californiaskateshop.plOpinie

californiaskateshop.pl - Deskorolka, sprzęt, streetwear.

Skateboarding to nie tylko pasja, ale dla wielu sposób na życie. Skaterzy budujący własną społeczność, są coraz powszechniej spotykani w miastach. To z myślą o nich rozległe przestrzenie publiczne zostają zamienione w skateparki, aby angażować nowych adeptów tego sportu, od niedawno będącego nawet dyscypliną olimpijską. Nasz skateshop wychodzi naprzeciw potrzebom młodych sportowców, dla których deskorolki są nie tylko synonimem aktywności fizycznej, ale również rodzajem kultury. Dzięki produktom oferowanym przez nasz skate shop nie tylko uzupełnisz garderobę o modne ciuchy w stylu streetowym czy zakupisz akcesoria do deskorolki, ale przede wszystkim wyrazisz siebie. Nasz skate shop obejmuje produkty, które doskonale odzwierciedlają styl osób uprawiających skateboarding. To ubrania i dodatki sygnowane markami rozpoznawalnymi w świecie freestyle, gdzie liczy się przede wszystkim jakość, świetny design i oczywiście miejski luz. Dobieramy jedynie produkty od zaufanych producentów, takich jak Cherrish, Dickies, Etnies, Independent, Knockaround, Lakai czy Thrasher. To marki, które od lat zaopatrują skaterów w casualowe ubrania i deskorolki. Choć stacjonarną siedzibą sklepu jest Warszawa, to możliwość zakupów online sprawia, że nasz skateshop odwiedzają kupujący z całej Polski. W ten sposób jednoczymy wielbicieli jazdy na desce, udowadniając, że ten rodzaj sportu nie ma żadnych granic i daje uczucie wolności.
NERVOUS SP. Z O.O.
UL. PIOTRKOWSKA 80
90-102 ŁÓDŹ
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000323674
Marek Kluska

Opinie nt. sklepu californiaskateshop.pl

4.88 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu californiaskateshop.pl

1 dzień temu

Wszystko super

Mogę polecić z czystym sumieniem zamówienia zrealizowane szybko dostawa ok towar git zwłaszcza że kupiłem po promocyjnych cenach . Ogólnie w razie problemu telefon i problem z głowy jeśli się na pojawi . Klient ich pan.

Szybka i profesjonalna obsługa, polecam sklep:)

Skateboard jak w opisie. Szybka wysyłka i dostawa. Kilka wlepek California Skateshop I Nervous coś od Powell Peralta by się przydało. Poza tym ok. Polecam

Wszystko ok, polecam!

Warto skorzystać z oferty . Na buty jeszcze czekam może dojadą .!! Pozdrawiam ✌

Wszystko elegancko!

wszystko git dużo wlepek

Bardzo polecam!

Git

Szybko sprawnie i bezproblemowo:) Polecam

Dostałem co chciałem, szybko na temat w najlepszym porządku. Dzięki za naklejki pozdrawiam ekipę Czacha

Git

1 tydzień temu
Szybka dostawa, dobry serwis I super ceny.

wszystko git

1 tydzień temu
Super szybka obsługa zamówiłem w niedzielę we wtorek już było deska święta,polecam!!!

Świetna obsluga, żadnych zastrzeżeń