momonde.- Logo - Opinie

momonde.

Opinie (164) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (571)

Ważny od: 17 cze 2021
momonde. spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 paź 2023
Bardzo cenię sobie kalendarze tej marki, to mój trzeci egzemplarz. Jakość wykonania, dobrany papier, minimalistyczny projekt wnętrza. Gwiazdkę mniej odjęłam za to że na stronie internetowej okładka rose antique ma odcień ciemnego brudnego różu, a w rzeczywistości dotarł 'barbie róż' - czym czuję się rozczarowana najbardziej, dla mnie to znaczną rozbieżność (jako dla osoby wrażliwej na kolory),zapewne ten odcień znajdzie też swoich fanów. Pomimo tej wpadki, kalendarze bardzo polecam!

2 mar 2024
Zakupiony towar niezgodny ze zdjeciem w sklepie internetowym .Na zdjeciu kolor koszulki jest bialy a w rzeczywistosci jest lekko zółty.

Opinie nt. sklepu momonde.

7 sty 2024
6 sty 2024
6 sty 2024
15 sie 2023

Najlepsze planery dostępne na rynku

Planery kupuję już od 3 lat i nigdy się nie zawiodłam. Produkt jest świetnej jakości, pięknie zapakowany, sklep oferuje dostawę za granice. Co więcej, w środku jest bardzo dużo miejsca na rozplanowanie zadań w ciągu dnia, ustalenie swoich planów i wydatków. Wybór okładki też jest dość spory, choć cieszyłabym się gdyby firma zdecydowała się wprowadzić jeszcze więcej kolorów i wzorów.
16 sie 2023
22 lis 2023
to mój drugi kalendarz. To, co mi się podoba to: - estetyka zapakowania przesyłki - to uczta :) - jakość wykonania - to co zawiera w środku - plan roczny, planer na dany miesiąc, rozkład dzienny z miejscem na notatki, jest miejsce na finansowe historie, obserwację swoich nawyków i wyznaczanie miesięcznych celów...
22 lis 2023
28 sie 2023

Planner akademicki

Najlepszy planner akademicki jaki jest obecnie na rynku. Bardzo przemyślany i minimalistycznie zaplanowany układ wnętrza + jakościowa oprawa zewnętrzna tworzą całość w 100% wartą swojej ceny. Polecam.
9 wrz 2023
8 wrz 2023
Jestem bardzo wybredna co do planerów, a ten skradł moje serce od samego początku. Piękna i minimalistyczna estetyka, najwyższa jakość i niesamowita staranność o najdrobniejszy szczegół.
8 wrz 2023

sukienka Maree

Bardzo polecam. Sukienki Maree są najwygodniejsze. Mam 2 kolory i noszę naprzemiennie. Materiał jest bardzo przyjemny dla skóry, zwłaszcza w upały :) będę wracać po więcej.
21 sie 2023
Bardzo szybki kontakt mailowy i odpowiedź w sprawie zamówienia. Szeroki wybór plannerów, dodatków. Wykonane i zapakowane z sercem. Dziękuję!
21 sie 2023
Jest nam bardzo miło! Dziękujemy :*

Szybka wysyłka, bluza wysokiej jakości w oryginalnym kolorze i miłej tkaninie.Wszystko na plus, dodoatkowo bardzo szanuję filozofię marki.
6 paź 2023
Super jakość i materiały. Trzecia rzecz od Was zakupiona i zawsze cieszy bardziej niż milion rzeczy kupionych gdzieindziej. Oby tak dalej.
6 paź 2023

Najlepsza jakość

Rewelacyjny kontakt i obsługa posprzedażowa, a produkty są bardzo dobrej jakości. Dodatkowo piękne opakowanie i szybka wysyłka.
29 lis 2023
2024 to będzie mój 5 rok z kalendarzami momonde - i po tym doświadczeniu, mim zdaniem, nic nie trzeba poprawiać:)
2 gru 2023
29 lis 2023
Jakoś tych ciuchów jest nieoceniona, uwielbiam a mogę nawet powiedzieć że jestem delikatnie uzależniona 😅❤️
5 paź 2023
Cudne macie rzeczy, bluza oversize jest mega i sukienka też. Brakuję tylko jednego szczegółu KIESZENI!!!
5 paź 2023
5 sie 2023
Cudowna bluza, dobry gatunek, mega oversize👍lubię bardzo, przyjemna.Idealna na chłodne letnie wieczory
5 sie 2023
Jest nam bardzo miło! Dziękujemy :*
Piękne plannery, pięknie zapakowane, bardzo wysoka jakość materiałów, jestem niezwykle zadowolona!
16 cze 2023
Bardzo bardzo podoba mi się materiał fason że jest owersajz uwielbiam owersajz życzy są debest
16 cze 2023
17 cze 2023
Obsługa na najwyższym poziomie!!!! Piękne ubrania, doskonałej jakości. Polecam gorąco!
17 cze 2023
12 gru 2023
Cudoooowne planery❤️ Najpiękniejsze! Wspaniale zapakowane i ekspresowa dostawa!