Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych- Logo - Opinie

Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych

Opinie (497) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1511)

Ważny od: 25 lut 2022
Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Lubię wasz sklep, w tej chwili jest najlepszy w całym internecie. Macie największą i najtańszą ze wszystkich ofertę, rabaty ilościowe. A kupujemy u Was dużo i przez dużo lat i jeszcze nigdy nie zawiedliście. Dziękuję też, za bardzo szybką przesyłkę. Polecam Wasz sklep wszystkim i nie tylko przez tę opinię, ale i wtedy, kiedy mnie pytają, gdzie najlepiej kupować papier. Proszę tylko, by nigdy nie brakowało u Was papieru kolorowego w gramaturze od 200 do 230, bo teraz jest moda na bardzo gruby papier i jak ten rodzaj zniknie, będziemy musieli szukać inny sklep.
IP
Inesa P.
Siemiatycze

Pomimo tego, że już poraz kolejny w uwagach do zamówienia prosiłem o lepsze zabezpieczenie towaru do wysyłki, paczka nadal była owinięta jedynie folią stretch. Może i od Państwa z magazynu wychodzi ładna paczka, ale do klienta dociera dziurawa i poprzerywana. To nic, że wysyłany jest papier, a nie szkło, ale część opakowań jes zniszczonych, a nam zależy na jakości pakowania naszych książek. Nie chciało mi się robić zdjęć i zgłaszać tego problemu, ale skoro stystem domaga się opinii, to proszę bardzo. Taka jest, na tą chwilę moja opinia.

Opinie nt. sklepu Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych

Zawsze sprawnie i w wysokiej jakości.

W Netuno zamawiam koperty już od kilku lat i nie są to małe ilości. Zawsze jest sprawnie i produkty zawsze były w najwyższej jakości. Zdecydowałam się na wpisanie opinii bo ta współpraca jest już długa i po prostu dobra opinia Neuno się należy ;)
JC
Jerzy C.
Nowy Targ
Bardzo dobry produkt, ładnie zapakowany, zamówiony produkt wysłany w kartonie, był dobrze zabezpieczony. Szybka i sprawna wysyłka, produkt zgodny z opisem. Polecam
16 maj 2024

Dobry kontakt i obsługa klienta.

Przed zamówieniem kontaktowałam się w sprawie kilku pytań i dostałam szybkie i konkretne odpowiedzi. Dziękuję bardzo. Polecam
13 maj 2024
Dobra budowa strony, rzetelne informacje o dostępności towaru i bardzo szybka wysyłka. Wszystko jest super.
Jak zwykle wszystko rewelacyjnie, Szybko i bardzo dobrze spakowana paczka. Dziękuję :D
10 maj 2024
Jedną z najlepszych firm w jakiej się zaopatrzam ❤️przesyłka zawsze na drugi dzień

Super obsługa

Szybka realizacja zamówienia i dostawa. Duzy wybór papierow różnego rodzaju.
Dobrze zapakowane kartony dotarły nieuszkodzone i szybko. Gorąco polecam
19 maj 2024
Zamówienie jest ok, były problemy z kurierem (opóżnienie)
bardzo szybka dostawa, duży wybór, komplet dokumentów
Szybka dostawa jest- to najważniejsze. Dziękuje
Szybka realizacja, produkty dobrej jakości.
Szybka przesyłka, towar pierwszej jakości
7 maj 2024
Wszystko ekstra i szybko. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych
9 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię i rekomendację!
Bogata oferta. Szybka wysyłka.
19 maj 2024
Szybki termin realizacji.