Kimchi.pl- Logo - Opinie

Kimchi.pl

Opinie (2016) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3374)

26 sty 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia 👍 Skrupulatnie zabezpieczone produkty przed uszkodzeniem 👍 Zamawiane produkty są zawsze bardzo dobrej jakości!!! 👍 (W Lidlu zdarzyło mi się kupić zarobaczony ryż do sushi). Nigdy nie zdarzyło się żeby jakiekolwiek opakowanie produktu było naruszone czy uszkodzone 👍 Rozsądne ceny, a to ważne! 👍 Od kilku lat, z pełnym zaufaniem zamawiam rzeczy w Kimchi.pl/naSushi.pl. 👍 Dziękuję!

31 sty 2024
Dziękuję za wiadomość. Po powrocie przesyłki do nas możemy wysłać ją ponownie. Koszt ponownej wysyłki do paczkomatu to 13,90 zł. Przelew proszę wykonać na dane: Mariusz Burzyński IspNet Lipowa 43c/17 17-200 Hajnówka Numer konta: 37 2490 0005 0000 4530 2031 3059 W tytule proszę wpisać numer zamówienia: 762940 Po dokonaniu płatności bardzo proszę o informację. Pozdrawiam, Tomasz Wojciechowski Okropne... nie przyszedł towar, obiecał wysłać, wziął wszystkie dane na drugiej paczce i nadal nie ma danych o wysyłce nic, bardzo przepraszam za kontakt. Tragedia a nie obsługa.

Opinie nt. sklepu Kimchi.pl

7 lip 2024
Pierwszy raz miałem do czynienia z Kimchi w USA, 28 lat temu. Wasze produkty są równie dobre, choć wolę nieco ostrzejsze. Dodaję nieco pasty chilly i wtedy jest ok. Będę zamawiał regularnie. Wreszcie na polskim rynku znalazłem dobre kimchi. Pozdrawiam.

Rewelacja

Dostawa ekspresowa, produkty dokładnie jakich potrzebowałam, doskonała jakość, to były moje pierwsze zakupy ale z pewnością nie ostatnie i z przyjemnością polecę innym zakupy tutaj Dziękuję :)

Wyjątkowo duży wybór produktów.

Wyjątkowo duży wybór produktów dla kuchni azjatyckiej. Uwielbiam makarony, a jest ich w Kimchi co nie miara. Świetne estetycznie i smaczne. Do tego wyjątkowo szybka wysyłka.
7 lip 2024
prosty i przyjemny system wszystko ładnie rozpisane, termin dostawy bardzo szybki i zgodny z obietnicą, następnego dnia zajadałem się makaronem 😋
6 lip 2024
Polecam :) Bardzo szeroka gama produktów, niedostępnych w innych miejscach. Wszystko jest smaczne i dobrej jakości. Na pewno zamówię znowu :)
Szybka i bardzo profesjonalnie obsługa. Towar świetnie spakowany zgodny z zamówieniem. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Gorąco polecam
Super szybka realizacja zamówienia. Następnego dnia paczka była już w paczkomacie. Zamówienie kompletne, dobrze zabezpieczone.
Wszystko super Paczka dobrze przygotowana do wysyłki Wszystko sprawnie następnego dnia już paczka była u mnie Pozdro
Towar zgodny z zamówieniem, szybka realizacja i jakość adekwatna do ceny, a nawet lepiej. Polecam, jestem zadowolony.
30 cze 2024
Polecam zestaw. Pierwszy raz robione sushi w domu, zestaw pomocny, jest opis jak robić sushi krok po kroku
9 lip 2024
Szybka dostawa.Duży wybór produktów z całego świata. Przystępne ceny. Dobrze zapakowane produkty.
10 lip 2024

Kimchi.pl

Szybciutka wysyłka, bezpiecznie zapakowane produkty, wszystko zgodne z opisem. Polecam!
Świetna jakość produktów, najlepsze ceny i duży wybór, a wysyłka ekspresowa- polecam!
22 godziny temu
wszystko bylo ok nic nie trzeba robic i ulepszac, aby nie popsuc - oby tak dalej
29 cze 2024
Szybka dostawa, produkt bardzo dobrej jakości, dbale zapakowany w transporcie.
Bardzo szybka wysylka zamówienia. Profesjonalna obsługa. Polecam!
8 lip 2024
jest tak: https://youtu.be/RsiC3ymj9Zc?si=ke_sH1lM5E6tSuzh&t=9
5 lip 2024

Super zakupy

Jak zwykle świetne zakupy z błyskawiczną dostawą. Polecam
Saszetki z kimchi to świetny wybór na jednorazowe użycie.
Świetne produkty, szybka dostawa, szeroki wybór, polecam