masculo.pl- Logo - Opinie

masculo.pl

Opinie (252) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (461)

Ważny od: 8 sie 2022
masculo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 wrz 2023
Zamówilem spodnie od TOF PARIS i nie sadzilem ze beda tak swietnej jakosci. Do spodni pan z ktorym rozmawialem na infolinii polecił mi harnesa ktoiry okazal sie idealnie dopasowany. Polecam Pana Tomasza. No i fajnie ze szybka przesyłka paczkomatem - była u mnie wieczorem nastepnego dnia. Zdecydowanie wroce tu na kolejne zakupy

26 sie 2023
Zamawiałem na firmę sądząc, ze dostanę fakturę papierową wraz z zamówionym produktem. Dostałem tylko paragon, ale nez NIP-u. Naiwnie myślałem,że faktura dojdzie mailem. Nie doczekałem się. Po kontakcie z Masculo dowiedziałem się, że ktoś popełnił błąd w magazynie i niedopatrzył wysłania faktury i mogę odesłać paragon, aby w zamian otrzymać fakturę. Ale ta informacja przyszła za późno, bo paragon został przekazany do księgowości. Ta sytuacja całkowicie pozbawiła mnie radości z dokonania zakupu Produkt nie był jeszcze testowany. Opinię o nim przekażę póżniej

Opinie nt. sklepu masculo.pl

29 kwi 2024
Nierównoważna jakość do zbyt wysokiej ceny.
30 kwi 2024
Dziękujemy za opinię. Ceny marki Addicted u nas są i tak o 15% niższe niż w sklepie internetowym producenta.
25 kwi 2024
25 kwi 2024
26 sie 2023

Bałagan w magazynie

14 lip 2023
Wydłużony czas oczekiwania, guma pod posladkiem skręca się bo prawdopodobnie przyszyta jest na odwrót, co nie wygląda satysfakcjonująco i uwiera
15 lip 2023
Nie otrzymaliśmy zgłoszenia problemu, ani zwrotu produktu. Gumy przyszyte są prawidłowo. Należy je jednak odpowiednio założyć. Jeżeli wybrany model nie pasuje oferujemy bezpłatny zwrot, w dowolnym Paczkomacie InPost, w ciągu 30 dni od odebrania przesyłki.

Dostawa

Złożyłem zamówienie 26.12 a dziś czyli 15.01. nie mam żadnej informacji o przesyłce.
16 cze 2023
wciaz nie otrzymałem zamowienia. zamowienie złozone miesiąc temu
22 wrz 2023
Dziekujemy za zgloszenie, sprawe weryfikujemy, bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem obslugi celem wyjasnienia sprawy i znalezienia odpowiedniego rozwiazania dla Pana. Pozdrawiamy
4 paź 2023
Słaba jakość (wykonanie i materiał) produktów
4 paź 2023
Dostawę i serwis dla klientów ocenił Pan na 5*****. Dziękujemy! Produkty odbierał Pan osobiście, a wtedy zawsze proponujemy możliwość obejrzenia i przymierzenia. Ponadto oferujemy możliwość bezpłatnego odesłania do zwrotu lub wymiany w ciągu 30 dni od otrzymania towaru. Jeżeli coś jest nie tak, zachęcamy najpierw do kontaktu z nami przed wystawieniem opinii. W tym przypadku nie wiemy nawet o który model chodzi, ponieważ kupił Pan wiele produktów różnych marek - polskich i zagranicznych.
28 lip 2023
Brak możliwości opłaty za towar za pobraniem
28 lip 2023
Ze względu na dużą ilość nieodbieranych przesyłek za pobraniem byliśmy zmuszeni wyłączyć możliwość płatności przy odbiorze. Jeżeli Klient nie odbiera przesyłki to my ponosimy podwójną stratę za wysłanie i za zwrot paczki.