aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.pl

Opinie (454) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1732)

Ważny od: 5 maj 2021
aelia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 lis 2023
Pani Martyna z obsługi klienta jest wspaniała, zawsze chętnie doradzi w sprawie produktów. Paczki ze sklepu przychodzą ekspresowo i pięknie zapakowane. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie!!!

2 sty 2024
Perfumy nie są trwałe jak oryginal

Opinie nt. sklepu aelia.pl

7 lut 2024

Prawdziwa perełka i odkrycie roku mój nowy ulubiony sklep

Oryginalne produkty w super cenach z bardzo szybko dostawą. Obsługa klienta i doradztwo na najwyższym poziomie. Produkty dobrze zapakowane a paczuszka pachnąca :)
14 lut 2024
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu na napisanie opinii! Cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Pana oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie!
DB
Dorota B.
Wrocław
10 lut 2024
Polecany sklep Jako stała klientka sklepu mam możliwość kupowania w bardzo dobrych cenach kosmetyki i perfumy renomowanych firm. Obsługa sklepu internetowego jest zawsze pomocna ,gdy pojawi się problem. Bardzo szybka wysyłka. W przyszłości sklep mógłby rozszerzyć gamę sprzedawanych kosmetyków , które są dostępne w sklepach stacjonarnych w aelia na lotniskach na całym świecie. .
14 lut 2024
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu na napisanie opinii! Pani opinia jest dla nas niezwykle ważna i pomaga nam doskonalić nasze usługi. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie! :)
16 lut 2024
Jestem pod wrażeniem szybkiej dostawy i staranności w zapakowaniu zamówienia. Produkty, które otrzymałem, były wysokiej jakości, zgodne z opisem na stronie. Dodatkowo, komunikacja ze sklepem była bezproblemowa, a obsługa klienta okazała się pomocna i przyjazna.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Bardzo dziękujemy za Pani opinie! Zapraszamy ponownie! :)
2 lut 2024
Bardzo polecam ten sklep, bardzo szybka wysyłka,solidnie zapakowany towar i miły gratis w postaci próbki perfum tous i bardzo miła obsługa, były to moje pierwsze zakupy ale napewno nie ostanie :) polecam serdecznie:)
6 lut 2024
Serdecznie dziękujemy za opinie! Zawsze służymy pomocą :) zapraszamy!

Aelia to mój ulubiony sklep online

Aelia to mój ulubiony sklep, szczególnie pod kątem zakupów perfum, Tom Ford zawsze w pięknej cenie i szerokiej ofercie. Każda inna marka perfumowa, także w świetnej cenie❤️ a dzięki Miles&more dodatkowe mile❤️
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za piękna opinie! Serdecznie pozdrawiamy!

Narcisio Rodriguez PURE MUSIC

Pierwszy raz zamawiałam tutaj i jestem bardzo zadowolona. Wybór padł na Narcisio Rodriguez PURE MUSIC. Zakochałam się w tym zapachu. Dobrze i pięknie zapakowane. Dziękuję.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Szanowna Pani, to my bardzo dziękujemy! Zapraszamy ponownie :) pozdrawiamy!
2 lut 2024
Od lat kupuję kosmetyki w sklepie Aelia, dlatego cieszę się, że mogę je kupić też w sklepie internetowym. Serdecznie polecam!
Bardzo dziękujemy! :)

Polecam!

Szybka realizacja zamówienia, profesjonalna obsługa klienta i doskonałe produkty w atrakcyjnych cenach. Polecam!!!
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Serdecznie dziękujemy. Pani opinia jest dla nas bardzo ważna :) zapraszamy ponownie!
MX
Margaret X.
Bydgoszcz
7 lut 2024
Szybko, sprawnie. Produkty absolutnie świeże, co nie jest - niestety- standardem w sklepach kosmetycznych..
14 lut 2024
Serdecznie dziękujemy za opinię! :) Zapraszamy ponownie!
6 lut 2024
Bardzo polecam za oryginalność produktów, bardzo dobry kontakt z obsługą klienta i szybką dostawę :)
11 lut 2024

Konkurencyjna cena...pachnące…

Konkurencyjna cena...pachnące przesyłki...a były 3 oddziel e zamówienia:)
14 lut 2024
Bardzo cieszy nas Pani opinia! Serdecznie dziękujemy! :)
Kupiłam serum Colagen Laser, rewelacja. Zmarszczki wypłycają się. Jednak warto kupić coś dobrego.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Dziękujemy za Pani opinię! Zapraszamy ponownie:)
8 lut 2024

Aelia same plusy👍

-uczciwe ceny i dużo promocji… -asortyment - wysoka jakiść produktów -prezenty do zamówień
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Szanowna Pani, serdecznie dziękujemy za opinie! Zawsze służymy pomocą :) zapraszamy ponownie!
Kupiłem na prezent perfumki w bardzo dobrej cenie z super szybką wysylka. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Bardzo dziękujemy za opinie! Zapraszamy ponownie :)
14 lut 2024
Polecam serdecznie, wszystko jak najbardziej OK, fajnie zapakowane szybka wysyłka!
14 lut 2024
Serdecznie dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy :)
Sprawnie i szybko, ładne i pachnące opakowanie, ogólnie wszystko godne polecenia
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Dziękujemy! Serdecznie pozdrawiamy :)
9 lut 2024

Świetne ceny i obsługa

Cały proces sprawny od zakupu po dostarczenie przesyłki. Świetne ceny i obsługa
14 lut 2024
Szanowny Panie, jest nam bardzo miło! Dziękujemy :)
Doskonałe produkty, obsługa profesjonalna, zapakowanie perfekcyjne! Super!
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Bardzo dziękujemy za Pani opinie! Jest ona dla nas bardzo ważna :) serdecznie pozdrawiamy!
Super szybka dostawa, zamówione rzeczy jak w opisie plus mały gratis ☺️