sportbazar.pl- Logo - Opinie

sportbazar.pl

Opinie (577) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1138)

Ważny od: 15 lut 2022
sportbazar.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

21 paź 2023
Sprzedawcę dobrze oceniam, choć po zapłacie z góry towar (4 produkty) był poszukiwany w magazynie i pakowany oraz przygotowywany do wysłania przez półtora dnia roboczego. Natomiast sama przesyłka w genialnym tempie, gdyż w ciągu nocy - trzeciego dnia z rana czekała już w paczkomacie. Są jednak rzeczy, nad którymi Sprzedawca/Sprzedawczyni musi jeszcze popracować: - jeśli za subskrypcję newslettera oferowany jest 10% rabatu, to oczekuję 10% rabatu, a nie 8%..., - jeśli zgłaszam błąd formularza zamówienia, w którym jest link rzekomo kierujący do Polityki Prywatności, a w rzeczywistości odwołuje się do strony z wyszukiwaniem zaawansowanym, to oczekuję informacji zwrotnej z wyjaśnieniem tego przyczyny i naprawy błędu.

13 kwi 2024
Piłka jest rewelacyjna . Wiele do życzenia ma czas dostawy... nie zostałam poinformowana o wydłużonym czasie na stronie jest 1-2 dni co wprowadza w błąd otrzymałam po tygodniu . Dziecko nie dostalo prezentu na czas :(

Opinie nt. sklepu sportbazar.pl

13 kwi 2024

Piłka Nożna 5

Odpowiedź ze sklepu sportbazar.pl
Pani Katarzyno, oczywiście ma Pani rację. Bardzo nam przykro z powodu tej sytuacji. W tym okresie otrzymaliśmy rekordową ilość zamówień, co trochę przerosło zespół. Do tej pory zwykle realizowaliśmy zamówienia w ciągu 24h. Zapewniamy jednak, że poczyniliśmy odpowiednie kroki, by takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.
23 kwi 2024

Wadliwy towar

Otrzymałem wadliwy but. W lewym bucie wkładka na wysokości palców była zdeformowana, co uniemożliwia prawidłowe użytkowanie buta. Miał to być prezent na urodziny, niestety buty okazały się nie właściwym prezentem.
24 kwi 2024
Panie Macieju, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Najwyraźniej produkt przyszedł już w takim stanie od producenta, czego nie zauważyliśmy podczas wysyłki zamówienia. Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sprawy (zakupy@sportbazar.pl). Z pewnością zrekompensujemy Panu to zajście.
24 kwi 2024
Rozmiar nieadekwatny do zamówienia,rozmiar S zamawiałam a przyszedł jak by to było L jak worek
25 kwi 2024
Pani Justyno, dziękujemy za podzielenie się z nami opinią na temat produktu. Przykro nam, że odzież jest w nieodpowiednim rozmiarze. Tabele rozmiarów otrzymujemy od producenta, więc trudno się nam do tego odnieść, natomiast przypominamy, że Klientowi przysługuje prawo do zwrotu produktu.
Czas realizacji zdecydowanie za długi
Odpowiedź ze sklepu sportbazar.pl
Dziękujemy za opinię. Konstruktywna krytyka również jest dla nas cenna. Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania, w tym okresie spłynęło mnóstwo zamówień. Zwykle nadajemy paczki w przeciągu 24h. Nieśmiało jednak prosimy o rozważenie, czy całość realizacji nie zasługuje na choć jedną gwiazdkę więcej? Pozostałe elementy przebiegły bez zarzutu, a i z produktu jest Pani zadowolona. Finalnie w stosunku do regulaminowego czasu realizacji spóźniliśmy się zaledwie o jeden dzień...
14 kwi 2024
Zgodny z opisem
Odpowiedź ze sklepu sportbazar.pl
Dziękujemy za opinię. Będziemy jednak wdzięczni za informację, co według Pani wymaga poprawy. Zarówno dla nas, jak i dla naszych potencjalnych klientów to zawsze cenny feedback.
Odpowiedź ze sklepu sportbazar.pl
Dziękujemy za opinię i przepraszamy. Przykro nam, że nie udało się nam zrealizować transakcji.
14 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu sportbazar.pl
Dziękujemy za opinię. Będziemy jednak wdzięczni za informację, co według Pana wymaga poprawy. Zarówno dla nas, jak i dla naszych potencjalnych klientów to zawsze cenny feedback.
Noszę rozmiar M kupuję u was dresy jedna Mka jest ok a dwa dresy teraz co mi przyszły rozmiar M jest jak L ...
Odpowiedź ze sklepu sportbazar.pl
Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią na temat produktu. Pański komentarz z pewnością też ułatwi klientom podjęcie decyzji w kwestii rozmiaru. Tabele rozmiarów otrzymujemy od producenta, więc trudno się nam do tego odnieść, natomiast przypominamy, że Klientowi przysługuje prawo do zwrotu produktu.
Odpowiedź ze sklepu sportbazar.pl
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcenie czasu na wystawienie opinii. Znamy historię Pani zakupów i chcielibyśmy serdecznie przeprosić za wszelkie niedogodności. Możemy jedynie zapewnić, że dotąd taka sytuacja nam się nie przytrafiła. Produkty, które oferujemy fizycznie posiadamy na stanie. Sporadycznie zdarzają się niezgodności stanów magazynowych, jednak chyba nigdy dwukrotnie dla jednego Klienta w tak krótkim czasie. Pani stanowisko jest dla nas w pełni zrozumiałe. Mamy nadzieję, że mimo wszystko da nam Pani w przyszłości szansę, by móc się zrehabilitować w Pani oczach. W ramach przeprosin chcielibyśmy zaproponować rabat w wysokości 30%. Jeśli jest Pani zainteresowana, o szczegółach poinformuje Biuro Obsługi Klienta (zakupy@sportbazar.pl).
Odpowiedź ze sklepu sportbazar.pl
Dziękujemy za opinię. Pani Anno, będziemy jednak wdzięczni za słowo komentarza. To pozwoli zarówno nam w podnoszeniu poziomu obsługi klienta, jak i samym klientom w podjęciu decyzji o zakupie.

naciągane 3 gwiazdki

niestety ciuszki bardzo słabej jakości , adidas ,nike ,Odczuwalna różnica kupując stacjonarnie a u was rozczarowany jestem
Odpowiedź ze sklepu sportbazar.pl
Panie Piotrze, dziękujemy za pozostawienie opinii. Nawet nieprzychylne, a właściwie zwłaszcza te, stanowią dla nas cenną informację. Produkty, które posiadamy w ofercie to wyłącznie oryginalne towary sprowadzane bezpośrednio od producentów, więc nie ma mowy o jakichkolwiek nadużyciach z naszej strony. Nie ulga jednak wątpliwości, że na jakość produktu wpływa jakość użytych materiałów, a co za tym idzie wiąże się to z ceną. Wszystko zatem zależy od modelu. Jeśli nie zadowala Pana jakość produktów, przypominamy, że Klientom przysługuje zawsze prawo do zwrotu w ciągu 14 dni. Pozdrawiamy.
18 lut 2024

Rozmiar s wypada msly

Rozmiar s wypada mały
Odpowiedź ze sklepu sportbazar.pl
Pani Anno, dziękujemy za opinię. Tabele rozmiarów, którymi operujemy pochodzą od producentów, zatem ciężko nam się ustosunkować do komentarza. Przypominamy jednak o prawie do zwrotu w ciągu 14 dni. Pozdrawiamy.
23 sie 2023
Niestety bluzka przyszła brudna a spodenki nie ten rozmiar co zamawiałam z przykrością muszę odesłać
3 paź 2023
Pani Natalio, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. To niedopatrzenie. Bluzka z pewnością została ubrudzona podczas prac w magazynie, natomiast jeśli chodzi o spodenki, przypuszczamy, ze to zwykła ludzka pomyłka. W ramach przeprosin, możemy zaoferować Pani kod rabatowy w wysokości 30% na kolejne zakupy (na produkty nieprzecenione). Jeśli jest Pani zainteresowana, prosimy o kontakt z biurem (zakupy@sportbazar.pl).
9 gru 2023
Dwa razy zamaiwana rzecz i dwa razy problem ze jej nie ma. A na stronie jest dostępna. Nie polecam
25 kwi 2024
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Do tej pory chyba nigdy nam się coś takiego nie przytrafiło. Gwoli ścisłości, nie pracujemy na wirtualnych stanach. Wszystkie produkty, które są widoczne na stronie, w rzeczywistości posiadamy na stanie. Niestety w tym przypadku musiała nastąpić niezgodność stanów magazynowych, która mogła wynikać z kradzieży, nieprawidłowego przyjęcia towaru, jednoczesnego zakupu przez dwóch klientów lub pomyłki w wysyłce. Robimy, co w naszej mocy, aby przedstawiać Państwu możliwie jak najbardziej aktualną ofertę, natomiast przy prowadzeniu wielkopowierzchniowego magazynu, nie wszystkie wyjątki da się wykluczyć.
16 paź 2023
opis produktu nie do konca zgodny z towarem
17 paź 2023
Dziękujemy za opinię, Panie Robercie. Będziemy wdzięczni za informację, co, według Pana, się nie zgadza, abyśmy mogli dokonać ewentualnej korekty w opisie. Przypominamy również o możliwości zwrotu towaru w ciągu 14 dni.
12 paź 2023
13 paź 2023
Dziękujemy za opinię. Będziemy jednak wdzięczni za słowo komentarza. To pomoże zarówno potencjalnym klientom w podjęciu decyzji, jak i nam w pracy nad podnoszeniem standardów.