californiaskateshop.plOpinie

californiaskateshop.pl - Deskorolka, sprzęt, streetwear.

Skateboarding to nie tylko pasja, ale dla wielu sposób na życie. Skaterzy budujący własną społeczność, są coraz powszechniej spotykani w miastach. To z myślą o nich rozległe przestrzenie publiczne zostają zamienione w skateparki, aby angażować nowych adeptów tego sportu, od niedawno będącego nawet dyscypliną olimpijską. Nasz skateshop wychodzi naprzeciw potrzebom młodych sportowców, dla których deskorolki są nie tylko synonimem aktywności fizycznej, ale również rodzajem kultury. Dzięki produktom oferowanym przez nasz skate shop nie tylko uzupełnisz garderobę o modne ciuchy w stylu streetowym czy zakupisz akcesoria do deskorolki, ale przede wszystkim wyrazisz siebie. Nasz skate shop obejmuje produkty, które doskonale odzwierciedlają styl osób uprawiających skateboarding. To ubrania i dodatki sygnowane markami rozpoznawalnymi w świecie freestyle, gdzie liczy się przede wszystkim jakość, świetny design i oczywiście miejski luz. Dobieramy jedynie produkty od zaufanych producentów, takich jak Cherrish, Dickies, Etnies, Independent, Knockaround, Lakai czy Thrasher. To marki, które od lat zaopatrują skaterów w casualowe ubrania i deskorolki. Choć stacjonarną siedzibą sklepu jest Warszawa, to możliwość zakupów online sprawia, że nasz skateshop odwiedzają kupujący z całej Polski. W ten sposób jednoczymy wielbicieli jazdy na desce, udowadniając, że ten rodzaj sportu nie ma żadnych granic i daje uczucie wolności.
NERVOUS SP. Z O.O.
UL. PIOTRKOWSKA 80
90-102 ŁÓDŹ
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000323674
Marek Kluska

Opinie nt. sklepu californiaskateshop.pl

4.79/5.00

< 1 %

Nie raz korzystałem z usług tego sklepu - towar wysokiej jakości, nigdy nie spotkałem się żeby miał jakieś wady fabryczne. Obsługa miła, w razie potrzeby służąca poradą. Sprawna realizacja zamówień internetowych - zamawiając przedmiot w piątek, już w poniedziałek miałem go w rękach. W skrócie - warto robić tu zakupy i warto polecać ten sklep innym.
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Zerowy kontakt, przesyłka zamówiona ponad tydzień temu, status zamówienia wstrzymane. Jednym słowem Ch na Maxa nie wspominając o braku wyposażenia w sklepie stacjonarnym.
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu californiaskateshop.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Szczególnie przypadł mi do gustu spory wybór butów Lakai oraz ceny szczególnie na promocji ;-) Ponadto dobry kontakt ze sklepem oraz wysoka kultura osobista personelu!
Należy przyspieszyć czas realizacji zamówienia oraz wysyłki, poza tym Pani udzielająca informacji telefonicznie bardzo kompetentna i pomocna.
Szybka i sprawna przesyłka, na bieżąco informacje mailowe. Zakupiony towar spełnił moje oczekiwania. Polecam.
Super kontakt ze sprzedającym, szybkie zamówienie i również szybka dostawa.
Profesjonalna obsługa. Mega szybka, darmowa dostawa.
Towar zgodny z opisem, szybka wysyłka, polecam
Poważne podejście do klienta. Rzeczowa obsługa.
Super obsługa. Produkty najlepsze na rynku.
100% Zadowolenia
Szybka dostawa