MAYLILY.PL- Logo - Opinie

MAYLILY.PL

Opinie (266) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1396)

Ważny od: 16 lis 2017
MAYLILY.PL spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 lut 2024
Kolejne udane zamówienie. Nic dodać nic ująć. Jakość pierwsza klasa. Materiały wyselekcjonowane tak jak hasło firmy - delikatne jak dotyk mamy. Dokładnie takie są produkty tej firmy. Bardzo delikatne i wspaniale się nosi i używa. Polecam w zasadzie wszystko co mają w asortymencie bo prawie wszystko sprawdziłam na własnych dzieciach i jako prezent dla znajomych. Firma dba o jakość i wykonanie. Bardzo polecam. Cieszę się że mogłam kupić tak piękne rzeczy wyprodukowane w Polsce. Jestem na prawdę zadowolona i na pewno wrócę po więcej.

28 cze 2023
Zakupiłam bambusową wkładkę do wózka w połowie maja. Dałam sobie trochę czasu na testowanie jej i muszę stwierdzić że wizualnie jest bardzo ładnia, aczkolwiek materiał i to co się dzieje po krótkim użytkowaniu i praniu to dramat. Wkładka się odkształciłaz a po praniu to już w ogóle. Jest jeden sznureczek trzymający wkładkę w wózku który się rozciągnął. Bardzo wąska i niewymiarowa wkladka raczej do jakichś slim wózków. Poza tym dziecko się w tym ślizga siedząc w wózku także bardzo nie praktyczny zakup. Ogólnie bardzo nie polecam, żałuję wydanych pieniędzy bo za tą samą kwotę miałam zakupić w innym sklepie dużo lepsza jakościowo wkładkę.

Opinie nt. sklepu MAYLILY.PL

Świetna jakość i obsługa

Świetny kontakt, zaangażowanie, super szybka przesyłka, bardzo miła obsługa. Wzory piękne i oryginalne, jakość wspaniała! Dziękuję :) Polecam!

Podusia bambusowa i chustka na głowę

Produkty piękne i najwyższej jakości. Sposób zapakowania przesyłki również ogromnie cieszy oko. Serdecznie polecam!!! :)
Chusteczka delikatna i przeciwna. Kontakt ze sklepem znakomity. Wszelkie problemy rozwiązywane od ręki
4 maj 2024

produkty premium

Świetna jakość materiałów (nawet po praniu), produkty premium, bardzo sprawna realizacja zamówienia.
23 kwi 2024

Czapeczka - Kocyk

Czapeczka z daszkiem śliczna. Kocyk przepiękny - delikatny w dotyku, idealny na ciepłe dni.
Wysoka jakosc towarow. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawca. Szybka przesylka. Polecam !
Każdy detal, wykonanie i materiały są doskonałe! Bambusowe czapki najlepsze!
2 maj 2024
Chustka świetnej jakości, bardzo starannie wykonana. Serdecznie polecam
6 maj 2024
SUPER GATUNEK PODUSZKI ZAMÓWIONEJ, SZYBKA WYSYŁKAZ ŚLICZNIE SPAKOWANE
7 maj 2024
Super jakość, piękne wzory i delikatne materiały. Szybka wysyłka.
Szybka realizacja zamówienia. Dobry kontakt ze sklepem. Polecam
Przepiękne czapeczki. Świetna jakość! Polecam :)
3 maj 2024
Swietna czapeczka.Delikatna i milutka.

Śliczne z dobrej jakości materiałów ubranka

Śliczne z dobrej jakości materiałów
Polecam, produkty piękne
Chusteczki przepiękne 🙂