Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych

Opinie (365) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1239)

Ważny od: 25 lut 2022
Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 sty 2024
Lubię wasz sklep, w tej chwili jest najlepszy w całym internecie. Macie największą i najtańszą ze wszystkich ofertę, rabaty ilościowe. A kupujemy u Was dużo i przez dużo lat i jeszcze nigdy nie zawiedliście. Dziękuję też, za bardzo szybką przesyłkę. Polecam Wasz sklep wszystkim i nie tylko przez tę opinię, ale i wtedy, kiedy mnie pytają, gdzie najlepiej kupować papier. Proszę tylko, by nigdy nie brakowało u Was papieru kolorowego w gramaturze od 200 do 230, bo teraz jest moda na bardzo gruby papier i jak ten rodzaj zniknie, będziemy musieli szukać inny sklep.
IP
Inesa P.
Siemiatycze

5 lut 2024
Materiał niedostatecznie zabezpieczony. Tektury zawinięte tylko w papier, który się podarł i namókł w błocie podczas dostawy.

Opinie nt. sklepu Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych

IP
Inesa P.
Siemiatycze
29 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych
31 sty 2024
Jesteśmy ogromnie wdzięczni za tak wyjątkową opinię i zaufanie, jakim nas obdarzyłaś. To dla nas niezmiernie budujące, że uważasz nasz sklep za najlepszy w internecie. Cieszymy się, że nasza oferta, rabaty ilościowe oraz szybka przesyłka spełniają Twoje oczekiwania. Obiecujemy, że będziemy się starać utrzymać wysoką jakość naszych usług i dostępność papieru kolorowego w gramaturze od 200 do 230. Twoje uwagi są dla nas bardzo cenne. Dziękujemy za polecenie naszego sklepu i za długotrwałą współpracę. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji i gotowi, by spełniać Twoje oczekiwania.
26 sty 2024

Mam uwagi do wysyłki

Na plus: szybka realizacja i bezpłatna wysyłka Na minus: słabe pakowanie, które zostało uszkodzone w kilku miejscach w czasie transportu. Tym bardziej, że prosiłem o to w uwagach do zamówienia, ponieważ ostatnim razem, część zamówionych produktów dotarła uszkodzona i nie nadawała się do wykorzystania, a przecież za to wszystko zostało zapłacone. Proszę poprawić jakość pakowania.
31 sty 2024
Dziękujemy za przekazanie swojej opinii. Z przykrością dowiadujemy się o problemach z pakowaniem, które wpłynęły na jakość dostarczonego towaru. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie to spowodowało. Bardzo doceniamy również informację o wcześniejszym zdarzeniu i zrozumienie, że poprawa jakości pakowania jest kluczowa. Zapewniamy, że będziemy pracować nad usprawnieniem tego aspektu, aby zapewnić Państwu lepsze doświadczenia w przyszłości. Jeśli są jakiekolwiek dalsze kwestie lub jeśli możemy pomóc w jakikolwiek sposób, proszę o kontakt. Cenimy Państwa opinię i dziękujemy za wyrażenie swoich uwag.
Podoba mi się wsparcie sklepu przy błędnie spakowanym zamówieniu. Zawsze jest to szybko skorygowane, dzięki czemu nie mam przestoju w produkcji. Co można zrobić lepiej-nieco uważniej sprawdzać zawartość wysyłanego towaru. To pozwoli Państwu również uniknąć kosztów dodatkowej wysyłki. Ale ogólnie jakość towaru, szybkość wysyłki ogromny plus :)
Dziękujemy za Państwa cenne uwagi oraz pochwały dotyczące jakości towaru i szybkości wysyłki. Jesteśmy wdzięczni za docenienie naszego wsparcia w przypadku niezgodności zamówienia. Zapewniamy, że podejmiemy dodatkowe środki, aby zwiększyć dokładność pakowania, co pozwoli uniknąć ewentualnych niedogodności w przyszłości. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem, a każda sugestia pomaga nam świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie. Zapraszamy do dalszych zakupów!
22 sty 2024

100% zadowolenia

Pierwszy raz miałam przyjemność kupować w państwa firmie, jestem bardzo miło zaskoczona profesjonalizmem , szybkością realizacji zamówienia i mega miłą obsługę , produkty wysokiej jakości , zapakowane z dokładnością by dotarły do klienta w stanie idealnym. 100% zadowolenia . Wrócę napewno
31 sty 2024
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że Twoje pierwsze doświadczenie z naszą firmą było udane i że spełniliśmy Twoje oczekiwania pod względem profesjonalizmu, szybkości realizacji zamówienia oraz obsługi klienta.
Bardzo dobry czas realizacji, cena i jakość produktów. IRYTUJĄCE wysyłanie w kółko próśb o ocenę. Jestem stałym klientem, a mimo to zalewają mnie maile z prośbami o oceny. Mimo to nadal będę Was polecał :)
Dziękujemy za pozytywne słowa dotyczące czasu realizacji, ceny oraz jakości naszych produktów. Cieszymy się, że nadal uznaje nas Pan za godnych polecenia, mimo doświadczanych niedogodności. Przyjmujemy do serca uwagi dotyczące częstotliwości wysyłanych próśb o ocenę i postaramy się dostosować nasze działania, aby były mniej uciążliwe dla naszych stałych klientów. Jesteśmy wdzięczni za Państwa cierpliwość i lojalność.
2 lut 2024

Szybkość, dokładność, bezpieczeństwo

Bardzo szybka realizacja zamówienia, dokładnie spakowana przesyłka - wszystko się zgadzało co do arkusza. Towar w 100% zgodny z opisem. Przesyłka dobrze zabezpieczona. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Serdecznie dziękujemy za Twoją szczegółową opinię i wyrazy uznania dotyczące realizacji zamówienia. Cieszymy się, że Twoje doświadczenie zakupowe z nami było tak udane i zgodne z Twoimi oczekiwaniami
1 lut 2024

Szeroka oferta i wszystko na czas

Współpracujemy z firmą Netuno od wielu lat i nigdy nas nie zawiedli. Szeroka oferta i zawsze wszystko na czas. A gdy są problemy - to też potrafią je rozwiązać z korzyścią dla obu stron.
Cieszymy się, że nasza szeroka oferta oraz terminowa dostawa spełniają Państwa oczekiwania. Pragniemy zapewnić, że jakość naszych usług i produktów zawsze będzie dla nas priorytetem, ponieważ Państwa satysfakcja jest naszym najważniejszym celem.
Kompetentna, i szybka obsługa. . Miło się bardzo z Państwem współpracuje. Bardzo dziękuje Ela Kois Załączam pozdrowieni dla Załogi.
Droga Pani Elu, serdecznie dziękujemy za tak pozytywną opinię i ciepłe słowa skierowane do naszej Załogi. Cieszymy się, że nasza współpraca układa się tak pomyślnie i że nasza obsługa spełnia Pani oczekiwania zarówno pod względem kompetencji, jak i szybkości działania. To dla nas wielka motywacja do dalszej pracy i ciągłego doskonalenia naszych usług. Przekazujemy Pani pozdrowienia do całego zespołu i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne możliwości współpracy. Z wyrazami szacunku, Zespół Netuno
4 lut 2024
Zamawiam juz od Panstwa kilka lat i nie zamierzam przestac :) Wszystko wysokiej jakosci. Produkty oraz obsługa. Serdecznie polecam
Dziękujemy za Twoją długotrwałą lojalność oraz za miłe słowa, które nas bardzo motywują i cieszą. Jest to dla nas prawdziwe wyróżnienie i dowód na to, że nasze starania są doceniane przez naszych stałych klientów.
Byłam informowana na bieżąco, kiedy mogłam się spodziewać przesyłki, a to było dla mnie ważne. Wszystko poszło sprawnie. Dziękuję.
Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Państwa oczekiwania poprzez regularne aktualizacje dotyczące statusu przesyłki. Naszym celem jest zapewnienie pełnej przejrzystości i wygody podczas procesu zakupowego. Dziękujemy za wybór naszego sklepu oraz za zaufanie. Jeśli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Jesteśmy tu, aby służyć!

fajna współpraca

Bardzo szybka realizacja. W razie wątpliwości zawsze miła obsługa telefoniczna, która pomaga rozwiać wątpliwości. Bardzo polecam
Dziękujemy za Państwa pochlebne słowa i rekomendację. Cieszymy się, że szybkość realizacji zamówień oraz nasza obsługa telefoniczna spełniają Państwa oczekiwania. Zawsze staramy się być dostępni dla naszych klientów, aby zapewnić im wsparcie i pomóc rozwiać wszelkie wątpliwości. To dla nas ogromna radość, że nasze starania są tak dobrze oceniane. Zapraszamy do dalszych zakupów i korzystania z naszych usług!

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w Netuno. Wszystko szybko i sprawnie, a poza tym szeroki asortyment w dobrych cenach
Cieszymy się bardzo, że była Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie! Dziękujemy za pozytywną opinię. Naszym celem jest zapewnienie szybkiej i sprawniej obsługi oraz szerokiego asortymentu w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do ponownych odwiedzin i korzystania z naszych produktów!
25 sty 2024
Polecam! Profesjonalna i miła obsługa, szybka realizacja, towar porządnie zapakowany i dobrej jakości, Iwona Wilczak
31 sty 2024
Serdecznie dziękujemy za polecenie! Jesteśmy zachwyceni, że nasza profesjonalna i miła obsługa, szybka realizacja zamówienia oraz porządne zapakowanie towaru spełniły Pani oczekiwania
27 sty 2024
Już kilka razy zamawiałam artykuły w Netuno i za każdym razem jestem zadowolona z szybkiej realizacji zamòwienia.
31 sty 2024
Bardzo dziękujemy za zaufanie i długą współpracę! Cieszymy się, że każde złożone przez Ciebie zamówienie zostało zrealizowane szybko i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem.
Wszystko super, błyskawiczna wysyłka, towar zgodny z opisem i dobrze zabezpieczony na czas transportu.
Bardzo się cieszymy, że wszystkie aspekty Państwa zamówienia spełniły oczekiwania, od szybkości wysyłki, poprzez zgodność towaru z opisem, aż po staranne zabezpieczenie na czas transportu. Dziękujemy za zaufanie!
7 lut 2024
Wszystko OK! I w przyszłości chcielibyśmy format SRA3 folii samoprzylepnej przezroczystej :D
Dziękujemy Ci za pozytywną opinię oraz za zainteresowanie naszymi produktami! Oczywiście, z przyjemnością uwzględnimy Twoje życzenie odnośnie formatu SRA3 folii samoprzylepnej
PP
Piotr P.
Łódź
2 lut 2024
Szybkość działania, dobre ceny, kontakt z klientem, jakość towaru. wszystko super pozdrawiam
Ogromne dzięki za Twój entuzjastyczny komentarz i pozytywne opinie dotyczące naszej firmy. Twoje słowa są dla naszej ekipy prawdziwą dawką motywacji i potwierdzeniem, że nasze starania przynoszą oczekiwane rezultaty.
Serdecznie polecam! Transakcja przebiegła bardzo bardzo sprawnie, towar zgodny z opisem :)
Bardzo dziękujemy za Twoją rekomendację oraz pozytywną opinię!
Bardzo cenię jakość oferowanych przez Państwa produktów i szybką realizację zamówienia.
Dziękujemy za miłe słowa i wyrazy uznania! Cieszymy się, że doceniasz jakość naszych produktów oraz szybką realizację zamówień.
Ekspresowa wysyłka. Dobry kontakt z firmą. Bardzo dobrej jakości koperty. Polecam :)
Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza ekspresowa wysyłka oraz dobry kontakt z firmą zostały docenione. Jest to dla nas wielka motywacja do dalszej doskonałości. Jesteśmy również zadowoleni, że koperty spełniły Państwa oczekiwania pod względem jakości. Bardzo dziękujemy za rekomendację i zapraszamy do kolejnych zakupów w naszym sklepie!