masculo.pl- Logo - Opinie

masculo.pl

Opinie (239) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (446)

Ważny od: 8 sie 2022
masculo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 wrz 2023
Zamówilem spodnie od TOF PARIS i nie sadzilem ze beda tak swietnej jakosci. Do spodni pan z ktorym rozmawialem na infolinii polecił mi harnesa ktoiry okazal sie idealnie dopasowany. Polecam Pana Tomasza. No i fajnie ze szybka przesyłka paczkomatem - była u mnie wieczorem nastepnego dnia. Zdecydowanie wroce tu na kolejne zakupy

26 sie 2023
Zamawiałem na firmę sądząc, ze dostanę fakturę papierową wraz z zamówionym produktem. Dostałem tylko paragon, ale nez NIP-u. Naiwnie myślałem,że faktura dojdzie mailem. Nie doczekałem się. Po kontakcie z Masculo dowiedziałem się, że ktoś popełnił błąd w magazynie i niedopatrzył wysłania faktury i mogę odesłać paragon, aby w zamian otrzymać fakturę. Ale ta informacja przyszła za późno, bo paragon został przekazany do księgowości. Ta sytuacja całkowicie pozbawiła mnie radości z dokonania zakupu Produkt nie był jeszcze testowany. Opinię o nim przekażę póżniej

Opinie nt. sklepu masculo.pl

Sklep warty polecenia. Oryginalne produkty. Prezent do zamówienia. Paczka przyszła nastepnego dnia w szczelnym foliopaku. Jestem zadowolony.

Chłopaki robią świetną robotą. Paczki docierają szybko. Jocksy są zajebiste. Kąpielówki z pushupem również. Polecam.
14 kwi 2024
Bluzy Benjamin Barcode i Addicted są extra krój i materiał godny polecenia. Pełna profeska, szybka realizacja.

Perfekcja

Rewelacyjna jakość, dobra cena i ekspresowa wysyłka. Wszystko jak zawsze perfekcyjnie
Tank Top od ERIC ROMAGUERA cielisty najlepszy gorąco polecam. Błyskawiczna wysyłka.
Szybka wysyłka, wszystko zgodne z opisem i do tego dobra cena.
Miła obsługa i profesjonalnie podejście do klienta.
Szybka dostawa, sprawna obsługa, polecam!
Duży wybór towaru, bardzo dobra jakość.
14 kwi 2024
Super jakość i wygoda 😁 polecam
31 mar 2024
👍🏻