galeriazapachu24.pl- Logo - Opinie

galeriazapachu24.pl

Opinie (1241) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1714)

Ważny od: 23 lut 2022
galeriazapachu24.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 lis 2023
Zamówienie przyszło bardzo szybko, aż byłam szczerze w szoku. Ładnie zapakowane, bezpiecznie dotarło do celu. Perfumy utrzymują się bardzo długo i nie ma różnicy względem oryginału, więc są idealne jako zamienniki w tak dobrej cenie.

14 lis 2023
Niestety zapach w najmniejszym stopniu nie przypomina tego, którego jest zamiennikiem. Po 5 min od psikniecia na nadgarstek zapachu nie było już czuć. Nie polecam.

Opinie nt. sklepu galeriazapachu24.pl

Pozytywne wrażenia🙂

Pozytywne wrażenia, zapachy trwałe, jedne bardziej odzwierciedlające oryginał, inne trochę mniej. Ładne opakowanie, ceny bardzo przystępne.Polecam.
11 lut 2024

Zamówienie zawsze przychodzi szybko, dobrze zabezpieczone, perfumy są w świetnych cenach, nieco krótko się utrzymują, ale wystarczy mieć ze sobą małą buteleczkę.
Kolejny raz zamówiłam i się nie zawiodłam. Zapachy piękne i bardzo trwałe. Serdecznie polecam każdemu kto jeszcze nie zamawiał😉
Szybka wysyłka. Zapachy bardzo dobrze odwzorowane. Wszystko dobrze zapakowane. To na pewno nie moje ostatnie zamówienie :)
27 sty 2024

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Zapachy trwałe, ciężko mi ocenić jak bardzo podobne do oryginału ale bardzo fajne :)
8 lut 2024
Jak zwykle jestem po raz kolejny bardzo zadowolona. Perfumy trwałe i zapach cały czas taki sam jak zawsze. :) :)
4 lut 2024
Zapachy rzeczywiście jak orginalne,cena świetna,wysyłka bardzo szybka,dobrze zapakowane.Nic dodać nic ująć.
28 sty 2024
Polecam , zamówiłam raz i cały czas jestem klientem tej perfumerii, perfumy są po prostu piękne i trwałe
27 sty 2024

Polecam!!!

Jak zawsze - bardzo szybka realizacja zamówienia, zamienniki bardzo zbliżone vdo oryginału i trwałe!
Obsługa dotychczasowych zapachów idealna, pozostaje poszerzyć/wymienić niektóry asortyment.
Kocham wasze zapachy, oby tak dalej a będziemy z mężem i synami stałymi klientami.
Jak zawsze jestem bardzo zadowolona. Perfumy są piękne i bardzo trwałe. Cu-do-wne.
Świetne zamienniki oryginalnych perfum, długo pachną ,niska cena ,szybka dostawa
zapachy są w 100% odzwierciedleniem "oryginalnych" :) polecam i wrócę na bank!
Wszystko szybko i sprawnie, zapachy spełniają oczekiwania, pozdrawiam :)
26 sty 2024

Extra produkty

Super jakość, piękne, trwałe zapachy. Realizacja zakupu bardzo szybka.
26 sty 2024
Bardzo trwałe perfumy jak za taką cenę i zapachy są bardzo oryginalne