Certyfikat dla ombre.pl

30.11.2015 r.
29.11.2017 r.

Opinie o ombre.pl

4.85/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 271 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Od środka kurteczka mogłaby być lepiej uszyta (przy suwaczkach,poniewaz wystaje inny materiał co nie powinno widać kątem oka)Reszta na wielki PLUS.

All OK

Jestem zadowolony z zakupów, towar zgodny z opisem i tym, co widnieje na obrazku, obsługa działa szybko i dba o klienta. Podobnie sytuacja wyglądała w kwestii dostawy.

Obsluga bardzo dobra. Zwrot bez problemow.

Jakosc czesci produktow pozostawia troche do zyczenia. Fasony bluz i kurtek nie do konca odpowiadaja zdjecia na stronie (sa prawdopodobnie spinane z tylu i wygladaja na wezsze niz w rzeczywistosci).

Wszystko dostarczone w należytym porządku,

Wszystko bardzo dobrze. Zgodnie z opisem i umową. Szybko, sprawnie, bez problemu Wysyłka błyskawiczna. Wymiana na inny rozmiar również bezproblemowa. Mają na to do 14 dni, a włącznie z przesyłkami w jedną i drugą stroną trwało to mniej niż tydzień. _POLECAM_

Wszystko jak nalezy bluzy ze swietnym designem i zrobione w Polsce polecam

Jak zwykle Ombre stanęło na wysokości zadania. Szybka przesyłka i i świetny serwis. Tym razem jednak jakość ubrań była troche gorsza od tych do których Ombre do tej pory mnie przyzwaczail. ( czyli wysmienitych)

Bardzo zadowolony. Wszystko jest OK

wszystko ok

Jestem bardzo zadowolony z zakupów

Jestem zadowolony z zakupów szybki i sprawnie towar troszeczkę się rozlatywal ( odpadajacy guzik w spodniach, wystające nitki z zamka itp) ale po za tym jest ok szybka naprawa i jest super.

Tak

Miła i rzetelna obsługa klienta.Polecam 100

tak

Jestem bardzo zadowolona z zakupów,ciuszki super.Z pewnością jeszcze nie raz zrobię zakupy w Waszym sklepie :)

Jestem bardzo zadowolony

Transakcja przebiegła pomyślnie

Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń, co do przesyłki - otrzymałem ją w ciągu zaledwie dwóch dni Na plus darmowa dostawa. Polecam

Witam,jestem bardzo zadowolona z zakupów szybka wysyłka ,towar niesamowity,elegancki i dobry jakościowo ,mój mężczyzna jest po prostu sexi

Jestem zadowolony

Tak.

Zadowolenie gwarantowane

Towar zgody z opisem. Polecam.

Super, wszystko bez problemów, packa przyszła szybko, rozmiary się zgadzają i ubrania są takie na jakie wyglądały na zdjeciach, polecam

Wszystko bardzo dobrze. Zgodnie z opisem i umową. Szybko, sprawnie, bez problemu Wysyłka błyskawiczna. _POLECAM_

jestem zadowolony. Szybka wysyłka.Polecam

Jestem po raz kolejny bardzo zadowolony z zakupów w Ombre.pl. Polecam gorąco

Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Polecam bardzo :)

mega dobrze

Zadowolenie 100

super

Zakup sfinalizowany w tempie ekspresowym, wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Polecam.

Witam ))) jak zawsze bardzo jestem zadowolony z pracy całego zespołu, trochę tylko szkoda, że tego szampana razem wypić nie możemy )))) .Wysiłek w szukanie i śliczne pakowanie towaru godne podziwu, ukłon dla dziewczyn zajmujących się tym i na koniec obiecuję szybki powrót do Was ))).
Pozdrawiam Wszystkich,
Mirek Klusek

tak

W takiej cenie , rewelacyjne produkty , bardzo sprawna dostawa firma w pełni rzetelna godna polecenia

Tak, polecam Ombre.pl :)

ombre.pl

ombre.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 30.11.2015 r.

ul. Szosa Ełcka 13

15-690 Białystok
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:240826493
Michał Gromotowicz
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na ombre.pl.