cebulki-kwiatowe.pl- Logo - Opinie

cebulki-kwiatowe.pl

Opinie (2758) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8490)

29 sie 2023
Cebulki które zamówiłam wiosna są bardzo dobrej jakości.kwiaty piękne cieszą oko. Chętnie wracam po następne. Pozdrawiam

25 paź 2023
Kupiłam 5 szt. kłączy irysów bródkowych w firmie Królik w 2021 roku. Były bardzo malutkie. Przyjęła się 1 szt. Ponieważ bardzo mi na tej odmianie zależało, w 2022 r. zamówiłam znowu 5 szt. u tego samego producenta. Znów były malutkie. Przyjęły się 2 szt., więc w sumie mam 3, choć tylko jedna kwitła. W tym roku kupiłam znowu 5 szt., ale tym razem oddałam kuzynce, doświadczonej ogrodniczce, żeby je posadziła je u siebie i przekazała mi dopiero za rok, jak będą już wyrośnięte. Kuzynka po rozpakowaniu powiedziała, że są b. małe i marnie rokują. Daje szansę tylko dwum sztukom, a i tego nie jest pewna. Jej ufam bardziej niż sobie. Może to jest taktyka firmy? Cebulki nie są tanie, ponad 9 zł./sztukę. Oczywiście, że były pięknie zapakowane. Tylko co z tego?

Opinie nt. sklepu cebulki-kwiatowe.pl

Pierwszy raz robiłam zakupy w tym sklepie. Przesyłka dotarła szybko. Rośliny były dobrze zabezpieczone. Posadziłam i czekam na efekty. Do zakupów w gratisie otrzymałam cebulkę lilii Canova. Na razie jestem zadowolona. Myślę, że jeszcze zrobię zakupy w tym sklepie.
27 cze 2024
Wyrosły mi 4 roślinki na 10 nasionek, jestem bardzo zadowolona.Mam nadzieję że będą sobie ładnie rosły. Sadziłam już wiele razy i nigdy nic nie wyrosło. Nasiona były z innych firm. Dodatkowa lilia ma już ponad 10 centymetrów.
10 lip 2024
Duże i przepiękne cebulki , szybka dostawa , starannie zapakowane . Będę na pewno korzstała niejednokrotnie z usług tej firmy 😀na 100 procent mogę śmiało każdemu polecić tego dostawcę 😄
28 cze 2024
Realizacja zamówienia szybka i bezproblemowa. Szybka i rzeczowa odpowiedz na pytania dotyczące przechowywania cebulek kwiatowych. Polecam niezdecydowanym👍
Polecam serdecznie :) Kolejne zamówienie i kolejne zadowolenie. Cebulki piękne,zdrowe a jeszcze piękniejsze po rozkwitnięciu kwiatuszków 🥰
6 lip 2024
Sposób pakowania b.ok bez niespodzianek. Wszystkie cebulki wzeszły, roślinki z doniczek widać że się zadomowiły już w ogrodzie. Super
12 lip 2024
Rośliny zamawiane w tej firmie zawsze są świeże, dobrze zapakowane w transporcie i szybko dostarczone. Cieszą oczy przez całe lato.
10 lip 2024
Bardzo szybka wysyłka. Lilie posadzone teraz i już zielone pną się do góry i zapewne jeszcze zakwitną w tym roku. Bardzo polecam.
Szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia. Dołączona instrukcja, jak postępować z cebulkami. Polecam firmę Królik.
4 lip 2024
Jak zawsze pełen profesjonalizm, obsługa i towar najwyższej jakości,szybko sprawnie i rzetelnie,polecam.
2 lip 2024
Cebulki duże w bardzo dobrym stanie kłącza tak samo,ładnie zapakowane i opisane pozdrawiam cały zespół
EK
Elżbieta K.
Głuchołazy
2 lip 2024

Polecam serdecznie

Wszystko super cebulki bardzo dobrze spakowane przykryte ziemiom jestem bardzo zadowolona Polecam
14 lip 2024
Dobra jakość sadzonek, cebul i kłączy. Odpowiada z opisem. Cena promocyjna bardzo mi odpowiada
HB
Hubert B.
Ściborowice
cebulki zdrowe, kazda cebulka zapakowana oddzielnie,i prawie wszystkie szybko zaczęły kiełkować
13 lip 2024
Od wielu lat super sprzedawca z bardzo dobrym asortymentem. Godny zaufania! Szczerze polecam!
13 lip 2024
Szybkość wysłania,porządnie zapakowane ,dobra jakość cebulek i dodatkowa cebulką w prezencie
Cebulki zdrowe.Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym.Szybka realizacja zamówienia.Polecam
Szybka i profesjonalna realizacja. Kwiaty/cebulki w idealnym stanie, dobrze zapakowane.
1 lip 2024
Roślinki dobrze zapakowane , zdrowe. Po posadzeniu już mają pierwsze listki. Polecam
29 cze 2024
Szybka wysyłka.Starannie zapakowane bez uszkodzeń.Sdzonki są zdrowe.Bardzo polecam