Kimchi.pl

Opinie (1786) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2961)

Ważny od: 24 lut 2022
Kimchi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 lip 2023
Wszystkie produkty dotarły co mnie cieszy wszystko co zamawiałam z długim datami wiec pod kątem produktów jestem jak najbardziej zadowolona jedyny minus to pakowanie pozostawia wiele do życzenia, spakowane bardzo niechlujnie, ledwo ledwo zaklejony, karton z boku przecięty az do dna (pewnie byl spasowany do rozmiaru) ale szpara nie zaklejona wiec cud ze nic nie wypadło po drodze. Papier uzupelniajacy, zabepieczajacy w srodku strasznie cuchnął 💩. Ogolnie jestem zadowolona ale moze warto troche popracować nad tym pakowaniem w szczególnoaci zmienic moze wypelnienie:) Wiem ze nie jest najwazniejsze dlatego dalam tak czy tak 5 gwiazdek ale milej sie otwiera ladna paczke bez dodatkowych efektow zapachowych:)

5 cze 2023
Napoje, które zamowilam, z liczi i chyba aloesu, niestety nie do spożycia. Smak chemiczny, a napój z aloesem zapach i smak lakieru do paznokci.

Opinie nt. sklepu Kimchi.pl

Warte polecenia!

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Złożyłam zamówienie wieczorem, a na następny dzień przesyłka już u mnie była w Warszawie. Paczka dotarła w doskonałym stanie.
Uczciwy sprzedawca. Szybki kontakt, bez problemowo ws. ewentualnych reklamacji.Produkty zgodnie z opisem
25 kwi 2024

Bardzo dobry sklep internetowy

Jestem pod wrażeniem szybkości wysyłki. W niedzielę po południu zamówiona, w poniedziałek odebrana. Wszystko zgodnie z zamówieniem, porządnie zapakowane. Produkty świeże.
23 kwi 2024
Ekstremalnie szybka wysylka, zamowilam w poniedzialek kolo godziny 19 a w wtorek jakos o 17 paczka byla juz w paczkomacie :))
BB
Wszystko super, przesyłka TURBO szybka, zamowienie w niedziele o 14 w poniedziałek od 10 już w paczkomacie!
23 kwi 2024

Mój pierwszy zakup, ale bardzo udany. Już wyszukuję następnych pozycji do zamówienia. Szczerze polecam.
Wszystko zgodnie z zamówieniem i najwyższej jakości. Na pewno zamówię w tym miejscu jeszcze nie raz.
21 kwi 2024
Perfekcyjnie zabezpieczona przesyłka, szybka wysyłka i wszystko bardzo dobrej jakości.
Solidne wykonanie. Przydałaby nakładka papierowa z opisem w języku polskim.
20 kwi 2024
Jestem bardzo zadowolony,szybka akcja😁😁😁
24 kwi 2024
Mega szybka wysyłka, bardzo dobrze zapakowana paczuszka no i wiadomo zawartosc paczki przepyszna.
13 kwi 2024
Serdecznie polecam. Jeszcze tego samego dnia po złożeniu zamówienia przesyłka została wysłana :D
Bardzo szybka realizacja zamówienia, wszystko dobrze i bezpiecznie zapakowane :)

Super!

Szybko, sprawnie, duży wybór pysznych produktów i znakomicie zabezpieczona przesyłka.

Polecam KIMCHI …

Wszystkie produkty są dobrej jakości a realizacja zamówienia bardzo szybka.

Polecam!

Zamówienie dotarło bez żadnego opóźnienia, towar świeży i smaczny. Polecam!
Super produkty- świetnie opisane, bardzo szybka realizacja zamówienia.

Polecam serdecznie

Szybka przesyłka oraz bardzo dobry produkt dobrze zabezpieczony
23 kwi 2024
Błyskawiczna dostawa, uprzejmi pracownicy obsługi biura klienta
Dobrze opisane produkty, duży wybór i super szybka wysyłka :)