multidom.online- Logo - Opinie

multidom.online

Opinie (5) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10)

Ważny od: 18 sty 2023
multidom.online spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu multidom.online

21 wrz 2023

Ciekawy asortyment i szybka dostawa

Bardzo przydatny produkt. Asortyment sklepu jest na tyle ciekawy że można w nim znaleźć różne bardzo przydatne i nietypowe produkty. Do tego szybkość realizacji, paczka przyszła wcześniej niż było podane na stronie.
18 wrz 2023
Wszystko zgodne z opisem, szybka realizacja. Dobra jakość. Polecam. Ciekawy asortyment
16 sie 2023
Bardzo miła i szybka obsługa. Sokownik już raz użyty, w dniu doręczenia, działa dobrze. Pierwszy sok z jeżyn na zimę gotowy.
7 wrz 2023
Sok z jeżyn jest nie tylko smaczny ale również bardzo zdrowy. Szczególnie gdy jest zrobiony samodzielnie. Życzę corocznych obfitych zbiorów jeżyn i wieloletniego użytkowania naszego sokownika w celu produkcji soków owocowych. Pozdrawiam.
16 maj 2023

Polak z Holandii

Szczerze polecam ten sklep za profesjonalizm, kontakt z klientem i zaangażowanie. Według mnie jakość usług jest tutaj ponad profesjonalizm, nie spotkałem się z tak wysoka jakością współpracy.
28 maj 2023
Sklep to nie tylko produkty. Sklep to także klienci. A zadowolony klient to zadowolony sklep dlatego bardzo zależy nam na jakości usług i zadowoleniu klienta. Pozdrawiam!
11 maj 2023
Wysoka jakość produktów, szybka wysyłka. Wszystko realizowane profesjonalnie . Super kontakt ze sprzedawcą. POLECAM !
28 maj 2023
Staramy się o to by nasze produkty były jak najlepszej jakości a najbardziej pomocne są w tym Wasze opinie. Pozdrawiam!