cebulki-kwiatowe.pl- Logo - Opinie

cebulki-kwiatowe.pl

Opinie (1760) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6657)

29 sie 2023
Cebulki które zamówiłam wiosna są bardzo dobrej jakości.kwiaty piękne cieszą oko. Chętnie wracam po następne. Pozdrawiam

25 paź 2023
Kupiłam 5 szt. kłączy irysów bródkowych w firmie Królik w 2021 roku. Były bardzo malutkie. Przyjęła się 1 szt. Ponieważ bardzo mi na tej odmianie zależało, w 2022 r. zamówiłam znowu 5 szt. u tego samego producenta. Znów były malutkie. Przyjęły się 2 szt., więc w sumie mam 3, choć tylko jedna kwitła. W tym roku kupiłam znowu 5 szt., ale tym razem oddałam kuzynce, doświadczonej ogrodniczce, żeby je posadziła je u siebie i przekazała mi dopiero za rok, jak będą już wyrośnięte. Kuzynka po rozpakowaniu powiedziała, że są b. małe i marnie rokują. Daje szansę tylko dwum sztukom, a i tego nie jest pewna. Jej ufam bardziej niż sobie. Może to jest taktyka firmy? Cebulki nie są tanie, ponad 9 zł./sztukę. Oczywiście, że były pięknie zapakowane. Tylko co z tego?

Opinie nt. sklepu cebulki-kwiatowe.pl

29 sty 2024
Sprawdzać kłącza. Wszystko ok, ładne, zdrowe cebulki tylko biały pustynnik muszę zamówić jeszcze raz bo ten ,który otrzymałam był pokryty białym nalotem i wątpię żeby coś z niego wyrosło. To już kolejny rok zamówiłam i nadal nie mam białego. Poza tym wszystko ok. będę zamawiać i polecam innym.
Piękne kwiaty, w badzo dobrym stanie...Jedyne co bym zmieniła to możliwość łączenia zamówień, bo czasami jakiejś rośliny jeszcze nie ma, po czasie się pojawia i nie można jej dorzucić do złożonego zamówienia,tylko trzeba składać następne i ponosić kolejny koszt dostawy..W innych szkółkach łączenie jest możliwe..
2 lut 2024
Wszystko dostarczone zgodnie z zamówieniem i szybko. Jeszcze tylko wysadzenie i mam nadzieję cieszyć się efektem i jakością państwa produktów. Resztę zarekomenduję po sezonie.
To mój pierwszy zakup. Jestem pod wrażeniem szybkości dostawy, jakości produktów i ich zapakowanie. Będę kontynuować zakupy i polecam wszystkim zainteresowanym.
7 lut 2024

Już w skrzynkach na balkonie

Zgadza się ilość i jakość, cebulki już siedzą w skrzynkach na balkonie, mam nadzieję, że zakwitną podobnie jak te z zeszłorocznej promocji zimowej. Dziękuję!
Wszystko ładnie zabezpieczone, opisane i dobrej jakości cebulki jak i bulwy piwonii. Dodatkowo od firmy otrzymałam dwa gratisy.
OBSŁUGA PROFESJONALNA PACZKA PRZYSZŁA ZGODNIE Z POWIADOMIENIEM ROŚLINY DOBRZE ZAOPIEKOWANIE POZDRAWIAM ZADOWOLONA KLIENTKA
26 sty 2024
Cebulki zdrowe i ładne, szybka dostawa i gratis - wszystko super, to już kolejne udane zamówienie u królika 😃
Cebulki, kłącza zdrowe ,zabezpieczone w torfie w woreczkach. Bardzo szybka dostawa, dobrze zapakowane.
23 sty 2024
Bardzo szybka dostawa . Zdrowe profesjonalnie zapakowane cebulki i zawsze gratisik . Gorąco polecam
29 sty 2024
Zawsze jestem zadowolona z cebulek przychodzą zdrowe i zawsze mi się przyjmują polecam
23 sty 2024
Dobrej jakości cebule narcyzów. Paczka wysłana mądrze - po ustaniu wysokich mrozów.
6 lut 2024
Zawsze jestem zadowolona.Cebulki zdrowe i Zawsze coś w gratisie za który dziękuję.
23 sty 2024
Bardzo dobra jakość, dobrze zabezpieczone przesyłki i miły gratis do zamówienia :)
26 sty 2024
Jestem wieloletna klientką tego sklepy internetowego i jestem zadowolona
7 lut 2024
Transakcja szybko zrealizowana. Mam nadzieję, że kwiaty będą piękne.
MM
Marta M.
Kraków
31 sty 2024
szybka realizacja zamówienia, solidnie zapakowane, dobre niskie ceny
29 sty 2024
bardzo profesjonalnie i szybko zostaly dostarczone zamówione cebule
Nie zlicze ile razy razy już tam zamawialam. Super jak zawsze
2 lut 2024
Cebulki duże i zdrowe teraz tylko czekać aż zakwitną. Polecam