cebulki-kwiatowe.pl- Logo - Opinie

cebulki-kwiatowe.pl

Opinie (2323) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7659)

29 sie 2023
Cebulki które zamówiłam wiosna są bardzo dobrej jakości.kwiaty piękne cieszą oko. Chętnie wracam po następne. Pozdrawiam

25 paź 2023
Kupiłam 5 szt. kłączy irysów bródkowych w firmie Królik w 2021 roku. Były bardzo malutkie. Przyjęła się 1 szt. Ponieważ bardzo mi na tej odmianie zależało, w 2022 r. zamówiłam znowu 5 szt. u tego samego producenta. Znów były malutkie. Przyjęły się 2 szt., więc w sumie mam 3, choć tylko jedna kwitła. W tym roku kupiłam znowu 5 szt., ale tym razem oddałam kuzynce, doświadczonej ogrodniczce, żeby je posadziła je u siebie i przekazała mi dopiero za rok, jak będą już wyrośnięte. Kuzynka po rozpakowaniu powiedziała, że są b. małe i marnie rokują. Daje szansę tylko dwum sztukom, a i tego nie jest pewna. Jej ufam bardziej niż sobie. Może to jest taktyka firmy? Cebulki nie są tanie, ponad 9 zł./sztukę. Oczywiście, że były pięknie zapakowane. Tylko co z tego?

Opinie nt. sklepu cebulki-kwiatowe.pl

AW
anna w.
Wadowice
20 paź 2023
Nie jestem zadowolona z tych kłączy liliowca przyszły suche i w bardzo złym stanie. Zamówiłam 4 szt i nie mam nic . Cebulki zobaczę czy coś wyjdzie na wiosnę. Pierwszy raz zamawiałam i się zawiodłam . Co roku zamawiam z innej firmy i jestem zadowolona, raz chciałam spróbować z innej i porażka.
7 maj 2023
Nie mam żadnych uwag do jakości: zestawu cebuli dymka, zestawu lilia promocyjna, różą parkowa i hosta. Natomiast pozycje Aster Nowobelgijski Marie Ballard (3 szt.) i Veronica Spicata Przetacznik Niebieski 1 szt. (5 szt.) są praktycznie nie do przyjęcia. Z poważaniem Waldemar Dolata
29 cze 2023

na 15 sztuk sadzonek łubinu przyjęła się jedna

zakupiłam 15 sztuk sadzonek łubinu. Jedna sadzonka się przyjęła. Część była już nadgnita w zafoliowanych woreczkach, pozostałe zgniły w ziemi. Natomiast lilia drzewna otrzymana w gratisie rozkwita w pełni. Szukam dla niej miejsca (chętnego), bo teraz rośnie w dużej donicy.
24 maj 2023

Uwagi…

Termin dostarczenia i opakowanie bardzo profesjonalne, natomiast sadzonki zdecydowanie zbyt małe w stosunku do oferty, a z zestawu 5 łubinów "przeżyła" zaledwie jedna sadzonka, choć zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją. Ta jedna też wypuszcza bardzo rachityczne listki.
19 paź 2023
niestety przysłane liliowce były w złej formie - gdy jest jesień to powinny być przesyłane w doniczkach a nie w próchnicy i takie blade, że pewnie się nie przyjmą i kasa w błoto... niestety
29 paź 2023
Z zamówienia na zamówienie jakość dostarczanego towaru ulega pogorszeniu ; cebule lilii o coraz mniejszej średnicy oraz zainfekowane , cebule hiacyntów zainfekowane a cześć wręcz zgniata.
Cebulki przyszły zgniłe, lepiące a hiacynty z zieloną pleśnią. Nadawały się do śmieci. Na wysłanego maila ze zdjęciami do firmy, zero odpowiedzi, dlatego ten komentarz.
17 wrz 2023
Nie możemy ocenić na dzisiejszy dzień bo zamówienia jeszcze nie otrzymaliśmy i nie dostaliśmy odpowiedzi na naszego maile w sprawie daty dostarczenia produktów.
20 cze 2023

Cebule polecam. Kłacza traw odradzam.

Cebule lilii bez zastrzeżeń. Niestety kłacza traw znacznie odbiegały wyglądem do tego co proponują na zdjęciu poglądowym. Raczej nic z tego nie wyrośnie.
7 maj 2023
Zamówienie zostało wysłane po 5 dniach , po upomnieniu się dostałem informacje ze już już wysyłają. W dobie zakupów online to nie dopuszczalne.
16 lip 2023
Kupiłam karpy dalii. Były zdrowe i oczekiwanej wielkości. Niestety na 14 kupionych karp, przynajmniej 4 odmiany są pomylone.
20 wrz 2023
Może to mój problem - nie wiem, kiedy towar do mnie dotrze. Ponieważ jestem z Litwy, nie wiem, kiedy towar do mnie dotrze.
31 paź 2023
Otrzymałam marne korzonki praktycznie bez części naziemnej.Wątpię czy coś z tego wyrośnie.
29 paź 2023
Bardzo małe cebule W zeszłym roku zamawiałam i były dużo większe
7 cze 2023
cebulki dotarły zgniłe,towar złej jakości szkoda kasy nie polecam
Odpowiedź ze sklepu cebulki-kwiatowe.pl
21 cze 2023
Proszę o kontakt z działem reklamacji - załatwimy to: reklamacje@cebulki-kwiatowe.pl
26 lip 2023
cebulki były w kiepskim stanie, nie wszystkie wypuściły pąki
19 wrz 2023
trudno wystawić ocenę jak brak dostawy zamówionego towaru.
19 wrz 2023
Zamówienie jeszcze nie zrealizowane :(
6 sie 2023
Do śmieci się nadają panstwa nasiona
22 paź 2023
W dalszym ciągu oczekuje na paczkę