Sklep.naSushi.pl

Opinie (788) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1543)

Ważny od: 24 lut 2022
Sklep.naSushi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa była bardzo szybka! Produkt przyszedł bezpiecznie zapakowany w duży karton i mnóstwo folii zabezpieczającej. Chociaż oryginalne pudełko wyglądało jakby było otwierane (oderwana folia zabezpieczająca pokrywkę), to produkt był kompletny i wyglądał na nieużywany. Pałeczki dobrej jakości, plus za odpowiedni rozmiar mat.

7 lis 2023
Zastanawiam się nad zwrotem pozostałych 3 puszek. Kupiłem 4 puszki kraba i po otwarciu jednej stwierdziłem ze zawartość to raczej woda po kąpieli kraba niż mięso z kraba.

Opinie nt. sklepu Sklep.naSushi.pl

Szybka dostawa i super jakość

Nie zawodzi od lat

Jak zawsze produkty bardzo dobrze i ekologcznie zabezpieczone, szybka wysyłka i ogromna oferta. Wrócę. Po raz pierwszy brak gratisów. Trochę smutne, ale rozumiem, że takie mamy czasy.
Od jakiegoś czasu próbuję kuchni koreańskiej i ten sklep mi bardzo pasuje,ponieważ jest duży wybór a produkty świeże.Szkoda tylko że nie ma ciasta rybnego.
BC
Beata C.
1 kwi 2024
SklepSuper -dzisiaj zamawiam jutro dostawa.Kurier przemiły, produkty świeże, rodzina bardzo zadowolona. Polecam z całego serca 😉
Trochę za długo szła... ta przesyłka z Piaseczna do Warszawy. Chciałem już podjechać na ul. Geodetów 176. Pozdrawiam
Szeroki wybór produktów, bezproblemowy proces składania zamówienia, szybkość obsługi zamówienia.

Gorąco polecam

Wszystko zostało bezpiecznie zapakowane- bardzo szybka wysyłka, bardzo dobre produkty- Polecam!
Bardzo szybka dostawa i długi termin ważności...Tak trzymać... Polecam wszystkim ten sklep
Super produkty jestem zadowolona udało się sporządzić wyszukaną potrawę.

Wszystko na duży plus

Jakość obsługi klienta, szybkość realizacji zamówienia.
Profesjonalnie, szybko, bezproblemowo! Produkty świetne!
Jak zawsze wszytko w należytym porządku. Polecam !!!

Zamówienie dotarło szybko i bez problemy. Polecam
Dobrej jakości produkty, Szybka dostawa. Polecam
1 kwi 2024
szybka dostawa i mega dobre jedzonko. Polecam!
Błyskawiczna przesyłka, poniżej 24 godzin
Polecam, wszystko zgodnie z opisem 😉
Szybka i bezproblemowa transakcja.
7 kwi 2024
Szybka dostawa 👌