masculo.pl- Logo - Opinie

masculo.pl

Opinie (303) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (551)

26 wrz 2023
Zamówilem spodnie od TOF PARIS i nie sadzilem ze beda tak swietnej jakosci. Do spodni pan z ktorym rozmawialem na infolinii polecił mi harnesa ktoiry okazal sie idealnie dopasowany. Polecam Pana Tomasza. No i fajnie ze szybka przesyłka paczkomatem - była u mnie wieczorem nastepnego dnia. Zdecydowanie wroce tu na kolejne zakupy

23 maj 2024
Hey I ordered on Thursday evening and you guys didn't send the order until Monday, hence I finally received it on Tuesday 21st. Almost ONE WEEK LATER - Too long for a ride from Lodz to Cracow. My aim was to wear the product for Marszu Równości on Sat 18th in Cracow, of course I couldn't because on friday you decided to take a day off perhaps or waited for more orders to send (when I paid quite high fee for my own delivery). While Inpost is working on sat, I dont understand why you take off from friday. Also no gift received despite the selected bracelet on the webpage. I hope you can at least notify me about availability for my whised socks. Thanks

Opinie nt. sklepu masculo.pl

Wszystko super, jedyna uwaga to taka że rozmiarówka jest ok, nie jest zaniżona. Można brać swój regularny rozmiar. Zasugerowałem się sugestią i spodenki są trochę za duże zwłaszcza, że są elastyczne.
12 lip 2024
Mimo długiego czasu oczekiwania na zamówienie jestem zadowolony z zakupu. Bielizna nosi się bardzo dobrze i jest wygodna.
Świetnie zorganizowany i profesjonalnie prowadzony sklep z męskimi produktami. 👏
29 cze 2024

niewielki wybór bielizny marki Code22

szybka realizacja zamówienia, niestety niewielki wybór bielizny marki Code22
Odpowiedź ze sklepu masculo.pl
29 cze 2024
Dziękujemy za ocenę i opinię, ale my nie w ogóle oferujemy Code22 ;-) weźmiemy jednak Pana sugestię pod uwagę.
3 lip 2024

Wszystko ok na temat realizacji zamówienia

Szybka reakcja z informacją ze strony sklepu na zapytania itp :)
5 lip 2024
Profesjonalna usługa, bardzo szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu masculo.pl
5 lip 2024
Dziękujemy za opinię. Staramy się ;)
Wspaniała obsługa, produkty dobrej jakości.
GG
AP