bratpol.com.pl

Opinie (8) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8)

Ważny od: 21 lip 2023
bratpol.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 lis 2023
Bardzo miła i kompetentna obsługa telefoniczna. Jak czegoś nie wiedzą, to się do tego przyznają. Ze sklepem można na temat cen prywatnie rozmawiać. Super polecam

Z premedytacją sprzedają towar, którego nie posiadają na stanie. Z powodu niemożności zrealizowania wysyłki dzwoni sprzedawca z informacją, że nie wiadomo kiedy będzie dostawa może za tydzień a może za miesiąc a może wcale i w związku z tym na siłę próbuje wcisnąć inny sprzęt gorszej jakości.

Opinie nt. sklepu bratpol.com.pl

Łatwy i miły osobisty kontakt ze sprzedającym i troska o zaspokojenie potrzeb klienta. Wiedza fachowa o towarze i rzetelna prezentacja towaru.
21 kwi 2024
Szybkie zamówiwnie. Czekam na odpowiedź sklepu o wysłaniu zamówionego wzmacniacza

Fachowo. Szczerze Polecam

Fachowe doradztwo i miła obsługa. Polecam w 100%. Ars Nova AN 450 G - świetne brzmienie i pełne zadowolenie. Pozdrawiam

Sprzedają towar którego nie mają na stanie

7 lis 2023
6 wrz 2023