sportbazar.pl- Logo - Opinie

sportbazar.pl

Opinie (592) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1157)

Ważny od: 15 lut 2022
sportbazar.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

21 paź 2023
Sprzedawcę dobrze oceniam, choć po zapłacie z góry towar (4 produkty) był poszukiwany w magazynie i pakowany oraz przygotowywany do wysłania przez półtora dnia roboczego. Natomiast sama przesyłka w genialnym tempie, gdyż w ciągu nocy - trzeciego dnia z rana czekała już w paczkomacie. Są jednak rzeczy, nad którymi Sprzedawca/Sprzedawczyni musi jeszcze popracować: - jeśli za subskrypcję newslettera oferowany jest 10% rabatu, to oczekuję 10% rabatu, a nie 8%..., - jeśli zgłaszam błąd formularza zamówienia, w którym jest link rzekomo kierujący do Polityki Prywatności, a w rzeczywistości odwołuje się do strony z wyszukiwaniem zaawansowanym, to oczekuję informacji zwrotnej z wyjaśnieniem tego przyczyny i naprawy błędu.

13 kwi 2024
Piłka jest rewelacyjna . Wiele do życzenia ma czas dostawy... nie zostałam poinformowana o wydłużonym czasie na stronie jest 1-2 dni co wprowadza w błąd otrzymałam po tygodniu . Dziecko nie dostalo prezentu na czas :(

Opinie nt. sklepu sportbazar.pl

Wszystko ok, towar zgodny z opisem, dobrze zabezpieczony w transporcie. Również dział obsługi klienta stanął na wysokości zadania, ponieważ zamówienie przekraczało rozmiary skrytki paczkomatu -> błyskawiczny kontakt w celu zmiany dyspozycji = duży plus
21 kwi 2024
Towar zgodny z zamówieniem. Czas dostawy mógłby by być krótszy...
22 kwi 2024
Extra rolki towar zgody z opisem. Trochę długi czas wysyłki.
24 kwi 2024
To wspaniale. Cieszymy się, że produkt spełnił oczekiwania 😊 Dziękujemy za miły komentarz mimo delikatnego opóźniania w wysyłce, za co zresztą bardzo przepraszamy. W krótkim czasie otrzymaliśmy mnóstwo zamówień, co fizycznie przerosło nasze możliwości w zakresie realizacji. Możemy jednak zapewnić, że podjęliśmy pewne działania, które mają zapobiec tego typu sytuacjom w przyszłości.
17 kwi 2024
Bardzo miła i pomocna obsługa sklepu. Odbiór osobisty
18 kwi 2024
Dziękujemy za miły komentarz i pozdrawiamy serdecznie 🥰
MS
Marek S.
Grudziądz
Szybka dostawa. Możliwość odbioru w paczkomacie.
Szybko i sprawnie. Towar zgodny z opisem.
26 kwi 2024
Miła i kompetentna obsługa w Miszewku.
Super produkty terminowość dostawy
Obsługa zamówienia bardzo sprawna
Świetny kontakt z firmą, polecam
25 kwi 2024
Szybkość realizacji zamówienia.
4 maj 2024
Super szybka wysyłka polecam.
18 kwi 2024
Buty super. Polecam sklep.
Dziękujemy
Szybko i bezproblemowo.
20 kwi 2024
Towar zgodny z opisem.
24 kwi 2024
Dziękujemy za 5 gwiazdek :)
23 kwi 2024
bardzo dobry polecam