aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.pl

Opinie (974) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2296)

Pani Martyna z obsługi klienta jest wspaniała, zawsze chętnie doradzi w sprawie produktów. Paczki ze sklepu przychodzą ekspresowo i pięknie zapakowane. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie!!!

Perfumy nie są trwałe jak oryginal

Opinie nt. sklepu aelia.pl

Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Szanowna Pani, jesteśmy zobowiązani skontaktować się z Panią w celu wyjaśnienia i poznania przyczyny wystawionej opinii. Serdecznie pozdrawiamy!
21 cze 2024
21 cze 2024
23 maj 2024
Wysyłka przebiegła pomyślnie.perfumy pachną mniej intensywnie od próbki. Praktycznie wogole nie pachną. Zapach ulatuje nie utrzymuje się.
24 maj 2024
Dziękujemy za pozytywny komentarz na temat naszej dostawy. W celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji jesteśmy zobowiązani skontaktować się z Panią telefonicznie. Pozdrawiamy.
18 maj 2024
20 maj 2024
Szanowny Panie, jestesmy zobowiązani do skontaktowania się z Panem w celu wyjasnienia opinii do Pana zamówienia. Pozdrawiamy serdecznie.
18 maj 2024
20 maj 2024
Szanowna Pani, dziękujemy za wystawienie opinii. Jestesmy zobowiązani do skontaktowania się z Panią w celu wyjasnienia oceny do zamówienia. Serdecznie pozdrawiamy.
Szybkość wysyłki
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Szanowny Panie, Dziękujemy za opinię. Chcielibyśmy wyjaśnić, że Pana zamówienie zostało wysłane zgodnie z naszymi standardami czasowymi, co obejmuje szybkie przetwarzanie i wysyłkę produktów. Zamówienia złożone w soboty i niedziele są kompletowane przez magazyn w poniedziałek i przekazywane tego samego dnia kurierowi. Pana zamówienie zostało dostarczone we wtorek planowo według procedury. Jeśli ma Pan dalsze pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Pana dyspozycji, aby zapewnić satysfakcję z naszych usług.
Perfumy nie są trwałe jak oryginal
3 sty 2024
Szanowna Pani, jest nam niezmiernie przykro, iż zapach nie sprostał Pani oczekiwaniom. Chcielibyśmy zaznaczyć, iż nasze produkty pochodzą wyłącznie z certyfikowanych źródeł. Od lat współpracujemy z zaufanymi partnerami, którzy dostarczają nam tylko oryginalne produkty. Jesteśmy zobowiązani skontaktować się z Panią w celu wyjaśnienia zakupu perfum.