najder.net- Logo - Opinie

najder.net

Opinie (165) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (365)

Ważny od: 6 paź 2021
najder.net spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 gru 2023
Super jakosc i szybkosc wyslki produktu jakoscowo typu premium mimo bardzo przystempnej cenie polecam 100% i bende teraz dokonywal zakupu tylko w tej firmie

30 gru 2023
Trochę słabo działa płatność przez PayU. Nie wiem po czyjej stronie leży problem, ale nie mogłem w ten sposób dokonać płatności. Dwa wcześniejsze zamówienia musiałem anulować. Może problem leżał po mojej stronie, jednak ze strony sklepu reakcji nie było. Nie wiem czy sklep widzi tego rodzaju próby dokonania płatności. W końcu zrobiłem tradycyjny przelew. Sama przesyłka przyszła dość szybko i sprawnie. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu najder.net

31 sty 2024
25 lut 2024
Sprzęt bardzo dobry. Bardzo szybka wysyłka.
27 sty 2024
10 sty 2024
8 sty 2024
30 gru 2023
13 gru 2023
24 maj 2023
Dobrej jakości towar, zgodny z opisem. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam
5 cze 2023
Bardzo szybko, normalne ceny, dobra jakość towaru.
17 lis 2023
Bardzo szybka dostawa i profesjonalne późniejsze porady doradcy. Z własnej winy nie zamówiłem śrub do uchwytu, nie doczytałem na stronie. Dlatego przed zamówieniem warto dopytać. Już dawno nie spotkałem się z tak przyjaznym podejściem do klienta. Gorąco polecam.
8 gru 2023

Świetny!

Rzetelny, solidny sklep - bezproblemowe zakupy i błyskawiczna dostawa. Polecam!