odstraszanie.pl

Opinie (2243) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6580)

Ważny od: 7 lip 2021
odstraszanie.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 cze 2023
szybka, sprawna i profesjonalna obsługa, zakupione towary doskonałej jakości i co najważniejsze skuteczne

14 wrz 2023
Mieszkanie 82m2 zamknięty na wszystkie spusty (okna ) o 21.00 włączyłem 2 bomby i dopiero rano wrzuciłem i zacząłem wietrzyć mieszkanie. I co . Następnego dnia wieczorem znalazłem 2 pluskwy bardzo żywe.

Opinie nt. sklepu odstraszanie.pl

20 sie 2023

Xxx

Na skutek błędu zamówiłem dwa jednakowe produkty z których jeden został opłacony przelewem. Spodziewałem się anulowania drugiej przesyłki lub choć próby wyjaśnienia. Zwłaszcza,że odbiera inna osoba w moim imieniu. Niestety,druga paczka została dostarczona za pobraniem,czego nikt się nie spodziewał. Sam produkt zadziałał chyba skutecznie,dużo padłych insektów. Pełen skutek ocenię po tygodniu,sprawdzając obecność żywych robaczków.
23 paź 2023
Zakupilem srodek do likwidacji muszek owocowek. Prawde mowiac to zbyt dlugo trwa ich unieszkodliwienie. Odnosze wrazenie ze ten srodek ich wabi i tyle. cztery dni uplynelo i muszki fruwaja moze ilosciowo mniej ich jest ale sa.
10 sie 2023
Szybko i bezproblemowo, jednak nie dostałem żadnego maila o przyjętym zamówieniu, co może powodować niepewność w rzetelności oferowanych usług.
Szybką wysyłką wszystko super ale to nie działa na moje szczury😭
8 paź 2023
Szybka wysyłka, proste zamówienie. To na pewno na plus. Sugeruję zwracać większą uwagę na sposób pakowania przesyłek. Moja była niedostatecznie zabezpieczona, na szybko raz złapana taśmą, która wogóle nie skleiła pudełka. Gdyby to były mniejsze rzeczy, napewno powypadałyby z przesyłki.
30 maj 2023
Od tygodnia noszą odstraszacze, nie widzę wymiernego efektu ponieważ kleszcze niestety się zdarzają.Mieszkam przy lesie i zdaję sobie sprawę że moje zwierzęta są bardziej zagrożone niż miejskie pieski Możliwe,że bez tego urządzenia byłoby więcej tego dziadostwa:(
12 cze 2023

Sugestia

Pomocne będą opinie specjalistów, jaki preparat/urządzenie będzie najlepsze do rozwiązania danego problemu. Wiem że czasem to temat rzeka, ale często sugestia specjalisty jest bardzo pomocna w wyborze.
4 lip 2023
W garazu pojawilo sie ok 30 grubych czarnych much. Czesc wyciagnalem odkurzaczem. Dzis rozpylilem substancje i wywiesilam lep. Zobaczymy. Czy narzedzia na ktorych osadl gaz trzeba potem umyc?
21 lip 2023
Realizacja zamowienia na 5 gwiazdek, odejmuje za to że produkt - zel na mrowki - kompletnie nie działa. Mrówki omijają go szerokim łukiem a powinny do niego lgnac wg opisu.
12 lip 2023
dostawa byłaby szybsza gdyby współpracujacy przewoźnik był solidny . O Orlenie nie można tego powiedzieć- działa fatalnie!
15 cze 2023
Obsługa operacji zakupu bez zarzutu. Natomiast dobór i preparatu i jego działanie nie jest do końca skuteczny
3 sie 2023
Preparat został użyty i wygląda na to że jest skuteczny. Poza tym zamówienie zostało szybko zrealizowane
19 cze 2023
Może być. Daje jakiś efekt odstraszania. A na jak długo to się okaże po dłuższym użytkowaniu.
31 sie 2023
odstraszają i nic więcej kret powraca zużywam trzecie opakowanie i czekam na rezultat
25 cze 2023
Plaster przyklejony pod wiszaca szafka odpadal poki nie przykleilam na tasme bezbarwna
16 lip 2023
Bomba zadziałała, ale do pułapki się nie złapała ani jedna pluskwa.
23 lis 2023

Ogólnie transakcja ok.

Ogólnie transakcja ok, ale jedna gwiazdka mniej za czas dostawy.
Srodek fajny ale po 1 użyciu zepsuł się spryskiwacz
31 lip 2023
zachęcam do zakuupu , wszystko szybko i sprawnie
25 cze 2023
produkt zgodny z zamówieniem, cena OK polecam.