galeriazapachu24.pl- Logo - Opinie

galeriazapachu24.pl

Opinie (1231) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1714)

Ważny od: 23 lut 2022
galeriazapachu24.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 lis 2023
Zamówienie przyszło bardzo szybko, aż byłam szczerze w szoku. Ładnie zapakowane, bezpiecznie dotarło do celu. Perfumy utrzymują się bardzo długo i nie ma różnicy względem oryginału, więc są idealne jako zamienniki w tak dobrej cenie.

14 lis 2023
Niestety zapach w najmniejszym stopniu nie przypomina tego, którego jest zamiennikiem. Po 5 min od psikniecia na nadgarstek zapachu nie było już czuć. Nie polecam.

Opinie nt. sklepu galeriazapachu24.pl

Porównując trwałość do firmy Paryskich Perfum, która również na tej samej podstawie tworzy zapachy to zapach utrzymuje się krócej i jest mniej intensywny. Jednak odbiegają od oryginału, którego używam od 18 lat. Za mocno czuć alkohol przy rozpylaniu... chyba, że trafiła mi się jakaś trefna fiolka.
Pachnie 2 godziny
10 sty 2024
Zapachy przypominają orginalne odpowiedniki jednak pachną bardzo krótko. Dodatkowo po psiknięciu na skóre powodują jej lekkie pieczenie i zaczerwienienie.
Szybko, sprawnie, ale nuty zapachowe się u Was pogorszyły
Pomylony numer zamówienia
14 lis 2023
22 sie 2023

Nie otrzymałem paczki w zakładanym terminie

Nie wiem ci mam oceniać jak system pokazuje ze jest w doręczeniu, dzień mija a ja nie mam kodów do odbioru, wiec wysyłacie ankietę opierając się na statystycznym domniemaniu doręczenia. Jutro wyjeżdżam i jeśli nie będzie pacKi w paczkomacie to poprostu jej nie odbiorę… nic na to jie poradzę .
28 cze 2023
Sprawić by produkt był lepszy i choc trochę przypominał oryginał, nr 246 jest marny, mizerny i spowodował tylko smutek i rozgoryczenie z powodu zdecydowania sie na taki zakup. Raczej nie skorzystam juz z waszej oferty. Pozdrawiam
Perfumy tak mnie uczuliły że nie to jakoś dramat. Nie polecam tych pseudo perfumy...jestem aktualnie na środkach sterydowych aby do świąt doprowadzić moja skórę do stanu normalności..
8 lis 2023
Zawiodłam się. Wcześniej zamówiłam dwie butelki perfum, które pachniały fenomenalnie: pid względem zapachu i trwałości. Tym razem to wielka wtopa: zapach słaby i nietrwały
13 paź 2023
Zapachy które zamówiłem są bardzo mało podobne do oryginałów. Chloe Nomade i Dior Sauvage.Krótko też utrzymują się na skórze.
17 lis 2023
Nr 231 nie wiele ma wspólnego z oryginałem a właściwie nic.Zqpachy na 2 godziny.Moze ja tak trafiłem ,ale nie polecam.
11 paź 2023
Zamówienie nie dotarło a Wy chcecie mojej oceny więc 1. Więc pieniądze na tą chwilę wyrzucone w błoto
MK
Magdalena K.
Bydgoszcz
7 cze 2023
Najgorsze i najmniej trwałe zamienniki jakie miałam. Jedyny plus za czas realizacji zamówienia.
30 gru 2023

Otwarty i użyty towar.Brak kontaktu

Otwarty i użyty towar.Brak kontaktu, odpowiedzi na maila i reklamację.
8 gru 2023
Inpost od paru dni trzyma moja paczke brak jakiego kolwiek kontaktu
13 wrz 2023
Nie podoba mi się zapach a na stronie jest problem ze zwrotem
8 paź 2023
Zapach nie jest trwały, jedynie na plus szybka wysyłka
11 sie 2023
Zapach krótkotrwały około godziny utrzymuje się .
Zapach niczym nie przypomina oryginału