MAYLILY.PL- Logo - Opinie

MAYLILY.PL

Opinie (325) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1503)

24 lut 2024
Kolejne udane zamówienie. Nic dodać nic ująć. Jakość pierwsza klasa. Materiały wyselekcjonowane tak jak hasło firmy - delikatne jak dotyk mamy. Dokładnie takie są produkty tej firmy. Bardzo delikatne i wspaniale się nosi i używa. Polecam w zasadzie wszystko co mają w asortymencie bo prawie wszystko sprawdziłam na własnych dzieciach i jako prezent dla znajomych. Firma dba o jakość i wykonanie. Bardzo polecam. Cieszę się że mogłam kupić tak piękne rzeczy wyprodukowane w Polsce. Jestem na prawdę zadowolona i na pewno wrócę po więcej.

7 sty 2024
Chusta z bawełnianego muślinu, po odpakowaniu, wydaje się być za mała dla dorosłych. Jest trójkątna (to było w opisie), lepsza byłaby kwadratowa z możliwością złożenia na pół w celu uzyskania lepszego otulenia. Muślin jest bardzo miły w dotyku, ale dosyć cienki, moim zdaniem podwójna warstwa chusty (po złożeniu kwadratu na pół), lepiej otulałaby szyję. Zdaję sobie sprawę z tego, że naturalne materiały są bardzo drogie, ale w/g mnie produkt jest za drogi w stosunku do ilości przeznaczonego na niego materiału. Chustę zostawiam, ponieważ jest mi potrzebna na już, nie mam czasu na ponowne poszukiwania.

Opinie nt. sklepu MAYLILY.PL

4 lip 2024

za cienkie za tą cenę

Pieluszki i otulacz miłe w dotyku, ale niestety tak cienki materiał, że praktycznie prześwitujący, co jest dużym minusem w kontekście użyteczności przy małym dziecku. Nie są warte swej ceny.
4 lip 2024
Bardzo dziękujemy za zamówienie i opinię ❤️ Pieluszki i otulinki celowo szyjemy z lekkiej, mięciutkiej tkaniny, by sprawdzała się przy nawet najwrażliwszej skórze noworodków. Oczywiście rozumiemy, że może Pani oczekiwać innych właściwości od produktu, dlatego serdecznie zachęcamy do zwrotu. Mamy nadzieję, że znajdzie Pani w naszej ofercie produkty, które spełnią Pani oczekiwania. Pozdrawiamy!
5 cze 2024

Nieładny zapach

Chusteczką w końcu przyszła, ale bardzo nieprzyjemnie pachniała, po pierwszym praniu zapach nadal się utrzymuje. Spodziewalam się większego wow w tej cenie…
30 maj 2024
25 cze 2024
Dziękujemy za zamówienie i opinię. Chętnie poznamy szczegóły i dowiemy się o powody tak niskiej oceny.
HS
Hala S.
Krakow
28 maj 2024
25 cze 2024
Dziękujemy za zamówienie i opinię. Chętnie dowiemy się więcej na temat niskiej oceny. Pozdrawiamy!
14 maj 2024

Bambusową chustka z daszkiem, antypotowa wkładka do wózka

Jeżeli chodzi o bambusową chustkę z daszkiem to jestem zadowolona. Materiał mięciutki chustka ładnie się układa. Jeżeli chodzi o wkładkę antypotowa do wózka to na wózku mam założona 3 dzień, a przy nóżkach już materiał się skulkował co nie powinno się zdążyć po tak krótkim użytkowaniu.
5 maj 2024
Przesyłka nie dotarła jeszcze!
5 maj 2024
Dziękujemy za zamówienie w naszym sklepie ❤️ Zgodnie z regulaminem czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych. Z uwagi na majówkę i związane z nią dni wolne od pracy zamówienia będą wysyłane od jutra (poniedziałek). Mamy nadzieję, że będzie Pani zadowolona z jakości zakupionych produktów. Pozdrawiamy!
19 maj 2024
Brak wysyłki produktów od tygodnia, a chcecie ocenę…
Odpowiedź ze sklepu MAYLILY.PL
Serdecznie dziękujemy za zamówienie i przekazaną opinię. Czas realizacji zamówienia zgodnie z naszym regulaminem to aktualnie do 5 dni roboczych. Jednocześnie rzeczywiście prośba o wystawienie opinii została wysłana przed upływem tego czasu. Już zajmujemy się zmianą. Pani produkty dotrą lada dzień - mamy nadzieję, że będzie Pani z nich zadowolona i spełnią oczekiwania ❤️
24 kwi 2024
Szybszy czas wysyłki
28 maj 2024
Dziękujemy za opinię i postaramy się zrobić wszystko, żeby paczuszki wychodziły od nas jeszcze szybciej ❤️
7 sty 2024
Dziekujemy serdecznie za zakup i opinię o produkcie. Chusta trójkątna w opcji dla osoby dorosłej jest spora - być może doszło do pomyłki - skontaktujemy się z Panią w tej sprawie. Jeśli jednak jest to właściwy rozmiar, mamy w ofercie także duże chusty kwadratowe, które można złożyć na pół - mamy 30 dni na zwrot ulub wymianę produktu. Pozdrawiamy serdecznie!
13 wrz 2023

Słaba jakość materiału

Niestety pieluszki po wypraniu zgodnie z instrukcja na metce są zmechacone i wyglądają już nieświeżo :( ogromny minus za jakość
13 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Pieluszki muślinki wykonane są ze 100% przędzy bawełnianej i niestety delikatne mechacenie tego rodzaju tkaniny jest zjawiskiem naturalnym. Nie wpływa ono na funkcjonalność produkt. Pozdrawiamy!
25 wrz 2023
Czas dostawy przekroczony, towar wysłany dużo później niz oferowano. Ale czapeczka piękna!
25 wrz 2023
Dziękujemy za zamówienie i bardzo przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania ❤️
18 wrz 2023
Długi czas oczekiwania na przesyłkę
18 wrz 2023
Bardzo przepraszamy za długi czas oczekiwania spowodowany ogromną ilością zamówień w promocji ❤️
8 sie 2023
8 sie 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Będziemy wdzięczni za przekazanie szczegółowych informacji, co wpłynęło na obniżoną ocenę naszego sklepu. Pozdrawiamy!
5 sie 2023
5 sie 2023
Bardzo dziękujemy za zakupy w naszym sklepie i przesłanie opinii. Serdecznie przepraszamy za wydłużony czas realizacji zamówienia. Mamy nadzieję, że jakość chusteczki zrekompensuje choć trochę wszystkie niedogodności. Pozdrawiamy!