Krzesła Design- Logo - Opinie

Krzesła Design

Opinie (285) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (877)

Ważny od: 14 wrz 2020
Krzesła Design spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 lis 2023
Bardzo szybka wysyłka, krzesła bardzo dobrze wykonane, welur gruby, dobrze obszyty, brak marszczeń. Nogi krzeseł są drewniane, pomalowane na biało - na jednej niewielkie niedociągnięcie, niewidoczne jak krzesło stoi. Krzesła lekkie ale konstrukcja dość solidna, wygodnie się siedzi, gąbka twarda. Mocowanie bardzo solidne - aż 9 solidnych śrub. W przednich nogach regulacja wysokości, zatem można regulować, gdy podłoga lekko krzywa. No i najważniejsze - cena :)

2 paź 2023
Krzesła dotarły całe nie uszkodzone aczkolwiek oparcie jest tak giętkie że mąż boi się na nim usiąść żeby si nie złamało ... Dodatkowo gdy zamawiałam krzesła ich cna wynosiła 99zł po promocji przed promocja kosztowały 139zł . ni wiem dla czego została mi policzona kwota z przed promocji . Napisałam maila do sklepu lecz dostałam odpowiedz że proszą o numer zamówienia , wysłałam numer zamówienia i od 2 tyg nie dostałam odpowiedzi co z różnicą cen jaką mi naliczono

Opinie nt. sklepu Krzesła Design

2 maj 2024
Zakupiłam krzesło brazylijskie które nie było dostępne
Zgłosiłem wrak jednego elementu zero odzewu ze strony sklepu
7 lut 2024
Nie otrzymałam zamówienia ale za to mam już 2 wiadomości z ponagleniem żeby wystawić opinię. Bardzo zależało mi na czasie a status przesyłki w dalszym ciągu „ przygotowujemy do wysyłki” .
3 lut 2024
Brak instrukcji złożenia krzesła. Niebywałe. Wysyłają niezłożone krzesło bez instrukcji. Wysłałam maila z reklamacją i czekam na odpowiedź.
4 lut 2024
27 paź 2023
Krzesło zamówione 22.10, dzisiaj jest 28.10. Sprawdzam status zamówienia i cały czas przyjęte do realizacji. Telefonu nie odbierają.
27 paź 2023
Zamówione krzesła przyjechały nie w tym kolorze, jedno z krzeseł to zupełnie inny model, niż zamówione
WP
26 gru 2023

Niestety nigdy więcej

Krzesła niezbyt przyjemny zapach wydają, po kilku dniach dalej czuć. Nogi krzywe jak fix. Dodane srobki do wyrównania nie dość że bardzo niskiej jakości to nie pomagają, dają tylko kilka mm wyrównania co miałoby sens gdyby nogi nie były krzywe o ponad cm. Całość mimo dokręcenia mocno się buja, nie siedzi się pewnie na tym. Paczka przyszła poniszczona, jednak krzesła nie uległy uszkodzeniu podczas transportu. W tej samej cenie krzesła homli dużo lepiej wypadają.
10 gru 2023

Absolutnie NIE polecam :(

To drugie takie krzesło jakie kupiłem u Was. Poprzednie jakiś czas temu oceniam na dostateczny z plusem, ale drugie - zgroza. Widać, że 'lecicie' chyba na ilość - bo bylejakość wykonania i przygotowania do wysyłki - niedostatecznie. Nogi malowane chyba tylko raz i to niedokładnie - bo czuć pod palcami żywe drewno. Krzesło nieoczyszczone z 'syfu' stolarni; całe w wiórach i pyle. Gdyby nie to, że ciotka staruszka machnęła na to ręką - ja bym odesłał!
12 gru 2023
Pani Katarzyno, jest Pani pierwszą osobą, która zgłasza zażalenie na model SK09. Prosimy o wiadomość i reklamację Pani krzesła. Wymienimy ja na nowe
17 lis 2023
Jedno z krzeseł ma krótką nogę o 1 cm 😞 ,czyli krzesła nie są sprawdzane:(
12 paź 2023
Jakość wykonania i materiał z którego wykonano tragiczny.
17 paź 2023
Dzień dobry Pani Joanno, prosimy o kontakt mailowy na reklamacje@krzesladesign.pl :) wymienimy Pani produkt. Może go Pani też zareklamować
8 lis 2023
Dzień dobry, Zamówienie 21982 jest niezrealizowane.
6 lip 2023

Nie otrzymalam jeszcze towaru i jestem zła. m…

Nie otrzymalam jeszcze towaru i jestem zła
17 lip 2023
Dzień dobry, czy towar doszedł?
Moje zamówienie 23145 niestety przyszło pomylone . Zamówiłam 6 krzeseł jasnoszarych , jedno przyszło ciemnoszare , od piątku 15.12 próbuje skontaktować się ze sklepem w sprawie wymiany źle przysłanego krzesła , niestety bezskutecznie .
17 sie 2023

Brak współpracy z kurierem

Brak wcześniejszej informacji od kuriera nt. dostarczenia produktu. Brak współpracy oraz dostarczenie zamówienia pod błędny adres.
25 sie 2023
dzień dobry, prosimy o kontakt czy to mailowo czy na naszym fanpage. Wyjaśnimy sytuację. Pierwszy raz się coś takiego stało
Nie dostałem mojej przesyłki. Brak jakiejkolwiek informacji
29 gru 2023
Tragedia!