aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.pl

Opinie (969) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2291)

Pani Martyna z obsługi klienta jest wspaniała, zawsze chętnie doradzi w sprawie produktów. Paczki ze sklepu przychodzą ekspresowo i pięknie zapakowane. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie!!!

Perfumy nie są trwałe jak oryginal

Opinie nt. sklepu aelia.pl

Zadowolona klientka

Panie pracujące na infolinii WSPANIAŁE ❤ rzeczowe, pomocne, bardzo szybko i sprawnie uporały się z moim problemem i wskazały rozwiązanie. Reklamacja którą musiałam złożyć została błyskawicznie rozpatrzona. Gratuluję doboru pracowników ! No i oczywiście polecam sklep❤
28 cze 2024
Aelia to doskonałe miejsce do zakupów. Oferta produktów jest szeroka i zawiera wszystko, czego potrzebuję. Ceny są konkurencyjne, a obsługa klienta jest profesjonalna i przyjazna. Dostawa jest szybka i niezawodna. Polecam! 🛒🌟
2 lip 2024
Dziękujemy za Pani fantastyczną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z obsługi i zakupów u naszym sklepie. Zapraszamy ponownie! :)
27 cze 2024
Wszystko jest rewelacyjne. Bardzo szybka dostawa, bardzo dobrze opakowany towar, oryginalne kosmetyki , perfumy, towar zgodny z opisem i miłe prezenty.Są także często rabaty, promocje. Polecam serdecznie
2 lip 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych produktów i usług. Zapraszamy ponownie i dziękujemy za polecenie :)
12 lip 2024
Szybka wysyłka, paczka drugiego dnia była u mnie. Pierwszy raz spotkałam się z tak porządnym zapakowaniem produktów, dodatkowo paczka przepięknie pachniała :) polecam ten sklep z czystym sumieniem!
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Bardzo dziękujemy za Pani opinię! Jest nam bardzo miło! Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie! :)
8 lip 2024
Świetny sklep z dużym wyborem i atrakcyjnymi promocjami. Szybka wysyłka, profesjonalna obsługa klienta i pięknie zapakowana paczka. Moje ulubione miejsce na zakupy! Na pewno wrócę tu nie raz!
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Serdecznie dziękujemy za Pani opinię, jest nam bardzo miło! :) Pozdrawiamy!
W środę rano zamówiłam w czwartek o 12.30 już paczka była u mnie,super.Zestaw marki Hermes był prezentem dla córki która jest bardz z niego zadowolona.Polecam sklep
1 lip 2024
Produkty zamówione są bardzo dobrej jakości, kupując w oryginalnych perfumeracich mam wrażenie, że nie ma takiej jakości jak na aelia.
5 lip 2024
Serdecznie dziękujemy za tak wysoką ocenę i wspaniałą opinię. Zapraszamy do ponownych zakupów!
11 lip 2024
Jak zawsze expresowa realizacja. Produkty starannie zapakowane. Śliczne zapachy w atrakcyjnych cenach :-) polecam :-)
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Bardzo nam miło! :) Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!
29 cze 2024
Ekspresowo wysłane i doręczone zamówienie . Wszystko, jak zawsze, w porządku. Oni. Te rabaty! Polecam zakupy na Aelia
5 lip 2024
Bardzo dziękujemy za wystawienie rzetelnej opinii! Serdecznie pozdrawiamy :)
29 cze 2024

Ulubiona drogeria

Dobre rabaty i promocje, po złowieniu zamówienia na następny dzień otrzymałam przesyłkę. Polecam !!!!
5 lip 2024
Bardzo cieszy nas Pani opinia! Serdecznie dziękujemy! :)
27 cze 2024
Witam, Serum, krem pod oczy są bardzo dobre. Od roku tyłku u Was zamawiam Wszystkim GORĄCO POLECAM🥰❤️
2 lip 2024
Cieszymy się, że nasze produkty przypadły Pani do gustu. Dziękujemy za zaufanie i świetną opinię!
AW
Anna W.
1 dzień temu
Uwielbiam zakupy w Aelia online, spory wybór, promocje, zawsze na czas i ładnie zapakowane. Polecam!
12 lip 2024
Ekspresowa wysyłka, towar z górnej półki w świetnej cenie. Polecam zakuoy w tym sklepie :)
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Serdecznie dziękujemy za Pana opinię! :) Pozdrawiamy!
2 lip 2024
Błyskawiczna dostawa zamówienia. Dostarczony produkt jest zgodny z oczekiwaniami.
5 lip 2024
Serdecznie dziękujemy za Pani rzetelną opinię. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie ponownie!
3 lip 2024
Expres! Uwielbiam, oryginalne i pięknie zapakowane produkty. Dziękuję za gifty!
5 lip 2024
Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Dziękujemy za wspaniałą opinie :) Zapraszamy ponownie!
Szybka wysyłka, produkty zgodne z opisem, próbka perfum w prezencie. Polecam .
28 cze 2024
Szybka dostawa, dobrze zabezpieczone produkty do wysyłki i spora ilość próbek
2 lip 2024
Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pana oczekiwania. Dziękujemy za cenną opinię!
2 lip 2024
Cena, zapakowanie przesyłki, szybkość dostawy :) super, super, super
5 lip 2024
Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie sprawiają Pani tyle przyjemności. Do zobaczenia! :)
Mega szybka realizacja ! 100% satysfakcjonująca transakcja! Polecam
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Bardzo dziękujemy! Serdecznie pozdrawiamy :)
8 lip 2024
Wszystko w jak najlepszym porządku! Godne polecenia! I polecam!!!😉😀
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Serdecznie dziękujemy za Pana opinię! :) zapraszamy ponownie! :)