odstraszanie.pl

Opinie (2133) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6347)

Ważny od: 7 lip 2021
odstraszanie.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 cze 2023
szybka, sprawna i profesjonalna obsługa, zakupione towary doskonałej jakości i co najważniejsze skuteczne

5 maj 2023
Nie polecam. Firma raczej śmieszna - przyjmuje zamówienie na środki i urządzenia odstraszające kuny za pobraniem . Zamówienie potwierdza , że jest za pobraniem wytłuszczonym drukiem i nie realizuje bo czeka na przelew i wmawia mi, że złożyłem zupełnie inne zamówienie - w dodatku arogancko . Sytuacja mnie zmusiła znaleźć w Warszawie szybko inną firmę. I znalazłem gdzie bez problemu załatwiłem sprawę dokładnie w takim samym zakresie towarowym . Skany korespondencji do wglądu.

Opinie nt. sklepu odstraszanie.pl

13 kwi 2024
Szybka realizacja zamówienia; niestety mimo szczelnego zapakowania . Niestety, pomimo szczelnego spakowania (za dużo folii) jeden z pojemników uległ uszkodzeniu ( poluzowała się zatyczka z atomizerem)
JW
Jacek W.
Łódź

Świetny kontakt. Szybka realizacja zamówienia a co bardzo istotne a nawet najważniejsze bardzo skuteczny środek na odstraszanie gołębi. Posmarowałem tą pastą balkon i nie ma śladu po tych latających szkodnikach.
Bardzo dobry towar, szybka dostawa . To mój drugi zakup i pewnie nie ostatni. Jeżeli będę chciała pozbyć się insektów czy gryzoni to zakupy zrobię tylko tu. Ceny umiarkowane. Polecam.

Odstraszacz kotów kaemo

Nie słychać mam nadzieję że działa. Urządzenie dość delikatne. W opisie było że jest na odstraszanie kotów mam nadzieję że zadziała.

Bez zastrzeżeń

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Zamówiony środek na kleszcze okazał się bardzo skuteczny. Nie mam zastrzeżeń.
Polecam sklep. Szybko i sprawnie. Co do produktów nie mogę się jeszcze wypowiedzieć, bo dopiero zaczęłam używać.
Bardzo szybka dostawa, towar zgodny z opisem, paczka solidnie zapakowana. Polecam z czystym sumieniem.
Szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie, a odstraszacze bardzo skuteczne. Polecam
Na razie po założeniu brak widocznych śladów bytności niepożądanych lokatorów.
Towar zgodny z opisem.Dźwięk sympatyczny dla ucha i dziala na gołębie. Polecam
JUż nie pierwszy raz kupuje te produkty i jestem zadowolona ze skuteczności
Szybko i skutecznie zamówienie i dostawa, preparaty działają prawidłowo.
AB
Arch B.
Galway
Towar zgodny z opisem, szybka obsługa zamówienia. Polecam sprzedającego
LB
Lidia B.
Bardzo dziękuję za super szybką dostawę. Produkty świetne działają.
Super produkty w sklepie i bardzo szybka wysyłka. Na pewno wrócę!
Sprawny proces zamawiania i dostarczenia zamówienia 😊
Towar 1 klasa. Wysyłka kosmicznie szybka. Polecam
Polecam .Szybka przesyłka .Towar zgodny z opisem
Szybka , sprawna dostawa i skuteczne preparaty
13 kwi 2024
Zamówienie zrealizowane szybko, bez problemów