darzdrowia.pl - Drogeria Internetowa

Opinie (135) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (135)

Ważny od: 24 sie 2023
darzdrowia.pl - Drogeria Internetowa spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 gru 2023
Zdecydowanie polecam! Obsluga klienta to pełen profesjonalizm ,przesylka wyslana w ciagu 3 h od złożenia zamówienia, a do tego towar zapakowany z najwyższa starannoscia i dbałością o to aby się nie uszkodziło.To byly moje pierwsze zakupy ale drogerie wpisuję na swoja listę TOP JAKOŚĆ i będę wracała ,bo ludzi tak szanujacych klienta trzeba doceniać . Dziękuję

Produkty dotarły szybko, pomimo, że nie dostałam żadnego potwierdzenia zamówienia ani jakiegokolwiek maila ze sklepu internetowego. Dostałam tylko potwierdzenie wysyłki paczki z DPD. Także chyba komunikacja z klientem do poprawy.

Opinie nt. sklepu darzdrowia.pl - Drogeria Internetowa