kammar24.pl- Logo - Opinie

kammar24.pl

Opinie (348) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (574)

Ważny od: 16 gru 2022
kammar24.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo dobra obsluga. Ostatecznie zwrocilem zamowiony wykretak poniewaznie pasowal. Po rozpoznaniu tematu okazalo sie, ze pasuje tylko i wylacznie do gwintownikow wykonanych wg normy DIN (potwierdzone organoleptycznie). Jezeli posiadasz starszy gwintownik, "zakupiony na bazarze" musisz dorobic narzedzie we wlasnym zakresie. Do polskich, obecnie produkowanych gwintownikow recznych bedzie pasowal.

23 mar 2024
Zamówiony uchwyt miał być wysłany w ciągu trzech do czterech dni. Po niemal tygodniu napisałem maila z pytaniem o przesyłkę. Otrzymałem informację, że właśnie został wysłany. Na stronie kuriera pojawił się zapis, że przesyłka jest w stanie przygotowania u nadawcy i w takim stanie pozostała jeszcze cały dzień. A później poszło szybko, po kolejnej dobie przesyłka była w paczkomacie. Trwało to znacznie dłużej niż obiecano.

Opinie nt. sklepu kammar24.pl

29 kwi 2024
Wysyłka i towar ok.... ogromnym minusem przez co jedna gwiazdka jest koszt zwrotu bagatela 20% kosztu produktu + koszt wysyłki
3 lut 2024
Zamówienie zostało anulowane. Zabrakło towaru na półce. Tzn. sklep sprzedaje towar, którego nie posiada.
7 lut 2024
Długi czas oczekiwania na przesyłkę
Nie otrzymałem zamowienia
27 wrz 2023
Wysyłka to tragedia, na poszczególne przedmioty czeka się po kilka tygodni i nie wiadomo które są z którego zamówienia jak przychodzą w paczkach łączonych i jedyne co jest dołączone to WZ-ki bez numerów zamówień których dotyczą.
30 paź 2023
Panie Jakubie, jesteście naszym stałym klientem i jeśli na coś trzeba dłużej czekać to dobrze Pan wie, że o tym informujemy i pytamy czy klient chce czekać. Jeśli realizujemy coś kilka tygodni to tylko dlatego, że Klient zaakceptował taki stan rzeczy a i tak w każdym momencie można zrezygnować z zamówienia. Co do dokumentów WZ to wystarczyło nas poinformować, że potrzebujecie numerów zamówień na tych dokumentach - jest to kwestia uzgodnień.
26 lip 2023

ZAMÓWIENIE 91804

Zamówienie zostało opłacone 17.07, dziś jest 26.07. nikt nie wysłał paczki, nikt też nie zwrócił pieniędzy. Ponieważ zakup jest już nieaktualny, proszę o zwrot pieniędzy.
31 paź 2023
Towaru jeszcze nie otrzymałem a już prosicie o opinię na temat zakupu. Dodatkowo zasypujecie skrzynkę mailami które są niczym innym jak spam.
16 paź 2023

Firma żenada

Pomimo wystawienia faktury, brak realizacji zamówienia. Tłumaczenie - brak a magazynie. Czy tak funkcjonuje poważna firma?
30 paź 2023
Mieliśmy błędny stan jednego produktu, ale zostało to zauważone w momencie kompletowania zamówienia, poinformowaliśmy klienta o tym fakcie i o tym, że w związku z tym będzie 1-dniowe opóźnienie w realizacji. Jak widać nie wszyscy przyjmują takie informacje ze zrozumieniem. Przepraszamy.
10 paź 2023
Po rezygnacji z zamówienia z powodu braku przedmiotu w magazynie Nie otrzymałem do tej pory zwrotu pieniędzy
30 paź 2023
Opinia wystawiona 10-10 zwrot wykonany dnia 06-10, czasem wystarczy sprawdzić historię swojego konta. Często zdarza się, że klienci zgłaszają się do nas po dłuższym czasie z informacją, że nie otrzymali zwrotu, jednak po wysłaniu przez nas potwierdzenia przelewu, dziwnym trafem, nagle pieniądze w tym samym momencie pojawiają się na ich koncie mimo, że wcześniej ich nie było a zwrot wykonany był miesiąc temu;)
3 sie 2023
Zamówiłem klucz torx t 20 na zdjęciu wygląda inaczej a dostałem go w innej formie czyli ez uchwytu.
30 paź 2023
Przepraszamy, producent nie poinformował nas o zmianie konstrukcyjnej klucza. Miał Pan możliwość zwrotu zakupionego narzędzia, ale nie chciał Pan z niego skorzystać.
27 paź 2023
Nagle po zamówieniu produktu i przelaniu środków, brak produktu w magazynie.
30 paź 2023
Szanowny Kliencie, niestety takie sytuacje zdarzają się, jednak pracujemy nad rozwiązaniem mającym na celu ograniczenie ich do zera. Jeśli miał Pan jakiś problem z odzyskaniem wpłaconych środków lub inny związany z niezrealizowanym zakupem, zachęcam do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.
1 wrz 2023
Nie sprzedawajcie zdjęć, brak towaru!
30 paź 2023
Zdjęcie towaru może Pan pobrać bezpłatnie z naszej strony, a braki towarów się zdarzają o czym niezwłocznie informujemy jeśli taka sytuacja wystąpi i zwracamy pieniądze.
9 sty 2024
Towar do mnie jeszcze nie dotarł.
2 paź 2023