sklep internetowy Triumph- Logo - Opinie

sklep internetowy Triumph

Opinie (7) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2403)

Ważny od: 5 sty 2021
sklep internetowy Triumph spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklep internetowy Triumph

6 wrz 2023
Nie polecam tego sklepu. To już moje drugie zamówienie, z którego nie jestem zadowolona i stąd ta opinia. Przesyłki były przygotowane niechlujnie. Towary (tj. nieopakowana indywidualnie bielizna) były wrzucone do papierowej koperty bez żadnego zabezpieczenia. Biustonosz przyszedł pogięty i zdeformowany. Gdyby nie to, że przesyłka idzie z zagranicy, na pewno zrobiłabym zwrot. Jest to dla mnie ważne, bo większość towarów T. nie jest indywidualnie pakowana, aby bielizna była odpowiednio zabezpieczona higienicznie i przed uszkodzeniem. Nie zamierzam korzystać już z tego sklepu.
Odpowiedź ze sklepu sklep internetowy Triumph
7 wrz 2023
Dear customer, we are sorry that you are not satisfied with your order. If, exceptionally, something is wrong with the goods, you naturally have the option of returning the items within 30 days for a refund of the purchase price.