mebloscenka.pl

Opinie (36) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (36)

Opinie nt. sklepu mebloscenka.pl

7 maj 2024
Łóżko jest przepiękne, dostawa bez zarzutów. Bardzo dobra obsługa klienta - dostaliśmy próbnik wybarwień drewna co ogromnie ułatwiło nam decyzję i łóżko doskonale pasuje do koloru podłogi i innych drewnianych mebli.
30 kwi 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupów, świetna obsługa! Polecam:)

Regał cudo

Piękny regał, bardzo sprawna dostawa
23 kwi 2024
Stolik jest cudowny, dokładnie taki jak sobie wymarzyłam. Obsługa sklepu na najwyższym poziomie, mogłam bez problemu wycenić niestandardowy kolor, bardzo polecam.
Piękne meble, warte czekania, na pewno wrócę jeszcze po kolejne zakupy, jestem zadowolony z obsługi sklepu
Regał jest dużo piękniejszy niż na zdjęciach, jakość wykonania powala, warto było na niego tyle czekać:)
Jestem pod wrażeniem obsługi sklepu, dostałem próbnik kolorów, dobrze mi doradzono, super!
kwietnik przepiękny, przyszedł szybciej niż było podane na stronie, polecam!
Kontakt z biurem obsługi na najwyższym poziomie.
Świetna obsługa klienta: - szybkie odpowiedzi, - w trakcie kontaktu z obsługą klienta został mi zaproponowany wzornik wybarwień kupionej komody (otrzymałam go pocztą bez żadnych dopłat), tak, że mogłam na żywo zobaczyć wszystkie kolory i dokonać wyboru, - nie było problemu z przesunięciem terminu dostawy, - bardzo jasne informacje dotyczące tego w jaki sposób i kiedy zostanie dostarczony produkt oraz wskazówki odnośnie sprawdzenia czy mebel nie uszkodził się w transporcie przy kurierze.
Świetna obsługa klienta, wysyłka szybciej niż było podane na stronie produktu, jestem bardzo zadowolony, napewno jeszcze wrócę na zakupy:)

Zakupy przebiegły sprawnie. Bardzo dobry kontakt , informacje na temat realizacji zamówienia przesyłane na bieżąco. Polecam
Jestem zachwycona dizajnem krzeseł, są przepiękne i idealnie wykonane!
Wszystko super!
Polecam!