MAYLILY.PL- Logo - Opinie

MAYLILY.PL

Opinie (223) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1347)

Ważny od: 16 lis 2017
MAYLILY.PL spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 lut 2024
Kolejne udane zamówienie. Nic dodać nic ująć. Jakość pierwsza klasa. Materiały wyselekcjonowane tak jak hasło firmy - delikatne jak dotyk mamy. Dokładnie takie są produkty tej firmy. Bardzo delikatne i wspaniale się nosi i używa. Polecam w zasadzie wszystko co mają w asortymencie bo prawie wszystko sprawdziłam na własnych dzieciach i jako prezent dla znajomych. Firma dba o jakość i wykonanie. Bardzo polecam. Cieszę się że mogłam kupić tak piękne rzeczy wyprodukowane w Polsce. Jestem na prawdę zadowolona i na pewno wrócę po więcej.

28 cze 2023
Zakupiłam bambusową wkładkę do wózka w połowie maja. Dałam sobie trochę czasu na testowanie jej i muszę stwierdzić że wizualnie jest bardzo ładnia, aczkolwiek materiał i to co się dzieje po krótkim użytkowaniu i praniu to dramat. Wkładka się odkształciłaz a po praniu to już w ogóle. Jest jeden sznureczek trzymający wkładkę w wózku który się rozciągnął. Bardzo wąska i niewymiarowa wkladka raczej do jakichś slim wózków. Poza tym dziecko się w tym ślizga siedząc w wózku także bardzo nie praktyczny zakup. Ogólnie bardzo nie polecam, żałuję wydanych pieniędzy bo za tą samą kwotę miałam zakupić w innym sklepie dużo lepsza jakościowo wkładkę.

Opinie nt. sklepu MAYLILY.PL

Brak wysyłki produktów od tygodnia, a chcecie ocenę…
Odpowiedź ze sklepu MAYLILY.PL
Serdecznie dziękujemy za zamówienie i przekazaną opinię. Czas realizacji zamówienia zgodnie z naszym regulaminem to aktualnie do 5 dni roboczych. Jednocześnie rzeczywiście prośba o wystawienie opinii została wysłana przed upływem tego czasu. Już zajmujemy się zmianą. Pani produkty dotrą lada dzień - mamy nadzieję, że będzie Pani z nich zadowolona i spełnią oczekiwania ❤️
Szybszy czas wysyłki
7 sty 2024
Chusta z bawełnianego muślinu, po odpakowaniu, wydaje się być za mała dla dorosłych. Jest trójkątna (to było w opisie), lepsza byłaby kwadratowa z możliwością złożenia na pół w celu uzyskania lepszego otulenia. Muślin jest bardzo miły w dotyku, ale dosyć cienki, moim zdaniem podwójna warstwa chusty (po złożeniu kwadratu na pół), lepiej otulałaby szyję. Zdaję sobie sprawę z tego, że naturalne materiały są bardzo drogie, ale w/g mnie produkt jest za drogi w stosunku do ilości przeznaczonego na niego materiału. Chustę zostawiam, ponieważ jest mi potrzebna na już, nie mam czasu na ponowne poszukiwania.
7 sty 2024
Dziekujemy serdecznie za zakup i opinię o produkcie. Chusta trójkątna w opcji dla osoby dorosłej jest spora - być może doszło do pomyłki - skontaktujemy się z Panią w tej sprawie. Jeśli jednak jest to właściwy rozmiar, mamy w ofercie także duże chusty kwadratowe, które można złożyć na pół - mamy 30 dni na zwrot ulub wymianę produktu. Pozdrawiamy serdecznie!
28 cze 2023
Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że wkładka nie spełniła Pani oczekiwań. Oczywiście przysługuje Pani zgłoszenie reklamacyjne (problem z gumką). Pozdrawiamy!
11 lip 2023
Zamówiłam wkładkę do wózka uniwersalna, mam wrażenie, że jest strasznie mała. Miałam już wkładki uniwersalne i były zdecydowanie większe. Czas wysyłki to dramat. Informacja o wydłużonym czasie dopiero po opłaceniu przesyłki. Wysłane oczywiście praktycznie w ostatnim dniu. Mimo, że to wkładki uniwersalne, które maja na stanie, nie musieli ich doszywać. Sama jakość wkładki nawet ok ale więcej nie zrobię zamówienia.
11 lip 2023
Dziękujemy za zamówienie i opinię. Przepraszamy za wydłużony czas realizacji - informujemy o nim na stronie - jest widoczny cały czas na górze strony. Postaramy się jeszcze mocniej wyróżnić tę informację. Mamy nadzieję, że mimo wszystko wkładka spełni swoją funkcję ❤️ Pozdrawiamy!
23 cze 2023
Zamówienie w ogóle do mnie nie dotarło - czekam już 2 tygodnie, brak odpowiedzi, brak wiadomości. To miał być letni śpiworek a lato już jest..
25 cze 2023
Edit: Paczka jest już u Pani, mamy nadzieję, że jakośc produktów chociaż troszkę zrekompensuje czas oczekiwania i zawirowania przy dostawie. Pozdrawiamy! Dzień dobry, przepraszamy z całego serca i jutro z samego rana zajmiemy się tą sprawą.
13 wrz 2023

Słaba jakość materiału

Niestety pieluszki po wypraniu zgodnie z instrukcja na metce są zmechacone i wyglądają już nieświeżo :( ogromny minus za jakość
13 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Pieluszki muślinki wykonane są ze 100% przędzy bawełnianej i niestety delikatne mechacenie tego rodzaju tkaniny jest zjawiskiem naturalnym. Nie wpływa ono na funkcjonalność produkt. Pozdrawiamy!
11 lip 2023
zdecydowanie za długi czas realizacji zamówienia. Tyle czasu to się czeka na zamówienie z Chin a nie z Polski.
11 lip 2023
Z całego serca przepraszamy za opóźnienia. Ten sezon absolutnie zaskoczył nas ilością zamówień, już planujemy wszystko, żeby w przyszłym roku być gotowym na taką sytuację. Pozdrawiamy!
25 wrz 2023
Czas dostawy przekroczony, towar wysłany dużo później niz oferowano. Ale czapeczka piękna!
25 wrz 2023
Dziękujemy za zamówienie i bardzo przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania ❤️
18 wrz 2023
Długi czas oczekiwania na przesyłkę
18 wrz 2023
Bardzo przepraszamy za długi czas oczekiwania spowodowany ogromną ilością zamówień w promocji ❤️
26 cze 2023
Czekałam na śpiworek 2 tygodnie.
26 cze 2023
Bardzo przepraszamy za tak długi czas realizacji zamówienia. Dziękujemy za opinię i mamy nadzieję, że produkt sprawdzi się i choć troszkę zminimalizuje ten czas oczekiwania. Pozdrawiamy!
Długo czekałam na przesyłkę:/
28 cze 2023
Serdecznie przepraszamy za długi czas oczekiwania na przesyłkę, spowodowany ogromną ilością zamówień. Mamy nadzieję, że jakość produktów zrekompensują to opóźnienie. Pozdrawiamy!
24 lip 2023
Bardzo długi czas wysyłki
24 lip 2023
Z całego serca przepraszamy za długi czas oczekiwania na zamówienie spowodowany ogromną ilością zamówień. Przyszły sezon już planujemy i postaramy się, żeby do takich opóźnień nie dochodziło. Bardzo dziękujemy za zamówienie i mamy nadzieję, że jakość produktów choć troszkę poprawi doświadczenie z zakupami w naszym sklepie ❤️
8 sie 2023
8 sie 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Będziemy wdzięczni za przekazanie szczegółowych informacji, co wpłynęło na obniżoną ocenę naszego sklepu. Pozdrawiamy!
5 sie 2023
5 sie 2023
Bardzo dziękujemy za zakupy w naszym sklepie i przesłanie opinii. Serdecznie przepraszamy za wydłużony czas realizacji zamówienia. Mamy nadzieję, że jakość chusteczki zrekompensuje choć trochę wszystkie niedogodności. Pozdrawiamy!