Sklep.naSushi.pl- Logo - Opinie

Sklep.naSushi.pl

Opinie (819) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1697)

4 lip 2024
Firma naSushi.pl jest jak najbardziej godna zaufania. Chyba od 6 czy 7 lat korzystam z usług sklepu online i jeszcze nigdy nie zawiodłam się. Bardzo szybka wysyłka, profesjonalizm w prowadzeniu strony internetowej - ciekawie opisane produkty wraz z podpowiedziami do czego, jakich potraw, można ich jeszcze użyć tak bardziej "po europejsku" 😉 przystępne ceny, pierwszorzędny i duży wybór asortymentu. Jednym słowem, tylko tu (i chyba w siostrzanym Kimchi.pl.) zaopatruję się we wszystkie produkty potrzebne do zrobienia sushi i wszelkiej maści potraw kuchni azjatyckiej. Gratuluję Ekipie sklepu!

4 cze 2024
Otrzymałem wczoraj od państwa zamówiony towar puszki były pogięte jedna z puszek miała połamany cały plastik do nalewania i wyciekał z niej sok do mnie dotarło tylko połowa butelki. Ostatnie zdjęcie to jest pudełko jakie było mokre po uszkodzeniu puszki.

Opinie nt. sklepu Sklep.naSushi.pl

4 lip 2024
Korzystam z oferty sklepu od dłuższego czasu. Jestem zadowolona z szybkości realizacji i wysyłki zamówienia. Gorąco polecam sklep.
30 cze 2024

Bez zastrzeżeń

Jak zawsze zakupy bez zastrzeżeń, ekspresowa wysyłka, towar zgodny z opisem, bezpiecznie zapakowany. Polecam!
3 lip 2024
Bardzo dobry sklep, mają szeroki asortyment, a zamówienia realizowane są bardzo szybko.

Zamówienie kompletne, dobrze zapakowane, szybka wysyłka. Czego chcieć więcej? ;)
Bardzo dobry sklep, szeroki asortyment i szybka realizacja zamówień.
23 godziny temu
Szybko, sprawnie, zgodnie z zamówieniem. Produkty dobrej jakości.
3 lip 2024
przesyłka błyskawiczna super zabezpieczona