californiaskateshop.plOpinie

californiaskateshop.pl - Deskorolka, sprzęt, streetwear.

Skateboarding to nie tylko pasja, ale dla wielu sposób na życie. Skaterzy budujący własną społeczność, są coraz powszechniej spotykani w miastach. To z myślą o nich rozległe przestrzenie publiczne zostają zamienione w skateparki, aby angażować nowych adeptów tego sportu, od niedawno będącego nawet dyscypliną olimpijską. Nasz skateshop wychodzi naprzeciw potrzebom młodych sportowców, dla których deskorolki są nie tylko synonimem aktywności fizycznej, ale również rodzajem kultury. Dzięki produktom oferowanym przez nasz skate shop nie tylko uzupełnisz garderobę o modne ciuchy w stylu streetowym czy zakupisz akcesoria do deskorolki, ale przede wszystkim wyrazisz siebie. Nasz skate shop obejmuje produkty, które doskonale odzwierciedlają styl osób uprawiających skateboarding. To ubrania i dodatki sygnowane markami rozpoznawalnymi w świecie freestyle, gdzie liczy się przede wszystkim jakość, świetny design i oczywiście miejski luz. Dobieramy jedynie produkty od zaufanych producentów, takich jak Cherrish, Dickies, Etnies, Independent, Knockaround, Lakai czy Thrasher. To marki, które od lat zaopatrują skaterów w casualowe ubrania i deskorolki. Choć stacjonarną siedzibą sklepu jest Warszawa, to możliwość zakupów online sprawia, że nasz skateshop odwiedzają kupujący z całej Polski. W ten sposób jednoczymy wielbicieli jazdy na desce, udowadniając, że ten rodzaj sportu nie ma żadnych granic i daje uczucie wolności.
NERVOUS SP. Z O.O.
UL. PIOTRKOWSKA 80
90-102 ŁÓDŹ
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000323674
Marek Kluska

Opinie nt. sklepu californiaskateshop.pl

4.83/5.00

< 1 %

Nie raz korzystałem z usług tego sklepu - towar wysokiej jakości, nigdy nie spotkałem się żeby miał jakieś wady fabryczne. Obsługa miła, w razie potrzeby służąca poradą. Sprawna realizacja zamówień internetowych - zamawiając przedmiot w piątek, już w poniedziałek miałem go w rękach. W skrócie - warto robić tu zakupy i warto polecać ten sklep innym.
Czytaj dalej

Kupowałam czapkę z naszywką biała otrzymałam czerwona, zapytałam o możliwość wymiany na kolor biały do dziś brak odpowiedzi więc nie wiem czy możliwa jest wymiana czy tylko zwrot.

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu californiaskateshop.pl

Mocne 10/10 to nie pierwsze moje zamówienie w Californii i na pewno nie będzie ostatnie. Zawsze najlepsza cena za najlepszy sprzęt, szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia, sprzedawcy, którzy znają się na rzeczy, świetne podejście do klienta. Bardzo polecam
Wszystko w porządku, poprosiłam o wlepki i otrzymałam więcej niż się spodziewałam! Wysyłka szybka i bezproblemowa. Dziękuje! :)
Mega przyjazna obsługa klienta. Super ceny i super promocje. Przesyłka dotarła szybko i była świetnie zabezpieczona. Polecam !
kontakt bdb. pomimo drobnych problemów obsługa stanęła na wysokości zadania i zaproponowała rozwiązanie zastępcze.
Szybka dostawa, towar bardzo dobrej jakości, zgodny z zamówieniem i oczekiwaniem. Polecam
bardzo szybka dostawa, fajna bluza- gdyby troszkę taniej to ideał, towar klasy premium
Szybka dostawa. towar w najniższej cenie i jak zawsze zgodny z zamówieniem
Podobały mi się ceny i obsługa a nie podobała mi się ilość towaru
Super szybko. Materiał bluzy mega! Polecam. Szybko i sprawnie
Szybka realizacja i bardzo łatwy kontakt
Szybka dostawa, koszulka zgodna z opisem
Wszystko najlepiej jak zawsze 👌🏻
Szybko, sprawnie, polecam.