manashop.pl- Logo - Opinie

manashop.pl

Opinie (355) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1619)

Ważny od: 29 mar 2017
manashop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lis 2023
W Mana kupuję kolejny raz. Pierwsza moja torba kupiona lata temu służyła mi bardzo długo. Wytrzymała spore kilogramy, które ze sobą noszę. Ostatnio sentymentalnie stworzyłam w kreatorze podobną torbę. Wybrałam torbę z funkcją plecaka, otrzymałam już moja przesyłkę. Wspaniale uszyta, solidnie ze starannoscią, z wybranymi kieszonkami, kolorami itp. Bardzo dziękuję, że jesteście. Można samemu stworzyć wymarzony plecak, torebkę, co kto chce. Kreator ulepszony, bardziej wyrazisty. Polecam serdecznie, każdy znajdzie coś dla siebie, miłośnicy małych i dużych torebek, różnych kolorów i materiałów. Zapewniam, że torba wytrzyma bardzo wiele, w tym wiele lat.

21 wrz 2023
Kolor torebki odbiega od tego na zdjęciach. Cena dosyć wygórowana. Brak informacji o opóźnieniu wysyłki - dopiero po zgłoszeniu do sprzedającego. Pasek do torebki trochę potężny jak na delikatną torebkę.

Opinie nt. sklepu manashop.pl

Generalnie torba funkcjonalna i ładna, rączki trochę mogłyby być solidniejsze
29 sie 2023
Torba bardzo ładna , dostarczona sprawnie. Brak wskazówek co do pielęgnacji , czyszczenia .
17 lip 2023
Długi czas oczekiwania,torba bardzo ładna i dobrze uszyta,jestem bardzo zadowlona
23 lis 2023
Śliczne torby, jednak długi czas oczekiwania
26 kwi 2023
Długi czas oczekiwana