Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych

Opinie (425) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1430)

Ważny od: 25 lut 2022
Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Lubię wasz sklep, w tej chwili jest najlepszy w całym internecie. Macie największą i najtańszą ze wszystkich ofertę, rabaty ilościowe. A kupujemy u Was dużo i przez dużo lat i jeszcze nigdy nie zawiedliście. Dziękuję też, za bardzo szybką przesyłkę. Polecam Wasz sklep wszystkim i nie tylko przez tę opinię, ale i wtedy, kiedy mnie pytają, gdzie najlepiej kupować papier. Proszę tylko, by nigdy nie brakowało u Was papieru kolorowego w gramaturze od 200 do 230, bo teraz jest moda na bardzo gruby papier i jak ten rodzaj zniknie, będziemy musieli szukać inny sklep.
IP
Inesa P.
Siemiatycze

Pomimo tego, że już poraz kolejny w uwagach do zamówienia prosiłem o lepsze zabezpieczenie towaru do wysyłki, paczka nadal była owinięta jedynie folią stretch. Może i od Państwa z magazynu wychodzi ładna paczka, ale do klienta dociera dziurawa i poprzerywana. To nic, że wysyłany jest papier, a nie szkło, ale część opakowań jes zniszczonych, a nam zależy na jakości pakowania naszych książek. Nie chciało mi się robić zdjęć i zgłaszać tego problemu, ale skoro stystem domaga się opinii, to proszę bardzo. Taka jest, na tą chwilę moja opinia.

Opinie nt. sklepu Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych

Zamówienie jest ok, dostawa nie

Zamówienie jest ok, ale dostawa to porażka. DPD zostawiło ciężką paczkę papierów formatu B1 w żabce. Mimo tego, że czekałam na przesyłkę w domu musiałam iść i targać ją jak z poczty.... Kurier nie próbował nawet skontaktować się i sprawdzić czy jestem w domu.
Odpowiedź ze sklepu Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych
Przykro nam słyszeć o kłopotach z dostawą. Dziękujemy za przekazanie tej informacji - jest to dla nas bardzo ważne, aby móc doskonalić współpracę z firmami kurierskimi. Z pewnością podejmiemy odpowiednie kroki, aby podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. Mamy nadzieję, że mimo tej niedogodności, zamówione produkty spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzeb dodatkowego wsparcia.
Koperty są w bardzo ładnym, intensywnym kolorze. Zamówienie przyszło szybko. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam i będę składać dalsze zamówienia.
Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z ładnych kolorów naszych kopert oraz z szybkiego dostarczenia zamówienia! Dziękujemy za zaufanie i za wybór naszego sklepu.

Profesjonalizm w każdej postaci

Bardzo szybka, sprawna i profesjonalna obsługa. Wszystko zawsze zgodne z zamówieniem. Paczka zazwyczaj w drugim dniu roboczym już dostarczona.

Jak zawsze jestem zadowolona z produktów, które są najwyższej jakości. Piękne koperty i papier który będzie wykotzyany do papeterii ślubnej
Zamówienie zrealizowane ekspresowo i fachowo. Bardzo starannie zapakowane . Polecam i na pewno sama jeszcze skorzystam.
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się niezmiernie, że docenia Pani tempo realizacji zamówienia, profesjonalizm obsługi oraz staranność pakowania. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy etap procesu zakupowego przebiegał bezproblemowo. Zapraszamy do ponownych zakupów!
6 kwi 2024
Świetna współpraca. Od lat kupuję u nich ze względu na jakość produktów oraz ich podejście do klienta. Brawo Netuno
W imieniu całego zespołu Netuno pragniemy serdecznie podziękować za tak miłe słowa!

Serdecznie polecam!

Papiery wysokiej jakości, dobrze zapakowane, ilość sztuk zgadza się z zamówieniem! Będę zamawiać od Netuno :)
wszystko w jak najlepszym porządku, towar super, wysyłka szybko i sprawnie. Polecam!
Dziękujemy za świetną recenzję!
Zamówienie dotarło w ciągu trzech dni , wszystko się zgadzało z WZ i zamówówieniem.
Cieszymy się, że zamówienie dotarło do Pana tak szybko i bezproblemowo. Dokładamy wszelkich starań, aby proces realizacji zamówień przebiegał sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów
Szybka wysyłka, wszystko dobrze zapakowane i zabezpieczone do transportu. Polecam!
Dziękujemy za miłą recenzję! Cieszymy się, że szybka wysyłka oraz staranne pakowanie spełniły Państwa oczekiwania. Dziękujemy za polecenie naszych usług. Zapraszamy ponownie!
1 kwi 2024

Bardzo lubię ten sklep i często zamawiam. Bardzo duży asortyment. Przystępne ceny
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszego sklepu! Dziękujemy za Twoją lojalność i za miłe słowa

Zadowolony klient

Towar zgodnie z zamówieniem, dobrze zapakowany, dostawa punktualna. Polecam.
Dziękujemy za pozytywną opinię i rekomendację!
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych🙂
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza obsługa spełniła Pani oczekiwania
Zawsze szybko i sprawnie, duży wybór produktów. Polecam serdecznie :)
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Wszystko dokładnie zabezpieczone
Dziękujemy za Twój pozytywny komentarz! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z szybkiej realizacji zamówienia oraz starannego zabezpieczenia paczki
Natychmiastowa wysyłka, dobrze zapakowany produkt, zgodny z opisem.
Dziękujemy za miłą opinię! Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i zamówienie dotarło na czas oraz w pełni zadowalającym stanie
Zdecydowanie polecam - szybko, sprawnie i bez żadnych zastrzeżeń
Ogromnie dziękujemy za rekomendację!
oferta, sposób załatwienia sprawy - szybko, dobrze zapakowane
Dziękujemy za pozytywną opinię! Jest nam miło słyszeć, że jest Pan zadowolony z naszej oferty
szybkość zamówienia ;) bez problemowy proces zakupów.
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że proces zakupu przebiegł bez problemów i z satysfakcjonującą szybkością. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy również okażą się równie przyjemne. Zapraszamy ponownie!
31 mar 2024
Szybka realizacja. Wprowadzić inne możliwości dostawy.
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z szybkiej realizacji zamówienia. Doceniamy również sugestię dotyczącą wprowadzenia innych możliwości dostawy. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie naszych usług, więc będziemy brać pod uwagę Twoją opinię i zastanowimy się nad ewentualnymi ulepszeniami w zakresie opcji dostawy. Jeśli masz jakiekolwiek inne sugestie lub pytania, nie wahaj się z nami skontaktować