momonde.- Logo - Opinie

momonde.

Opinie (255) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (476)

znaku jakości

Ważny od: 17 cze 2021
momonde. spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 paź 2023
Bardzo cenię sobie kalendarze tej marki, to mój trzeci egzemplarz. Jakość wykonania, dobrany papier, minimalistyczny projekt wnętrza. Gwiazdkę mniej odjęłam za to że na stronie internetowej okładka rose antique ma odcień ciemnego brudnego różu, a w rzeczywistości dotarł 'barbie róż' - czym czuję się rozczarowana najbardziej, dla mnie to znaczną rozbieżność (jako dla osoby wrażliwej na kolory),zapewne ten odcień znajdzie też swoich fanów. Pomimo tej wpadki, kalendarze bardzo polecam!

2 sty 2023
Zamówiłam dwa plannery sugerując się kolorem okładki na stronie. Tymczasem po wejściu w dany kolor okazało się, że są tam pokazane dwa odcienie. Wydawało mi się, że kolor będzie zgodny z tym, jaki pojawił się na początku, do wyboru, ale niestety odbiega on bardzo od sugerowanego. Myślałam, że zamawiam bordo wpadające lekko w pomarańcz, a otrzymałam planner pomarańczowy. Niestety nie mogę go wymienić lub zwrócić, ponieważ był personalizowany.

Opinie nt. sklepu momonde.

22 lis 2023
to mój drugi kalendarz. To, co mi się podoba to: - estetyka zapakowania przesyłki - to uczta :) - jakość wykonania - to co zawiera w środku - plan roczny, planer na dany miesiąc, rozkład dzienny z miejscem na notatki, jest miejsce na finansowe historie, obserwację swoich nawyków i wyznaczanie miesięcznych celów...
22 lis 2023
Jest nam bardzo miło! Dziękujemy :*

Szybka wysyłka, bluza wysokiej jakości w oryginalnym kolorze i miłej tkaninie.Wszystko na plus, dodoatkowo bardzo szanuję filozofię marki.
2024 to będzie mój 5 rok z kalendarzami momonde - i po tym doświadczeniu, mim zdaniem, nic nie trzeba poprawiać:)
Jest nam bardzo miło! Dziękujemy :*
Jakoś tych ciuchów jest nieoceniona, uwielbiam a mogę nawet powiedzieć że jestem delikatnie uzależniona 😅❤️
Piękne plannery, pięknie zapakowane, bardzo wysoka jakość materiałów, jestem niezwykle zadowolona!

Zachęcam do zakupów.

Szybka wysyłka, odzież super. Zachęcam do zakupów.
9 lis 2023
Bardzo sprawnie przeprowadzony proces zakupu.
Wszystko idealnie
21 lis 2023