aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.pl

Opinie (688) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1967)

Ważny od: 5 maj 2021
aelia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Pani Martyna z obsługi klienta jest wspaniała, zawsze chętnie doradzi w sprawie produktów. Paczki ze sklepu przychodzą ekspresowo i pięknie zapakowane. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie!!!

Perfumy nie są trwałe jak oryginal

Opinie nt. sklepu aelia.pl

15 sie 2023
Zamówienie szybko zrealizowane i pięknie zapakowane
21 sie 2023
Bardzo dziękujemy! Zapraszamy ponownie! :)
13 sie 2023

To mój ulubiony sklep kosmetyczny

Ceny (!!!), solidna dostawa (dobry kartonik, wszystko ładnie i porządnie zapakowane), szybkość realizacji. To mój ulubiony sklep kosmetyczny on-line i w realu ;-)
21 sie 2023
Szanowna Pani, jesteśmy wdzięczni za tak miłych klientów! Służymy pomocą :)
MO
Monika O.
12 sie 2023
Bogaty asortyment i konkurencyjne ceny, szybka dostawa.
11 sie 2023
Nieczytelne promocje,nie zawsze rabat wchodzi np "promocja30% rabat na wszystko" a w rzeczywistości owe wszystko to tylkon niektóre produkty. Poza tym oryginalne ,szybka dostawa, duzo promocji. Trzeba byc tylko cierpliwym i zaglądać na strone sklepu Kupuje od lat i będę nadal wiernym klientem Z serca polecam
21 sie 2023
Bardzo dziękujemy za opinię! Postaramy się aby kolejne promocje były bardziej czytelne dla klientów :) Serdecznie pozdrawiamy!
11 sie 2023
7 sie 2023
Najlepsza obsługa klienta :-).Pani bardzo miła, rzetelna i pomocna. Szybka realizacja zamówienia. Polecam serdecznie super firma.
21 sie 2023
Jest nam bardzo miło czytać takie opinie! :) Bardzo dziękujemy! Pozdrawiamy :)
7 sie 2023
6 sie 2023
Solidnie zapakowana paczka, estetycznie zapakowane
5 sie 2023
5 sie 2023

Polecam Aelia

Aelia Dutyfree to świetne zakupy przez internet. Korzystam z takich zakupów od wielu lat i jeszcze na dodatek zbieram mile. Firma oferuje produkty o najwyższej jakości w przystępnych cenach. Czekam od dłuższego czasu na wydanie przez Aelia kart kredytowych, pozwalających na zakupy u Was jak i zbieranie mili na te karty. Pozdrawiam - Alicja Golec
21 sie 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za opinię! :) Serdecznie pozdrawiamy!
Super sklep a Pani Martyna bardzo cudowna konsultanka. Polecam w 100%
21 sie 2023
Szanowna Pani, zawsze służymy pomocą :) Dziękujemy za opinię! Serdecznie pozdrawiamy! :)

Polecam!

Polecam zakupy w tym sklepie! Przejrzysta strona, świetny asortyment i obsługa klienta.
2 sie 2023
Bardzo dobry czas realizacji, a przede wszystkim bardzo dobry orginalny produkt w dobrej cenie
3 sie 2023
Szanowny Panie, dziękujemy za opinie! Zgadzamy się z Panem w 100% :) Zapraszamy ponownie :)
1 sie 2023
Świetna jakość , ekspresowa wysyłka i super ceny . Bardzo polecam . Zamawiałam już kilkukrotnie i zawsze wracam .
4 sie 2023
Dziękujemy za opinie i za to, że jest Pan naszym stałym klientem! :) Serdecznie pozdrawiamy!
30 lip 2023
Promocje ! Czekam na serum pod oczy dwa opakowania w cenie 450, a nie 550. Przeoczyłam, BYŁO🥰
4 sie 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za opinie. W razie pytań dział obsługi klienta zawsze służy pomocą! :)
29 lip 2023
Ekspresowa dostawa, oryginalny towar, dobre ceny. Polecam
29 lip 2023
Szybkość wysyłki