aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.pl

Opinie (820) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2116)

Ważny od: 5 maj 2021
aelia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 lis 2023
Pani Martyna z obsługi klienta jest wspaniała, zawsze chętnie doradzi w sprawie produktów. Paczki ze sklepu przychodzą ekspresowo i pięknie zapakowane. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie!!!

2 sty 2024
Perfumy nie są trwałe jak oryginal

Opinie nt. sklepu aelia.pl

27 maj 2024

Najlepszy sklep

Sklep aelia duty free gwarantuje oryginalne produkty ,konkurencyjne ceny, niezawodna obsługe klienta maly minus za niepełny asortyment kosmetyków w sklepie internetowym w porównaniu do sklepow na lotnisku, ale duuuuuzy plus za perfumy.. Te zawsze trwale, oryginalne, niezawodne. Z serca polecam sklep. jestem stalą klientka i taka pozostane dziekuje, ze jesteście
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Serdecznie dziękujemy za tą wspaniałą opinię! Cieszymy się, że darzy nas Pani zaufaniem i sympatią. Pozdrawiamy :)
Ekspeesowa dostawa i brak ryzyka podróbek. Polecam każdemu kto chce w przystępnej cenie nabyć oryginalne produkty. Sam zapach - super. Można powiedzieć że ma się wrażenie oblewania się złotym pyłem. Bardzo intensywny i zdecydowany. Odnośnie perfumu Prada to chyba unisex.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupów. Zapraszamy do naszego sklepu ponownie :)
18 maj 2024

Zakupy zrobiłam zachęcona ofertą i cenami produktów.

Zakupy zrobiłam zachęcona ofertą i atrakcyjnymi cenami. Rekomenduję sklep. Ponadto obsługa posprzedażowa, na najwyższym poziomie, obsługa sklepu przywiązuje dużą wagę do potrzeb klienta. Na pewno wrócę na zakupy.
28 maj 2024
Dziękujemy za Pani cenną opinię. Cieszymy się, że nasza obsługa klienta spełnia Pani oczekiwania. Do zobaczenia ponownie!
14 maj 2024
Profesjonalna obsługa, szybkość realizacji zamówienia, dostępność produktów. Marzy mi się, żeby dało zamówić się Diory oraz Azzaro :D
15 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię oraz cenne sugestie! Cieszymy się, że docenia Pan profesjonalną obsługę, szybkość realizacji zamówienia i dostępność produktów. Zapraszamy ponownie!
Towar oryginalny, świetna cena, szybka realizacja zamówienia, fajne gratisy. Polecam robić tu zakupy i na pewno tu wrócę.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Dziękujemy za Pani zaufanie i pozytywną opinię. To dla nas wielka radość! Do zobaczenia ponownie w naszym sklepie :)

super

czas realizacji zamówienia był mega szybki, perfum przyszedł w stanie nie naruszonym jestem bardzo zadowolona! polecam
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Serdecznie dziękujemy Pani za wspaniałą opinię :) Pozdrawiamy!
22 maj 2024

Givenchy Society Extreme

Dostawa błyskawiczna, już dnia następnego w paczkomacie. Obsługa, cena oraz dostarczenie, zasługuje na same plusy.
28 maj 2024
Serdecznie dziękujemy Panu za wspaniałą opinię :) Pozdrawiamy!
21 maj 2024
Zamówienie zrealizowane w expresowym tempie, ładnie i bezpiecznie opakowane. Perfumy intensywne i trwałe.
28 maj 2024
Serdecznie dziękujemy Pani za tak wysoką ocenę i pozytywny komentarz. Zapraszamy do ponownych zakupów!
Jak zawsze na najwyższym poziomie! Produkty pachnące, pięknie zapakowane :) tak trzymać!
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą opinię. Pani satysfakcja to dla nas wielka radość :) Do zobaczenia ponownie!
To mój nie pierwszy i nie ostatni zakup w sklepie Aelia. Mam zaufanie do waszej firmy.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Dziękujemy za ciepłe słowa! Satysfakcja naszych klientów to dla nas największa motywacja :) Do zobaczenia ponownie!
23 maj 2024
Ekspresowa wysyłka, bardzo dobry kontakt! Bardzo lubię robić zakupy w tym sklepie :-)
25 maj 2024
Wszystko porządnie zapakowane, paczka ekspresowa. Bardzo miło się robi takie zakupy
28 maj 2024
Dziękujemy za docenienie naszych starań, Pani opinia jest dla nas cenna. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! :)

Szybka dostawa. Wręcz bardzo szybka. Solidnie zapakowane kosmetyki. Dużo próbek.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Dziękujemy za docenienie naszej obsługi! Do zobaczenia przy kolejnych zakupach :)
25 maj 2024
Bardzo dobry sklep przesyłka ekspresowa Szkoda że nie dokładają próbek gratis
28 maj 2024
Serdecznie dziękujemy za opinię, jest ona dla nas bardzo cenna. Skontaktujemy się z Panią w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Serdecznie polecam

Bardzo dobrze zaopatrzony sklep internetowy, super promocje i szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Cieszymy się, że nasze produkty oraz promocje spełniają Pani oczekiwania. Zapraszamy do naszego sklepu ponownie :)

Stała klientka

Jestem Waszą stałą klientką. Mój ulubiony sklep. Nigdy się nie zawiodłam!
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Dziękujemy za Pani zaufanie i pozytywną opinię :) Do zobaczenia podczas nastepnych zakupów!
15 maj 2024
Jak zawsze idealne produkty z szybką dostawą i do tego super zapakowane
16 maj 2024
Staramy się zawsze dbać o każdy szczegół, w tym również o staranne pakowanie. Dziękujemy za wspaniałą opinię! Zapraszamy ponownie :)
20 maj 2024

Promocyjna cena

Szybka dostawa i reakcja na rozszerzenie opisu towaru, promocyjna cena.
28 maj 2024
Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pana oczekiwania. Dziękujemy za cenną opinię!
23 maj 2024
perfumy ok wszystko super expresowa wysyłka polecam i na pewno wrócę
28 maj 2024
Dziękujemy za Pani opinię, jest nam niezmiernie miło, że nasze usługi spełniają Pani oczekiwania. Do zobaczenia ponownie w naszym sklepie :)
19 maj 2024

Bardzo dobry sklep

Szybka , sprawna wysyłka , perfumy piękne i w dobrej cenie , polecam
28 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy ponownie :)