samanta.pl- Logo - Opinie

samanta.pl

Opinie (249) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1006)

Ważny od: 25 mar 2015
samanta.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka wysyłka zamówień, sprawne rozliczanie zwrotów, paczki starannie i bezpiecznie zapakowane. Sklep daje wiele możliwości zapłaty za zamówienie i umożliwia zwroty za pośrednictwem opcji InPost’owej. A przede wszystkim: bielizna od Samanty jest prze-pię-kna!

16 lip 2023
Pisać prawde na stronie

Opinie nt. sklepu samanta.pl

5 sty 2024
4 wrz 2023

Świetna jakość

Szybka wysyłka, bielizna piękna i najwyższej jakości. Zwroty bez problemu. Jestem bardzo zadowolona, polecam.
13 maj 2023
Bardzo szybka wysyłka, kontakt z obsługą najlepszy jaki mnie w życiu spotkał. Panie bardzo miłe i pomocne :) Paczki pięknie i starannie zapakowane, polecam
14 maj 2023
Szczególnie jestem zachwycona jakością wykonania. Koronki są tak kobiece. Nie czuję tej bielizny na sobie tak wygodna
Bardzo podoba mi się bielizna waszej firmy. Jest dobrze wykonana bardzo mnie kręcą hafty i koronki.Jednak zwróciłabym uwagę na zabezpieczenie drutów gdyż po jakimś czasie wychodzą . A może byście Państwo zaprojektowali też tankini plażowe na duży biust?.
Od lat kupuję biustonosze w Samanta Lingerie ponieważ są to produkty wysokiej jakości, zarówno pod względem wykorzystywanych materiałów jak i precyzyjnym wykonaniem. Nie jest to bielizna tania jednak warta swojej ceny, dlatego szczerze polecam.
9 wrz 2023
Super szybka dostawa. Jakość bielizny bez zastrzeżeń. Wszystkie biustonosze danego modelu trzymają swoje wymiary. Polecam. Jestem bardzo zadowolona. Szkoda, że nie wszystkie modele, które chciałam kupić nie były dostępne w moim rozmiarze.
MK
MAGDA K.
Gdańsk
20 maj 2023

Przepiękne wzory i wygoda!

Przepiękne wzory bielizny i bardzo rozbudowana rozmiarówka - każda z Pań znajdzie dla siebie idealny biustonosz! Bielizna bardzo wygodna, jak druga skóra. Do tego ekspresowa realizacja zamówienia i polska produkcja! Polecam!
27 lip 2023
Bardzo wygodna i piękna bielizna, ale dla mnie minusem są śniedziejące dodatki do bielizny czyli logowanie i dodatki przy ramiączkach. Materiał mógłby się mniej rozciągać, poza tym nie mam zastrzeżeń.
16 lis 2023

Stała klientka

Jestem stałą i zadowoloną klientką. Skorzystałam tym razem z promocji i mam nadzieję że promocje będą dostępne częściej. Jeśli chodzi o zamówienie to wszytko przebiegało sprawnie i profesjonalnie
3 sie 2023

filtrowanie wyników na stronie nie działa

filtrowanie wyników na stronie "po rozmiarach" nie działa, nawet po zaznaczeniu danego rozmiaru, wyszukiwarka nadal pokazuje modele staników dla których nie ma dostępnego wybranego rozmiaru
17 lis 2023

Szybkość dostaw i wydolą jakość.

Szybkość dostawy. Rozmiary trzymają normy i raz dobrany rozmiar i kształt miseczki pozwala bez obaw zamawiać nowe modele. Wspaniała jakość i wykonanie oraz projekt.
2 lip 2023

Znakomicie

Najlepsze biustonosze jakie kupuje to z Smanta, zawsze wracam do tej marki. Bogactwo wzorów, super jakość produktów. Sklep z profesjonalną obsługą. Szczerze polecam
11 lip 2023
Szybkość dostawy i w przypadku nieobecności dostarczenie przesyłki do najbliższego punktu odbioru. Obniżyć ceny produktów lub czasem robić promocje na nowości.
6 paź 2023
Bardzo doceniam szybką wysyłkę, dziękuję. Poza tym mój ulubiony model biustonosza jest jak zwykle idealny, więc oczywiście jestem bardzo zadowolona z zakupu.
5 paź 2023
Polecam bieliznę samanta, która jest bardzo piękna, wygodna i produkowana w Polsce! Najważniejsze, że są różne rozmiary, na mały biust i ten bardzo duży 😊
4 sie 2023
Bielizna bardzo piękna. Wreszcie znalazłam firmę, która robi piękną bieliznę nie tylko na małe biusty ale i duże . idealnie dopasowana rozmiarem.
25 cze 2023
Towar zgodny z zamówieniem.Dostawa Petarda.Jednego dnia zamówiłam na drugi dzień biustonosz był w paczkomacie. Polecam z czystym sumieniem.
18 paź 2023
Błyskawiczna obsługa zamówienia, cudowny biustonosz, piekniejszy niz na zdjeciach praz idealne dopasowanie, na pewno kupie jeszcze nie raz
BZ
28 maj 2023
Od lat jestem zachwycona biustonoszami Samanta. Coraz lepsze konstrukcje dla różnych piersi. Szkoda tylko że koronki nieco słabsze.