Kimchi.pl

Opinie (1709) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2884)

Ważny od: 24 lut 2022
Kimchi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 lip 2023
Wszystkie produkty dotarły co mnie cieszy wszystko co zamawiałam z długim datami wiec pod kątem produktów jestem jak najbardziej zadowolona jedyny minus to pakowanie pozostawia wiele do życzenia, spakowane bardzo niechlujnie, ledwo ledwo zaklejony, karton z boku przecięty az do dna (pewnie byl spasowany do rozmiaru) ale szpara nie zaklejona wiec cud ze nic nie wypadło po drodze. Papier uzupelniajacy, zabepieczajacy w srodku strasznie cuchnął 💩. Ogolnie jestem zadowolona ale moze warto troche popracować nad tym pakowaniem w szczególnoaci zmienic moze wypelnienie:) Wiem ze nie jest najwazniejsze dlatego dalam tak czy tak 5 gwiazdek ale milej sie otwiera ladna paczke bez dodatkowych efektow zapachowych:)

5 cze 2023
Napoje, które zamowilam, z liczi i chyba aloesu, niestety nie do spożycia. Smak chemiczny, a napój z aloesem zapach i smak lakieru do paznokci.

Opinie nt. sklepu Kimchi.pl

Zakupy w sklepie udane, wszystko zgodnie z opisem, szybka dostawa, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, ewentualny zwrot bez problemowy. Polecam zakupy w KimChi:-)

Warte polecenia!

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Złożyłam zamówienie wieczorem, a na następny dzień przesyłka już u mnie była w Warszawie. Paczka dotarła w doskonałym stanie.

Świetny asortyment i szybka dostawa

Znakomity asortyment (kokosowego dżemu filipińskiego nie mogłam kupić już nigdzie indziej, a potrzebny mi jest do kaya) i błyskawiczna dostawa.
Uczciwy sprzedawca. Szybki kontakt, bez problemowo ws. ewentualnych reklamacji.Produkty zgodnie z opisem

Bardzo dobry sklep internetowy

Jestem pod wrażeniem szybkości wysyłki. W niedzielę po południu zamówiona, w poniedziałek odebrana. Wszystko zgodnie z zamówieniem, porządnie zapakowane. Produkty świeże.
Ekstremalnie szybka wysylka, zamowilam w poniedzialek kolo godziny 19 a w wtorek jakos o 17 paczka byla juz w paczkomacie :))
Świetny sklep. Miła i szybka pomoc. Bardzo szybka wysyłka. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam.

Mój pierwszy zakup, ale bardzo udany. Już wyszukuję następnych pozycji do zamówienia. Szczerze polecam.
7 kwi 2024
Ceny, jakość produktów, szybkość w realozacji i dostawy zamówienia! Polecam z całego serca
Perfekcyjnie zabezpieczona przesyłka, szybka wysyłka i wszystko bardzo dobrej jakości.
Solidne wykonanie. Przydałaby nakładka papierowa z opisem w języku polskim.
Jestem bardzo zadowolony,szybka akcja😁😁😁
Super szybka wysyłka, produkty wysokiej jakości, świetnie spakowane, sprawne procesowanie zwrotów.
31 mar 2024

AniaF

Polecam. Zakupione produkty zgodne z opisem. Transakcja przebiegła bardzo szybko i bez komplikacji.
Mega szybka wysyłka, bardzo dobrze zapakowana paczuszka no i wiadomo zawartosc paczki przepyszna.
13 kwi 2024
Serdecznie polecam. Jeszcze tego samego dnia po złożeniu zamówienia przesyłka została wysłana :D
7 kwi 2024
Polecam zakup u tego sprzedającego. Bardzo szybka wysyłka. Produkty zgodne z opisem.

Polecam!

Zamówienie dotarło bez żadnego opóźnienia, towar świeży i smaczny. Polecam!

Polecam!

Szybka wysyłka, dobrze zabezpieczone produkty, duży wybór towarów w sklepie
Nic nie podobało mi się szczególnie. Po prostu wszystko było w porządku