staradobraksiazka.pl

Opinie (284) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (284)

Ważny od: 30 cze 2023
staradobraksiazka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 lis 2023
Jak dla mnie wszystko mi się podobało żadnych problemów przy składaniu zamówienia jak zwykle szybka dostawa co oznacza profesjonalne podejście do klienta.

30 mar 2024
Nie otrzymałam przesyłki

Opinie nt. sklepu staradobraksiazka.pl

Ciekawa oferta, już kolejny raz kupuję książki w języku angielskim ale też antykwaryczne ,które są praktycznie niedostępne w księgarni. Zamówienie realizowane błyskawicznie. Dziękuję!
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszego wyboru książek i szybkiej wysyłki. Cieszymy się, że wracają Państwo do nas w poszukiwaniu książek w języku angielskim i rzadkich antyków. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości wyboru książek i cieszymy się, że będziemy mogli ponownie Państwu służyć.

SUPER

DUŻY WYBÓR POSZUKIWANYCH KSIĄŻEK,SZYBKA DOSTAWA,JASNA I CZYTELNA OBSŁUGA , FIRMA GODNA POLECENIA.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasz wybór książek, szybka dostawa i przejrzysta obsługa klienta spełniły Państwa oczekiwania. W Starej Dobrej Książce staramy się tworzyć pozytywne doświadczenia dla wszystkich klientów i doceniamy opinie.
Magazyny były w rewelacyjny stanie, biorąc pod uwagę zwłaszcza około 10-letnie egzemplarze.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni ze stanu naszych czasopism, zwłaszcza tych, które miały około 10 lat. W "Starej Dobrej Książce" staramy się dostarczać naszym klientom książki i czasopisma najwyższej jakości i cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.

Szybko i perfekcyjnie

Szybko i profesjonalnie. Książka zgodnie z opisem, w bardzo dobrym stanie.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Miło nam słyszeć, że Pana doświadczenie z nami było satysfakcjonujące i że otrzymał Pan książkę w dobrym stanie. W Starej Dobrej Książce staramy się zapewnić naszym klientom szybką i profesjonalną obsługę. Dziękujemy, że nas Państwo wybrali!

Ekspresowy termin realizacji.

Bardzo miło zaskoczyła mnie szybka realizacja mojego zamówienia. Dziękuję.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za miłe słowa dotyczące szybkiej realizacji Państwa zamówienia. W Starej Dobrej Książce staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że udało nam się to dla Państwa osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
7 kwi 2024
Cena produktu. Kontaktowość. Błyskawiczny termin realizacji zamówienia.
7 kwi 2024
Dziękujemy za Państwa recenzję! W Starej Dobrej Książce staramy się oferować konkurencyjne ceny, wyjątkową obsługę klienta i szybką realizację zamówień. W Starej Dobrej Książce zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i zawsze szukamy sposobów na jego poprawę. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam Państwa opinii.
Szybka dostawa. Książka w dobrym stanie zgodnie z opisem.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupu i doceniamy, że dotarł on szybko. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Państwa potrzeby. Dziękujemy i pozdrawiamy Antykwariat Stara Dobra Książka!
Książka została wysłana szybko, doszła w stanie idealnym
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa miłą opinię. Cieszymy się, że Państwa książka dotarła szybko i w idealnym stanie. W Starej Dobrej Książce staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy naszym klientom produkty wysokiej jakości. Jeszcze raz dziękujemy, że poświęcił Pan swój czas, aby zostawić nam tę recenzję.
Szybka dostawa, sposób zapakowania przesyłki.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że miała Pani pozytywne doświadczenia z dostawą i pakowaniem zamówienia. W "Starej Dobrej Książce" dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta, dlatego zawsze miło jest słyszeć opinie takie jak Państwa.
Wszystko zgodnie z opisem ,szybka realizacja
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za podzielenie się Państwa opinią. Cieszymy się, że Pana zamówienie zostało dostarczone na czas i zgodnie z opisem. Staramy się zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę i produkty wysokiej jakości. Dziękujemy za wybranie nas jako dostawcy książek.
30 mar 2024
Błyskawiczna przesyłka i jakość opakowania.
31 mar 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię dotyczącą szybkości dostawy i jakości opakowania. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić naszym klientom szybką i bezpieczną dostawę, a także staramy się utrzymać wysoki standard doskonałości w zakresie pakowania naszych książek.

Świetny magazyn!

Bardzo dobry magazyn z Zandbergiem :))
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji i podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z Zandbergiem :) w naszym sklepie! Naprawdę doceniamy Państwa miłe słowa i jesteśmy dumni, że nasze produkty spełniają i przekraczają Państwa oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za opinię i cieszymy się, że będziemy mogli służyć Państwu w przyszłości.
Bardzo szybka wysyłka. Dziękuję
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat naszej szybkiej wysyłki! Doceniamy Państwa opinię i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia.
Bardzo dobry kontakt. Polecam
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! W "Starej Dobrej Książce" cieszymy się, że miała Pani dobre doświadczenia z naszym zespołem obsługi klienta. Dążymy do zapewnienia jak najwyższej jakości usług wszystkim naszym klientom. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinie i wsparcie.
Wszystko bardzo OK
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję. Cieszymy się, że mieli Państwo pozytywne doświadczenia z naszym sklepem "Stara Dobra Książka"! Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i wysokiej jakości książek, więc cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa wsparcie.
Polecam !!!
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z naszą firmą i doceniamy Pana rekomendację. Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam opinii i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli ponownie Państwa obsłużyć.
Konkretnie
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się z nami swoją opinią na temat naszego Antykwariatu "Stara Dobra Książka". Cieszymy się, że znalazł Pan to, czego szukał. W "Starej Dobrej Książce" staramy się zapewnić naszym klientom szeroki wybór książek i innych materiałów czytelniczych spełniających ich potrzeby. Jeszcze raz dziękujemy, że nas Państwo odwiedzili.
Jest OK
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy, że poświęcili Państwo swój czas na zrecenzowanie naszego sklepu. Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że mieli Państwo dobre doświadczenia. Naszą misją jest dostarczanie szerokiej gamy wysokiej jakości książek, aby nasi klienci mogli znaleźć coś, co lubią czytać. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa wsparcie i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa ocenę Starej Dobrej Książki. Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia i doceniamy, że poświęcił Pan czas, aby podzielić się z nami swoimi uwagami. W Starej Dobrej Książce dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości i cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Państwa doświadczeniach z nami. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję! Doceniamy, że wystawił nam Pan ogólną ocenę 4/5 i że był Pan zadowolony z naszej dostawy i produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i zawsze jesteśmy otwarci na opinie, abyśmy mogli nadal się doskonalić. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa recenzję.