Kimchi.pl- Logo - Opinie

Kimchi.pl

Opinie (1871) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3137)

Ważny od: 24 lut 2022
Kimchi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 lip 2023
Wszystkie produkty dotarły co mnie cieszy wszystko co zamawiałam z długim datami wiec pod kątem produktów jestem jak najbardziej zadowolona jedyny minus to pakowanie pozostawia wiele do życzenia, spakowane bardzo niechlujnie, ledwo ledwo zaklejony, karton z boku przecięty az do dna (pewnie byl spasowany do rozmiaru) ale szpara nie zaklejona wiec cud ze nic nie wypadło po drodze. Papier uzupelniajacy, zabepieczajacy w srodku strasznie cuchnął 💩. Ogolnie jestem zadowolona ale moze warto troche popracować nad tym pakowaniem w szczególnoaci zmienic moze wypelnienie:) Wiem ze nie jest najwazniejsze dlatego dalam tak czy tak 5 gwiazdek ale milej sie otwiera ladna paczke bez dodatkowych efektow zapachowych:)

31 sty 2024
Dziękuję za wiadomość. Po powrocie przesyłki do nas możemy wysłać ją ponownie. Koszt ponownej wysyłki do paczkomatu to 13,90 zł. Przelew proszę wykonać na dane: Mariusz Burzyński IspNet Lipowa 43c/17 17-200 Hajnówka Numer konta: 37 2490 0005 0000 4530 2031 3059 W tytule proszę wpisać numer zamówienia: 762940 Po dokonaniu płatności bardzo proszę o informację. Pozdrawiam, Tomasz Wojciechowski Okropne... nie przyszedł towar, obiecał wysłać, wziął wszystkie dane na drugiej paczce i nadal nie ma danych o wysyłce nic, bardzo przepraszam za kontakt. Tragedia a nie obsługa.

Opinie nt. sklepu Kimchi.pl

15 maj 2024
Błyskawiczna wysyłka, paczkę zamówiłam w czwartek po 17, odebrałam następnego dnia o 11 w paczkomacie. Zgodne z opisem, w końcu mogłam kupić coś z szybką dostawą czego nie mogłam znalezc nigdzie indziej
22 maj 2024

Szybko przyszło i świetnie smakuje

zamówiłem w czwartek, w sobotę już miałem. niesamowite o_o. To gochugaru pachnie bardziej jak do kimchi niż innych potraw ale i jest naprawdę pyszne. Zamówię z kilogram jak mi się ta paczka skończy
Zamówienie zrealizowane ekspresowo, produkty zgodne z opisem i paczka świetnie zabezpieczona nic nie zostało zniszczone podczas transportu.
Bardzo szybka wysyłka i wysokiej jakości produkty. Sambal dużo dużo smaczniejszy i bardziej gesty niż inne produkty w sklepach. Polecam!
21 maj 2024

Towar przyszedł bardzo szybko, dobrze zabezpieczony, jakość produktów bardzo wysoka, polecam niezdecydowanym
17 maj 2024
W życiu nie otrzymałam tak szybko zamówienia. Produkty super zapakowane i bardzo bardzo dobrej jakości

Wysyłka na plus

Bardzo szybka wysyłka w dogodnej metodzie, towar zgodny z opisem i wszystko okej polecam ten sklep
ML
Marcin L.
Radzymin
Wszystko w najlepszym porządku! Towar pierwsza klasa! Błyskawiczna dostawa!!!
17 maj 2024
Szybka wysyłka. Sprawna transakcja. Produkt zgodny z opisem i oczekiwaniem.
16 maj 2024
Wszystko w należytym porządku . Szybka przesyłka . Polecam , solidną firmą!
20 maj 2024
Produkty wysokiej jakości. Szybka wysyłka. Jestem bardzo zadowolona.
Lubię ten sklep. Szybka dostawa. Fajny towar. Dobre ceny. Polecam.
23 maj 2024
Szybka dostawa i ekstra produkty! Na pewno zamówię jeszcze raz!
MS
Mirka S.
Warszawa

MS

Wszystko zgodnie z opisem. Dobre tempo realizacji zamówienia
27 maj 2024
Super sprzedawca , zamówienie dotarło szybko i sprawnie
WR
Wojciech R.
Warszawa
Bardzo szybka dostawa. Dobry wybór w dobrych cenach.
19 maj 2024
Ekspresowa realizacja zamówienia. Kimchi przepyszne.
27 maj 2024
niesamowita prędkość realizacji zamówienia! czary!
14 maj 2024
Błyskawiczna wysyłka. Wszystko idealnie. Polecam.
30 maj 2024

Polecam!

Porządnie zapakowane produkty i szybka dostawa.