Podsumowanie Opinii
Klienci pozytywnie oceniają jakość biżuterii oraz doceniają możliwość personalizacji przez grawer. Opakowanie produktów często chwalone jest za estetykę. Część klientów chwali również błyskawiczną wysyłkę oraz zgodność produktów z zamówieniem. Wśród zgłoszonych niedociągnięć pojawiają się trudności z kontaktem ze sprzedającym oraz brak odpowiedzi na maile i telefony. Występują również uwagi dotyczące opóźnień w dostawie, sporadycznych wad wykonania biżuterii, niedociągnięć w grawerze, a także rozbieżności w zamówieniach i pojedynczych przypadków problemów z opakowaniem.
Ten tekst został wygenerowany automatycznie przez system AI na podstawie opinii użytkowników.
Czy te informacje były dla Ciebie pomocne?
Naszym celem jest budowanie cyfrowego zaufania. Dowiedz się,
Jak Trusted Shops zapobiega dodawaniu fałszywych opiniiOpinieustory.pl
(40)
(6)
(7)
(23)
(256)
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Dziękuję za zamówienie . Szybko sprawnie i bez zarzutów
Zweryfikowane
Piękny łańcuszek u wszystko jak chcieliśmy.Dziekuje i polecam😉
Zweryfikowane
piękne wykonanie, biżuteria ładniejsza niż na zdjęciu
Zweryfikowane
Polecam łańcuszek i medalik piękny napewno będzie ładna pamiątką
Zweryfikowane
Zdecydowanie ODRADZAM zakupy w tym sklepie! >
Zamówiłem produkt na 40. urodziny żony i cały prezent został zepsuty. Pamiątkowa tabliczka przyszła wykonana niechlujnie i była porysowana. Na dodatek dołączony do zestawu łańcuszek z serduszkiem był całkowicie niezgodny z opisem na stronie oraz z tym, jak miał zostać wykonany.
Obsługa klienta w tym sklepie NIE ISTNIEJE. Zero kontaktu – nie odpisują na maile, nie odbierają telefonów. Odesłałem produkty na reklamację, minęło ustawowe 14 dni od odebrania przez nich przesyłki i kompletna cisza, brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Sprawa zostaje zgłoszona do Miejskiego Rzecznika Konsumentów. Omijajcie ten sklep szerokim łukiem, jeśli nie chcecie stracić nerwów i pieniędzy!!!
Zweryfikowane
Brak kontaktu ze sprzedającym, grawer ma odcień czerni na naszyjniku, inaczej wygląda to na zdjęciu
Zweryfikowane
Polecam wszystko super sprawnie i szybko jakość produktu premium
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Pieknie wykonanie, super jakość , slicznie zapakowane, szybka dostawa polecam
Zweryfikowane
Czas dostawy i kontakt do poprawy. Prezent na dzień mamy dotarł tydzień później.
Zweryfikowane
Nieśmiertelnik z nadrukiem
Wszystko jest tak jak chciałem wysyłka błyskawiczna polecam
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Towar został wysłany niezgodnie z zamówieniem. Obiecano wymianę jednak nie dotrzymano słowa. Dzwoniłam wielokrotnie (telefon milczy), pisałam SMS i maile - cisza. Nie polecam, nigdy więcej nie dam się skusić niskiej cenie i obietnicom bez pokrycia. Ja straciłam swój wymarzony prezent - reszcie potencjalnych klientów odradzam z czystym sumieniem ten sklep. Lepiej dopłacić i mieć towar na czas. A firmie proponuje zatrudnić kogoś do kontaktowania się z klientami bo w dzisiejszych czasach taka ignorancja jest nie do pomyślenia. Zapominacie Państwo że jesteście na rynku dzięki nam.
Zweryfikowane
Ładny, zgodny z zamówieniem i na czas
Zweryfikowane
Bardzo dziękuje.
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Mąż zadowolony :) łańcuszek dotarł szybko i bezproblemowo. Kontakt ze sprzedającym bez zarzutów!