zlotapolska.pl- Logo - Opinie

zlotapolska.plOpinie

ważny od: 19.07.2021
Sklep zlotapolska.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie zlotapolska.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 19.07.2021

Opinie nt. sklepu zlotapolska.pl

Podobała mi się komunikacja z zespołem wsparcia i cały proces składania zamówienia. Wszystko poszło gładko, więc radzę iść dalej. Doceniam możliwość wyboru i zamawiania medali przez internet, jeśli nie mam czasu na szukanie ich w miejscach. Może byłoby miło zaktualizować stronę internetową, aby była bardziej przyjazna dla użytkownika. Serwis może wykorzystać informacje z zamówień do stworzenia listy już zakupionych medali. Może fajnie byłoby stworzyć cyfrową listę medali, aby klient mógł zobaczyć praktycznie, co musi kupić.

Jak już pisałem , katalog jest niedokładny, są pomyłki które już dawno powinne być poprawione. Numery w katalogu nie są zgodne z sklepowymi - dlaczego. Dla klubowiczów w sklepie medale powinny być tańsze. Wyjaśnić czym się różnią medale np.128 i 129. Czy tylko wy tą różnicę widzicie?

Opinie nt. sklepu zlotapolska.pl

Dzien dobry, zbieranie złotych medali jest super, moje dzieci bardzo lubią, mają swoje albumy na monety. Brakuje złotych medali z Lipnicy Murowanej, choćby z Kościoła św. Leonarda.
Bardzo eleganckie, ładne opakowanie produktów. Schlude i przyjemne dla oka wzory opakowań. Pozytywny odbióri bardzo szybka realizacja tego samoego dnia po zamówieniu.
Kościół św. Leonarda w Lipnicy Murowanej nie ma monety!!! Koniecznie trzeba uzupełnić!!! Pozdrawiam!!!!
Wszystko zgodnie z opisem, ekspresowa wysyłka, dziękuję za udane zakupy
Szybka realizacja zamówienia
Wczoraj