twojeskarby.pl- Logo - Opinie

twojeskarby.pl

Opinie (109) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (180)

Nieważny

Firma twojeskarby.pl nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie twojeskarby.pl nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

24 cze 2023
Polecam z całego serca. Przemiła obsługa, towar solidnie zapakowany i dostarczony bardzo szybko. Asortyment bardzo szeroki wiec na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dla mnie 5/5

14 wrz 2023
Przedmioty mogłyby być bardziej precyzyjnie wykonywane. W plecaku na suwaku są szwy przez które ciężko jest otworzyć suwakiem kieszeń plecaka.

Opinie nt. sklepu twojeskarby.pl

24 cze 2023
26 lip 2023
Zarówno kolorystyka, wyrazistość postaci oraz staranność wykonania. Już za dwa tygodnie usłyszymy opinię naszej wnuczki, która jest fanką " Psiego patrolu".
27 lip 2023

Zakup

Witam. To moje pierwsze zakupy z tej strony. Wszystko k. Towar zgodny z opisem. Szybka wysyłka. Powiadomienia na czas.
21 lis 2023
Dostawa "błyskawiczna", wszystko ok. A co do zakupionych przedmiotów - wypowiedzą się użytkownicy. Dziękuję.
Wyjątkowo starannie wykonany plecaczek z Psiego Patrolu.A zegarek to już bomba. Błyskawiczna dostawa
19 cze 2023
Hula hop na nogę - bardzo fajna zabawka, dobrze wykonana i cieszy dzieci. Czas dostawy bardzo szybki
31 paź 2023
Zamówienie złożyłam przez telefon. Bardzo miła obsługa. Szybka wysyłka. Bardzo polecam.
Myślałem że ten zestaw jest o wiele większy dla dziecka, a to jednak takie MINI ZESTAW
11 maj 2023
Plecak miły w dotyku,bardzo ładny,szybki kontakt z klientem i szybka dostawa,super
16 maj 2023
Szybką dostawa, plecak jest super.Wnuczka szczęśliwa.Bardzo dobry kontakt.Polecam
13 lip 2023
Szybka realizacja zamówienia. Produkty zgodne z opisem i że zdjęciem.
9 paź 2023
Bardzo ciekawa zabawa dla małego dziecka w dobie komputerów. Polecam
8 sie 2023
Zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie.
Bardzo mila osoba ,ktora napisala mi odpowiedz .
11 maj 2023
Świetna jakość 🙂 i dzieci zachwycone zabawkami 😁
6 lip 2023
Niestety jeszcze nie sprawdzone w praktyce.
2 lip 2023

Po pierwszym umyciu się…

Ok tylko po pierwszym umyciu się rozkleił.
19 cze 2023
Szybką wysyłka, towar zgodny z opisem
1 paź 2023
Szybką realizacja, zgodność z opisem
10 sie 2023
Szybka dostawa. I przemiła obsługa