californiaskateshop.plOpinie

californiaskateshop.pl - Deskorolka, sprzęt, streetwear.

Skateboarding to nie tylko pasja, ale dla wielu sposób na życie. Skaterzy budujący własną społeczność, są coraz powszechniej spotykani w miastach. To z myślą o nich rozległe przestrzenie publiczne zostają zamienione w skateparki, aby angażować nowych adeptów tego sportu, od niedawno będącego nawet dyscypliną olimpijską. Nasz skateshop wychodzi naprzeciw potrzebom młodych sportowców, dla których deskorolki są nie tylko synonimem aktywności fizycznej, ale również rodzajem kultury. Dzięki produktom oferowanym przez nasz skate shop nie tylko uzupełnisz garderobę o modne ciuchy w stylu streetowym czy zakupisz akcesoria do deskorolki, ale przede wszystkim wyrazisz siebie. Nasz skate shop obejmuje produkty, które doskonale odzwierciedlają styl osób uprawiających skateboarding. To ubrania i dodatki sygnowane markami rozpoznawalnymi w świecie freestyle, gdzie liczy się przede wszystkim jakość, świetny design i oczywiście miejski luz. Dobieramy jedynie produkty od zaufanych producentów, takich jak Cherrish, Dickies, Etnies, Independent, Knockaround, Lakai czy Thrasher. To marki, które od lat zaopatrują skaterów w casualowe ubrania i deskorolki. Choć stacjonarną siedzibą sklepu jest Warszawa, to możliwość zakupów online sprawia, że nasz skateshop odwiedzają kupujący z całej Polski. W ten sposób jednoczymy wielbicieli jazdy na desce, udowadniając, że ten rodzaj sportu nie ma żadnych granic i daje uczucie wolności.
NERVOUS SP. Z O.O.
UL. PIOTRKOWSKA 80
90-102 ŁÓDŹ
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000323674
Marek Kluska

Opinie nt. sklepu californiaskateshop.pl

4.82/5.00

< 1 %

Doświadczenia innych klientów sklepu californiaskateshop.pl

Wczoraj
Mocne 10/10 to nie pierwsze moje zamówienie w Californii i na pewno nie będzie ostatnie. Zawsze najlepsza cena za najlepszy sprzęt, szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia, sprzedawcy, którzy znają się na rzeczy, świetne podejście do klienta. Bardzo polecam
1 tydzień temu
Super, że czytacie komentarze i wdrażacie sugestie w realizację zamówień. Bardzo duży plus za to. Kontakt z klientem przesympatyczny. SZCZERZE POLECAM zakupy w tym sklepie. Rabaty też są fajne:)
2 tygodni(e) temu
Świetna obsługa (klient jest informowany na każdym kroku o statusie przesyłki), bardzo szybka wysyłka i dostawa, a zamówiony towar najwyższej jakości. Polecam!
2 tygodni(e) temu
Bardziej analizujcie stany magazynowe koncówek serii . Szczegolnie te produkty gdzie jest dostepna juz tylko 1 sztuka. Zeby nei bylo rozczarowan.
1 tydzień temu
Bezproblemowo,szybko i jestem zaszkoczony bo na drugi dzien juz mialem zamowiony towar w domu warto kupowac na tej stronie polecam
4 tygodni(e) temu
Co tu dużo mówić, kolejne zakupy i jak zwykle wszystko się zgadza, dzieki za wlepy i widzimy się na desce :D
1 tydzień temu
Jeśli brakuje towaru już zamówionego i opłaconego warto zadzwonić do klienta i zaproponwać coś podobnego.
1 tydzień temu
Bardzo podobala mi sie szybka dostawa. Dzien po zlozeniu zamowienia mialam juz towar w domu :)
1 dzień temu
Szybka dostawa, towar bardzo dobrej jakości, zgodny z zamówieniem i oczekiwaniem. Polecam
bardzo szybka dostawa, fajna bluza- gdyby troszkę taniej to ideał, towar klasy premium
2 tygodni(e) temu
Szybka wysyłka. profesjonalne zapakowanie. Nawet bonusik w postaci naklejek wpadł
2 tygodni(e) temu
Z lekkimi problemami, ale jednak wszystko przyszło zgodnie z zamówieniem. Polecam
Szybko odpisują. Jeśli jest jakiś problem warto do nich napisać 🥰
Wczoraj
Super szybko. Materiał bluzy mega! Polecam. Szybko i sprawnie
3 tygodni(e) temu
100% Super! Legit! No scam! Trust me iam not a skateboarder!
Mega sklep. Szybka wysyłka, świetny towar. Bardzo polecam
1 tydzień temu
Miła obsługa, polecam z całego serduszka!
4 tygodni(e) temu
Ziomeczki dzięki za zajebiste wlepy :P
4 tygodni(e) temu
szybka dostawa , zgodna z zamówieniem
Szybka przesyłka, świetne produkty