JadwigaMorska.pl

Opinie (173) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (217)

Ważny od: 9 mar 2023
JadwigaMorska.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 gru 2023
Jadwigamorska.pl to zdecydowanie najlepszy sklep w Polsce jesli chodzi o akwarystyke morska. Prowadzony z sercem i pasja co widac po jakosci zakupionych szczepek i wszelkiego zycia (koralowce, ryby, bezkregowce). Zakupilem w tym sklepie juz ponad 10 najrozniejszych okazow i kazdy przyjechal do mnie w wyjatkowo okazaly, bardzo starannie zapakowany i w super stanie. To co jest wyjatkowo w tym sklepie to zaangazowanie. Kiedy powiedzialem ze jestem poczatkujacym “morszczakiem” poprowadzono mnie za reke poprzez ogolne porady jak prowadzic akwarium na doborze odpowiednich koralowcow i ryb konczac. Niemal po kazdym zamowieniu wlascicielka sklepu dzwonila do mnie aby poradzic w jaki sposob bezstresowo i bezpiecznie zaaklimatyzowac zakupione zycie oraz ogolnie jak dbac o akwarium. Efekt? Jestem zafascynowany swoja mini rafka a do sklepu wracam na kolejne zakupu tuz po Nowym Roku.
CB
Cezary B.

31 sty 2024
Długi czas oczekiwania na wysyłkę. Poza tym wszystko w porządku

Opinie nt. sklepu JadwigaMorska.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry