Sklep.naSushi.pl

Opinie (765) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1505)

Ważny od: 24 lut 2022
Sklep.naSushi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 sie 2023
Jestem bardzo zadowolona z otrzymanych produktów. Dostawa szybka i sprawna. Na pewno dokonam kolejnych zakupów ze względu na różnorodny wybór produktów jak i dobre ceny. Cieszy mnie to, że produkty których potrzebowała, zakupiłam w jednym miejscu. Polecam serdecznie

7 lis 2023
Zastanawiam się nad zwrotem pozostałych 3 puszek. Kupiłem 4 puszki kraba i po otwarciu jednej stwierdziłem ze zawartość to raczej woda po kąpieli kraba niż mięso z kraba.

Opinie nt. sklepu Sklep.naSushi.pl

Szybka dostawa i super jakość

Dostawa była bardzo szybka! Produkt przyszedł bezpiecznie zapakowany w duży karton i mnóstwo folii zabezpieczającej. Chociaż oryginalne pudełko wyglądało jakby było otwierane (oderwana folia zabezpieczająca pokrywkę), to produkt był kompletny i wyglądał na nieużywany. Pałeczki dobrej jakości, plus za odpowiedni rozmiar mat.
BC
Beata C.
Warszawa
SklepSuper -dzisiaj zamawiam jutro dostawa.Kurier przemiły, produkty świeże, rodzina bardzo zadowolona. Polecam z całego serca 😉
28 mar 2024
Trochę za długo szła... ta przesyłka z Piaseczna do Warszawy. Chciałem już podjechać na ul. Geodetów 176. Pozdrawiam
22 mar 2024

Świetne produkty i obsługa…

Świetne produkty i błyskawiczna obsługa. Przesyłka doręczona na drugi dzień po zamówieniu. Gratulacje!
23 mar 2024
Towar jest dobrej jakości. Bardzo dobrej. Wysyłka zapakowana świetnie.dostawa szybko. Będę kupował.

Gorąco polecam

Wszystko zostało bezpiecznie zapakowane- bardzo szybka wysyłka, bardzo dobre produkty- Polecam!

szybka dostawa

szybka dostawa , szczegółowy opis sprzedawanych towarów ,jestem bardzo zadowolona z obsługi
26 mar 2024
Zakupy bez zastrzeżeń. Ekspresowa dostawa, towar zgodny z opisem, bezpiecznie zapakowany :)
23 mar 2024
Wszystko na najwyższym poziomie, towar , pakowanie , czas przesyłki , polecam serdecznie
19 mar 2024
Super sklep, ekspresowa dostawa, dobry wybór wysokiej jakości produktów
Profesjonalnie, szybko, bezproblemowo! Produkty świetne!
24 mar 2024

Naprawdę polecam !

Ekspresowa wysyłka, wszystko super - bardzo polecam !!
18 mar 2024
Ekspresowa przesylka a towar zgodny z opisem. Polecam
szybka dostawa i mega dobre jedzonko. Polecam!
20 mar 2024
Produkty dobrej jakości i szybko dostarczane
28 mar 2024
Polecam, wszystko zgodnie z opisem 😉
23 mar 2024
Wszystko jest OK. Pełne zadowolenie.
Szybka i bezproblemowa transakcja.
Szybka dostawa, dobrze zapakowane
18 mar 2024