy się, że sprostaliśmy wyzwaniu, szybkości wysyłki oraz zgodności towaru z opisem. Gorące polecenie jest dla nas najlepszą motywacją do dalszej pracy. Zapraszamy na kolejne zakupy! 🌟📦🛒

Wszystko na +

Szybko, sprawnie. Serdecznie polecam
26 gru 2023
Bardzo dziękujemy, za Pana entuzjazm i rekomendację! 🌟 Cieszymy się, że doświadczenie z naszym sklepem było dla Pana tak pozytywne. Pańskie słowa są dla nas motywacją do dalszej pracy na najwyższym poziomie. Zapraszamy serdecznie na kolejne zakupy, zawsze staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów!" 🚀🛍️🙌
17 gru 2023
16 gru 2023
Wszystko przebiegło sprawnie
26 gru 2023
Dziękujemy, Macieju, za pozytywną opinię! 😊 Cieszymy się, że proces zakupowy przebiegł sprawnie i satysfakcjonująco. Staramy się, aby każda transakcja była dla naszych klientów właśnie taka. Zapraszamy na kolejne zakupy! 🌟🛒
9 gru 2023
Szybka wysyłka. Produkt zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! 🌟 Cieszymy się, że szybkość wysyłki oraz zgodność produktu z opisem spełniły Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli obsłużyć Panią ponownie w przyszłości! 📦😊
8 gru 2023
Mega szybka dostawa, rabat na kolejne zakupy i ładnie zapakowane.
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za tak entuzjastyczną opinię! 😊 Bardzo cieszymy się, że nasza szybka dostawa, rabat na kolejne zakupy oraz staranne opakowanie trafiły w Pani gust. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z rabatu przy kolejnych zakupach – już nie możemy się doczekać, aby ponownie Panią ugościć! 🌟📦🎁
7 gru 2023
DLA MNIE JEST OK
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za zwięzłą opinię! 😊 Miło słyszeć, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Zapraszamy na kolejne zakupy i mamy nadzieję, że również one będą "OK"! 🌟🛒

Polecam sklep Lemone

Bardzo szybka realizacja zamówienia, darmowa przesyłka, ekologiczne i urocze opakowanie produktu oraz gratisy dołączone do zamówienia. To wszystko razem wywołało szeroki uśmiech na mojej twarzy :)
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za Pani wspaniałą opinię i pięć gwiazdek! 🌟 Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nasze starania - od szybkiej realizacji, przez darmową przesyłkę, ekologiczne opakowanie, aż po gratisy - przyczyniły się do wywołania szerokiego uśmiechu na Pani twarzy. 😊 Naszym celem jest zawsze sprawiać, aby zakupy w naszym sklepie były prawdziwą radością. Zapraszamy serdecznie na kolejne zakupy, mamy nadzieję, że każde z nich będzie równie pozytywne! 📦🌿🎁
szybka realizacja zamówienia, produkt zgodny z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za Pani opinię! 🌟 Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkości realizacji oraz zgodności produktu z zamówieniem. Jesteśmy tu, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia zakupowe. Zapraszamy na kolejne zakupy.

Bardzo ładnie zapakowana paczka, szybka realizacja, dobre ceny
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za pozytywny komentarz! 🌟 Cieszymy się, że szybka realizacja zamówienia oraz zgodność produktu z zamówieniem spełniły Pani oczekiwania. Dążymy do tego, aby każde zamówienie było przyjemnym i satysfakcjonującym doświadczeniem. Zapraszamy na kolejne zakupy! 🛒😊
29 lis 2023
Wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za Pani opinię! 😊 Miło słyszeć, że wszystko było w porządku. Zapraszamy serdecznie na kolejne zakupy i obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby ponownie spełnić Pani oczekiwania! 🌟🛒
29 lis 2023

Stała klientka

Super sklep, polecam! To był mój kolejny zakup, często tu wracam. W paczce oprócz zamówionych kremów dostałam gratis - butelkę Pureless do wody. Dziękuję, to miła niespodzianka:-) Zamówienie zrealizowane jak zawsze sprawnie, produkty solidnie zabezpieczone, rewelacyjne kremy Pureless w konkurencyjnych cenach.
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za tak cudowną opinię i za Pani lojalność! 😊 Cieszymy się, że nasze produkty i małe niespodzianki przynoszą Pani radość. Dbamy o to, aby każde zamówienie było starannie zabezpieczone i oferowało coś więcej niż tylko zakupione produkty. Zapraszamy serdecznie na kolejne zakupy i obiecujemy, że będzie tak samo dobrze, albo nawet lepiej! 🌟🛍️💧
28 lis 2023
21 lis 2023

Wszystko super

Szybka wysyłka, towar zgodny z zamówieniem
22 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Staramy się zawsze zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług. Zapraszamy na kolejne zakupy! 😊
18 lis 2023

POLECAM !!To były moje pierwsze zakupy i takie…

To były moje pierwsze zakupy i takie miłe zaskoczenie! Zamówiłam tylko jeden mały kremik przyszła duża paczka, oprócz tego był prezent: butelka i próbki . Ekspresowy czas dostawy to już w ogóle kosmos. Zamówienie złożyłam w piątek o 12, a było u mnie w sobote ! POLECAM !!!!!!
22 lis 2023
Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pani oczekiwania. Jesteśmy dumni, że mogliśmy zaskoczyć Panią szybką dostawą i dodatkowymi prezentami. Dziękujemy za rekomendację i zapraszamy na kolejne zakupy! 😊
27 paź 2023
BM
Beata M.
Białystok
27 paź 2023
Serdecznie dziękujemy za polecajkę i pięć gwiazdek! 🌟 To dla nas jak piątka od nauczyciela z ulubionego przedmiotu - motywuje do dalszej pracy! 🍎 Zapraszamy na kolejne zakupy! 🛒😊
Szybko sprawnie i bezproblemowo. Polecam
25 paź 2023
Dziękujemy za pięć gwiazdek i miłe słowa! 🌟 Cieszymy się, że proces zakupów przebiegł szybko i sprawnie, jak w zespole F1. 🏎️ Zapraszamy do kolejnych, równie udanych zakupów! 🛒👍
Szybka realizacja zamówienia.
25 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię i pięć gwiazdek! 🌟 Szybka realizacja zamówień to nasza specjalność, jak dobry kucharz, który zna swoje przepisy na pamięć! 🍲 Zapraszamy ponownie do naszego sklepu, gdzie wszystko zawsze odbywa się ekspresowo! 🛒🚀
25 paź 2023
Pięknie zapakowana paczuszka, a doszła w mgnieniu oka
25 paź 2023
Cieszymy się, że paczuszka spełniła Pani oczekiwania i dotarła błyskawicznie! 🌟 Dziękujemy za pięć gwiazdek. Postaramy się, aby każda przesyłka była dla Państwa jak mini-święto. 🎁🎉 Zapraszamy ponownie do naszego sklepu!