sklepkawaidodatki.pl/- Logo - Opinie

sklepkawaidodatki.pl/

Opinie (7) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7)

Ważny od: 27 wrz 2023
sklepkawaidodatki.pl/ spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklepkawaidodatki.pl/

31 mar 2024
Sklep kawa i dodatki to jeden z najlepszych sklepów internetowych można to stwierdzić, bez swych zdań. Jedno z niewielu miejsc, które tak bardzo dba o komfort klienta w taki sposób, aby był w stu procentach zadowolony. Sklep ma bardzo szeroki asortyment, naprawdę dobrej jakości przez co wychodzi powyżej skali innych dostępnych sklepów o podobnej tematyce sprzedaży. Kontakt jest bardzo dobry, dostawa szybka i wygodna a formy płatności są tak dostosowane, aby były wygodne dla klienta. Jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym sklepie.
9 paź 2023
Firma rzetelna.zamowienia bezpiecznie docierają do odbiorców.odpowienio zapakowane.bez uszkodzeń artykułów.ew.szybsza dostawa.
9 paź 2023
Dziękujemy! Staramy się by jakość naszych usług była jak najwyższa, a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Obecnie pracujemy nad przyspieszeniem procesu dostawy. Gorąco pozdrawiamy.
3 paź 2023
Pyszna kawa, miła obsługa i asortyment na bieżąco uzupełniany. Bogata oferta, polecam sklep w 100%☕💕☕💗
9 paź 2023
Bardzo dziękujemy za tak miłą i pozytywną opinię! Pozdrawiamy!
AM
Anika M.
Płock
11 paź 2023
Polecam!
12 paź 2023
Bardzo dziękujemy! Cieszą nas takie opinie. Życzymy miłego dnia :)