MAYLILY.PL- Logo - Opinie

MAYLILY.PL

Opinie (217) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1340)

Ważny od: 16 lis 2017
MAYLILY.PL spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 lut 2024
Kolejne udane zamówienie. Nic dodać nic ująć. Jakość pierwsza klasa. Materiały wyselekcjonowane tak jak hasło firmy - delikatne jak dotyk mamy. Dokładnie takie są produkty tej firmy. Bardzo delikatne i wspaniale się nosi i używa. Polecam w zasadzie wszystko co mają w asortymencie bo prawie wszystko sprawdziłam na własnych dzieciach i jako prezent dla znajomych. Firma dba o jakość i wykonanie. Bardzo polecam. Cieszę się że mogłam kupić tak piękne rzeczy wyprodukowane w Polsce. Jestem na prawdę zadowolona i na pewno wrócę po więcej.

28 cze 2023
Zakupiłam bambusową wkładkę do wózka w połowie maja. Dałam sobie trochę czasu na testowanie jej i muszę stwierdzić że wizualnie jest bardzo ładnia, aczkolwiek materiał i to co się dzieje po krótkim użytkowaniu i praniu to dramat. Wkładka się odkształciłaz a po praniu to już w ogóle. Jest jeden sznureczek trzymający wkładkę w wózku który się rozciągnął. Bardzo wąska i niewymiarowa wkladka raczej do jakichś slim wózków. Poza tym dziecko się w tym ślizga siedząc w wózku także bardzo nie praktyczny zakup. Ogólnie bardzo nie polecam, żałuję wydanych pieniędzy bo za tą samą kwotę miałam zakupić w innym sklepie dużo lepsza jakościowo wkładkę.

Opinie nt. sklepu MAYLILY.PL

Produkty są śliczne i w bardzo dobrych cenach. Mimo personalizacji na kocyku i przesyłki za granicę paczka u mnie była baaardzo szybko. Wszystko pięknie zapakowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Serdecznie polecam i ja napewno jeszcze wrócę na zakupy!

Wkładka do spacerówki

Jestem miło zaskoczona starannie wykonaną wkładką do wózka, która posłuży jak na letnie tak również chłodniejsze dni. Wszystko w porządku, bardzo ładnie zapakowane. Warte swojej ceny.
Świetne produkty, super kontakt i expressowa realizacja zamówienia personalizowanego !!! Ceny mogłyby być niższe. Gratuluję firmy i życzę dalszego sukcesu oraz rozwoju.
Odpowiedź ze sklepu MAYLILY.PL
Dziękujemy za Pani miłe słowa na temat naszych produktów, kontaktu i ekspresowej realizacji zamówień. Cieszymy się, że nasze usługi spotkały się z Pani zadowoleniem! W Maylily dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach i bierzemy pod uwagę wszystkie opinie, starając się stale ulepszać nasze usługi. Jeszcze raz dziękujemy za Pani recenzję i za przemiłe życzenia ❤️
Ślicznie zapakowane, uwielbiam Wasze produkty zarowno wizualnie jak i przyjemnie dla skóry, proszę o więcej kuponów promocyjnych
Odpowiedź ze sklepu MAYLILY.PL
Dziękujemy za miłe słowa dotyczące naszych produktów. Będziemy pamiętać o Państwa sugestii dotyczącej większej liczby kuponów promocyjnych w przyszłości. Dziękujemy, że nas Państwo wybrali!
Wysokiej jakości produkty, starannie uszyte. Córki bardzo zadowolone z czapeczek. Na dostawę czekałam 5 dni.
Odpowiedź ze sklepu MAYLILY.PL
Dziękujemy za Pani miłe słowa na temat jakości naszych produktów. Miło nam słyszeć, że córeczki uwielbiają swoje czapki ❤️
Produkty są bardzo ładne, materiały przyjemne. Niestety na materiale wkładki do wózka była mała plamka.
Rzeczy ładne, dobrze odszyte z miłych materiałów. Zamówienie sprawnie zrealizowane.
Odpowiedź ze sklepu MAYLILY.PL
Dziękujemy za Pani opinię i wybór MAYLILY! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z wyglądu i jakości naszych produktów, a także z bezproblemowej realizacji zamówienia. Pozdrawiamy! ❤️
Jakość produktów jest rewelacyjna. Na pewno wrócę tu jeszcze nie raz
Czapeczka, milutka w dotyku,na główce leży idealnie, polecam
Odpowiedź ze sklepu MAYLILY.PL
Bardzo dziękujemy za ocenę i cieszymy się, że produkt spełnił oczekiwania!
Jak zawsze, świetna jakość, super kontakt i szybka wysyłka:)
Odpowiedź ze sklepu MAYLILY.PL
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat naszej jakości, obsługi klienta i szybkiej wysyłki! Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych produktów i usług. Dziękujemy, że są Państwo naszymi lojalnymi klientami!
Cudowne rzeczy w przepięknym opakowaniu, idealne na prezent
Dziękujemy za zamówienie i tak wspaniałą ocenę! Pozdrawiamy! ❤️
Dobre materiały i precyzyjne wykonanie. Polecam!
Kocyk wspaniały, miękki, przyjemny w dotyku.
Odpowiedź ze sklepu MAYLILY.PL
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszego kocyka! Doceniamy Państwa miłe słowa na temat jakości i komfortu użytkowania ❤️
Cudownie miękki materiał. Piękne wykonanie.
Pięknie zapakowane, świetnej jakości rzeczy
Odpowiedź ze sklepu MAYLILY.PL
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję MAYLILY. Doceniamy Państwa miłe słowa na temat naszych wysokiej jakości produktów i staranności, z jaką je pakujemy. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy produkty wysokiej jakości, które są trwałe i cieszymy się, że Państwo to zauważyli! Dziękujemy za Państwa wsparcie ❤️
31 mar 2024
Znakomita jakość i sam proces realizacji.
Odpowiedź ze sklepu MAYLILY.PL
Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami Państwa pozytywnymi doświadczeniami! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni nie tylko z jakości naszych produktów, ale także z całego procesu składania zamówienia. W MAYLILY dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wyjątkową jakość produktów i bezproblemowe składanie zamówień. Jesteśmy bardzo wdzięczni za miłe słowa i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Państwa oczekiwania ❤️
Super jakość produktów, polecam ;)
Szybka wysyłka. Super chusty
Odpowiedź ze sklepu MAYLILY.PL
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię! Cieszymy się, że Pani zamówienie dotarło szybko i że jest Pani zadowolona z jakości naszej chusty. W MAYLILY staramy się oferować naszym klientom najlepsze możliwe produkty i usługi. Wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się to dla Państwa osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy!
Przytulanka jest przeurocza
Jakość
Odpowiedź ze sklepu MAYLILY.PL
Dziękujemy za Państwa opinię dotyczącą jakości naszych produktów MAYLILY. Staramy się dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości i nieustannie pracujemy nad poprawą standardów każdego oferowanego przez nas produktu. Dziękujemy, że są Państwo ważną częścią naszej podróży.