californiaskateshop.pl

Deskorolka, sprzęt, streetwear.

Opis
Skateboarding to nie tylko pasja, ale dla wielu sposób na życie. Skaterzy budujący własną społeczność, są coraz powszechniej spotykani w miastach. To z myślą o nich rozległe przestrzenie publiczne zostają zamienione w skateparki, aby angażować nowych adeptów tego sportu, od niedawno będącego nawet dyscypliną olimpijską. Nasz skateshop wychodzi naprzeciw potrzebom młodych sportowców, dla których deskorolki są nie tylko synonimem aktywności fizycznej, ale również rodzajem kultury. Dzięki produktom oferowanym przez nasz skate shop nie tylko uzupełnisz garderobę o modne ciuchy w stylu streetowym czy zakupisz akcesoria do deskorolki, ale przede wszystkim wyrazisz siebie. Nasz skate shop obejmuje produkty, które doskonale odzwierciedlają styl osób uprawiających skateboarding. To ubrania i dodatki sygnowane markami rozpoznawalnymi w świecie freestyle, gdzie liczy się przede wszystkim jakość, świetny design i oczywiście miejski luz. Dobieramy jedynie produkty od zaufanych producentów, takich jak Cherrish, Dickies, Etnies, Independent, Knockaround, Lakai czy Thrasher. To marki, które od lat zaopatrują skaterów w casualowe ubrania i deskorolki. Choć stacjonarną siedzibą sklepu jest Warszawa, to możliwość zakupów online sprawia, że nasz skateshop odwiedzają kupujący z całej Polski. W ten sposób jednoczymy wielbicieli jazdy na desce, udowadniając, że ten rodzaj sportu nie ma żadnych granic i daje uczucie wolności.
NERVOUS SP. Z O.O.
UL. PIOTRKOWSKA 80
90-102ŁÓDŹ
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000323674
Marek Kluska

Opinie nt. sklepu californiaskateshop.pl

4.87 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu californiaskateshop.pl

22 godzin(y) temu
Wszystko dostarczone,szybko oraz sprawnie.Polecam

Towar zgodny z opisem. Możliwość śledzenia przesyłki. Pełen profesjonalizm.

1 tydzień temu
Najlepszy sklep,najlepsze ubrania,polecam

Wszystko zgodnie z opisem, dobra cena oraz obsługa w sklepie.

oki

szybka dostawa stan idealny polecam wszystkim

Super sklep

Wszystko szybko sprawnie, tak jak trzeba.

Super sprzedawcy i super sklep

Świetnie, tylko tyle mogę napisać

polecam

Wszystko git, szybciutko, porządnie

Drugie zamówienie w sklepie i po raz drugi jestem mega zadowolony. Szybka wysyłka, transparentny sposób przekazania informacji o kolejnych stopniach realizacji zamówienia, spoko cena i niezniszczalnie spakowana paczka. Na pewno nie ostatni zakup w Californi.

Bardzo szybka i sprawna realizacja zamówienia

git

Wszystko git

Wszystko git

Dostawa zamówienia wydłużyła się nieco w czasie. Do reszty nie mam zastrzeżeń.