COMPLETO.PL

Opinie (100) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (117)

Nieważny

Firma COMPLETO.PL nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie COMPLETO.PL nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

5 sie 2023
Zamówienie bardzo dobrze zapakowane, dzięki czemu dotarło w całości pomimo delikatnych produktów. Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam z czystym sumieniem

6 lut 2024
Zamówienie zrobione 15 stycznia, przy składaniu zamówienia była informacja, że towar dostępny na magazynie. Po uiszczeniu opłaty otrzymałem maila, że dostawa zaplanowana jest na 31.01.2024. Mamy 06.02.2024 i nikt z Państwa firmy nie pofatygował się żeby zadzwonić i poinformować o statusie realizacji. Po moim telefonie w dniu dzisiejszym szanowna Pani miała sprawdzić i oddzwonić i ponownie brak odpowiedzi. Za prowadzenie strony i ceny mogę dać duży plus, za obsługę klienta zdecydowanie duży minus. Co możecie zrobić by poprawić jakość usług - zacznijcie szanować klienta

Opinie nt. sklepu COMPLETO.PL

Ok, dobrej jakości towar.

Wszystko ok.
13 kwi 2024

Niepoważny sprzedawca - uciekajcie!

Niepoważny sprzedawca. Sprzedają towar, którego nie posiadają na stanie (a informacje na stronie internetowej wskazują, że towar jest dostępny). Nie informują o wydłużeniu czasu dostawy, dopóki klient łaskawie się nie upomni. Proponują wysłanie zupełnie innego towaru, bo może akurat będzie klientowi pasować (kpina!). A na koniec nie oddają pieniędzy w terminie (rzekomo 14 dni - zapis w ich własnym regulaminie). Koniec końców na zwrot własnych pieniędzy czekasz grube tygodnie, a towaru brak. Szczerze odradzam jakiekolwiek zakupy. Sprawę należy zgłaszać do UOKiK.
Nie polecam. Zamówiłem towar 13 lutego , miał zostać dostarczony do 23 dni. Po miesiącu (30dniach) sam napisałem do firmy która po tygodniu mi napisała że dostanę towar 19 kwietnia. 18 kwietnia napisałem co z przesyłką - dostałem informacje po paru dniach że jednak pomylili się i nie mają zamówionego towaru i mogą przysłać dopiero w lipcu. Nie odbierają telefonów , nie odpisują na meila , nikt nie jest decyzyjny. Tragedia
Serdecznie ostrzegam!!! Terminy realizacji zamówień na stronie sklepu są fikcją, po miesiącu od złożenia zamówienia zrezygnowałam z niego a pieniędzy do dziś nie zwrócono. Jest to kwota 3600 zł. Kilkukrotnie zapewniano mnie o nowej dacie realizacji zamówienia która nigdy nie nastąpiła.
Na zamówiony towar czekałem prawie miesiąc, a otrzymałem go dopiero po moich interwencjach. W jednym z maili otrzymałem info, że towar zostanie wysłany następnego dnia - po czym wysłano go po prawie 2 tygodniach po kolejnej mojej interwencji.

Zbyt długi czas oczekiwania na produkt

Nie otrzymałam jeszcze zamówionego towaru
Znaczne opoznienie w realizacji zamówienia.