m-poledance.pl

Opinie (9) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9)

Rurka świetna, super się kręci. Obsługa super pomaga dobrać mocowanie, długość (mąż zamawiał i konsultował przez telefon). Teraz dobrany materac, bardzo fajny, można złożyć na cztery części i nie zajmuje dużo miejsca. Polecam sklep całym sercem♥️💕

Przesyłka przyszła szybko, ale ani nie dostałam powiadomienia na mail, że towar jest już dostępny, ani Pani, z którą rozmawiałam o towarze nie była miła. Pani wręcz odradzała zakup i dawała mi do zrozumienia, że nie powinnam może ćwiczyć, skoro potrzebuję spodni sticky.

Opinie nt. sklepu m-poledance.pl

Zamówienie otrzymałam znacznie szybciej niż graniczny termin dostawy. Wszystko w jak najlepszym porządku
Odpowiedź ze sklepu m-poledance.pl
Takie opinie bardzo nas cieszą, dziękujemy :)
Cudowny hamak
Dziękujemy za zaufanie!

Przesyłka przyszła szybko i to tyle pozytywów

Odpowiedź ze sklepu m-poledance.pl
Dziękujemy za wiadomość. Przykro nam, że miała Pani takie doświadczenie, jednak sprawdziliśmy wszystkie możliwe archiwa jeśli chodzi o rozmowy telefoniczne i na żadnym numerze nie ma Pani numeru telefonu w historii połączeń. Możliwe że moglo dojść do pomyłki, do wybrania błednego numeru telefonu a ktoś złośliwy powiedział Pani przykre słowa. Bardzo dbamy o jakość obługi i nikt od nas nie mógłby Pani w ten sposób potraktować. Co do otrzymywania powiadomień o statusie przesyłki to w pierwszym mailu potwierdzającym złożenie zamówienia jest link, pod którym można śledzić cały status zamówienia. Nie wysyłamy kolejnych maili ze statusami.
Odpowiedź ze sklepu m-poledance.pl
Cieszymy się, że cały nasz zespół sprostał Państwa oczekiwaniom!
Polecam! Wszystko szybko i sprawnie. Powinno byc info w opisie o max obciążeniu dla wkrętów. Ale wszystko inne - super!
Odpowiedź ze sklepu m-poledance.pl
Dziękujemy za uwagę - ta informacja została dopisana do opisu produktu.
Szybka wysyłka, produkt zgodny z opisem 😊
Dziękujemy
16 mar 2024