parkersklep.com

Opinie (357) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1180)

Ważny od: 21 lip 2021
parkersklep.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 cze 2023
Wszystko super. Kontakt natychmiastowy. Projekt grafu przesłany do wglądu wcześniej. Krótki czas realizacji.

9 paź 2023
Sklep oferuje produkty, których faktycznie nie ma w ofercie, następnie przesyła towar niezgodny z zamówieniem tłumacząc, że producent już nie produkuje... Skoro nie produkuje to jaki jest cel oferowania do sprzedaży towaru, którego nie ma? Niech każdy odpowie sobie sam. 1 za zmarnowany czas i towar słabej jakości.

Opinie nt. sklepu parkersklep.com

Podoba mi się to że dostawa przebiegła bez problemów , tak jak w opisie i z terminem podanym na stronie www. Co zrobić jeszcze lepiej ? w tej chwili nie mam pomysłu , jest to moje pierwsze zamówienie. Michał
Super kontakt ze sprzedawcą ☺️ szybka wysyłka, polecam. Towar zamówiony po południu rano był już do odbioru w paczkomacie 🥰
szybki czas realizacji zamówienia, jasny i przejrzysty proces składania zamówienia. intuicyjne kroki przy zamówieniu.
Pióro genialne opakowanie super ale wkład chyba lekko przeterminowany bo nie chciał pisać był jakby wyschnięty
31 mar 2024

Cudownie

Wszystko zgodne z zamówieniem. Grawer wykonany perfekcyjnie, dokładnie tak, jak sobie to sobie wyobraziłam
Piękne wykonanie i ekspresowa wysyłka. Świetny kontakt ze sklepem. Polecam z całego ❤️

Wygląda bardzo godnie!

Polecam, na prezent dla szefa - w sam raz! Super! Dziękuję za szybką i dobrą robotę!
Bardzo ładnie wykonany grawer wewnątrz pudełka, świetny pomysł na prezent, polecam
Bardzo dobry kontakt. Szybka realizacja zamówienia. Cierpliwość sprzedawcy :))
Wszystko było O.K. POLECAM Zakupy w SKLEPie" PARKER"
Bardzo szybka i responsywna obsługa
Bardzo dziękuje za szybka realizację

Anna

Pełen profesjonalizm,polecam w 100%
proces bez zarzutów - polecam

Gorące polecam firmę Parker.Obsluga na najwyższym poziomie.

Gorące polecam firmę
fachowa obsługa.