parkersklep.com

Opinie (420) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1310)

29 kwi 2024
Szukałam lekkiego długopisu dla chłopca pracownicy doradzili odpowiedni długopis proponując różne warianty. Kontakt szybki. Obsługa sprawna, miła i profesjonalna. Przed wydrukiem graweru uprzedni kontakt z klientem w celu potwierdzenia. Długopis idealny, lekki i śliczny. Polecam z całego serca 💕

9 paź 2023
Sklep oferuje produkty, których faktycznie nie ma w ofercie, następnie przesyła towar niezgodny z zamówieniem tłumacząc, że producent już nie produkuje... Skoro nie produkuje to jaki jest cel oferowania do sprzedaży towaru, którego nie ma? Niech każdy odpowie sobie sam. 1 za zmarnowany czas i towar słabej jakości.

Opinie nt. sklepu parkersklep.com

Profesjonalna obsługa i wykonanie produktu. Dla mnie najważniejszy jest kontakt, który w przypadku tej firmy jest błyskawiczny. Otrzymałam drogą email 2 wersje wykonania tabliczki z napisem do wglądu i wyboru. Ogółem wykonanie cudne nawet poprosiłam o wstawienie grafiki co nie stanowiło żadnego problemu. Bardzo dziękuję i POLECAM.
Jestem zachwycona efektem końcowym, bardzo dziękuję już złożyłam kolejne zamówienie. Nie mogłam sobie do końca poradzić z zamówieniem wszystkich elementów, kontakt telefoniczny i mailowy to profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie.
7 lip 2024
znakomity i bardzo skuteczny kontakt w ustaleniach szczegółów. Jestem Jestem BARDZO ZADOWOLONY z zakupu. Jedynie koszt bardzo skromnego graweru ( typowy dwuliterowy inicjał) myślę, że zbyt wysoki Pozdrawiam
9 lip 2024

Ze względu na termin realizacji zamówienia na którym mi zależało, sklep zrealizował usługę w tempie ekspresowym. Bardzo dobry kontakt i obsługa klienta. Dziękuję!
7 lip 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia z uwzględnieniem korekty. Produkt zgodny z opisem. Jestem zadowolona z zakupu.
7 lip 2024
Przede wszystkim produkt, piękny grawer zgadzający się z zamówieniem, szybkie wykonanie. Pełen profesjonalizm ♥️
5 lip 2024
Produkty których używam są po prostu spełnieniem moich oczekiwań
Wszystko zgodne z zamówieniem i szybko dostarczony. Jest super.
Ekspresowa wysyłka. Bardzo dziękuję, wszystko zgodnie z opisem.
9 lip 2024
Szybka realizacja zamówienia, produkt i grawer SUPER, POLECAM.
5 lip 2024
Serwis na super poziomie. Szybkie odpowiedzi na pytania.
3 lip 2024
JAKOŚĆ TOWARU DOSKONAŁA, atrakcyjna CENA, SZYBKA DOSTAWA
4 lip 2024
Polecam. Dobry kontakt ze sklepem i szybka dostawa.
8 lip 2024
Wszystko w porządku, szybka realizacja zamówienia
2 lip 2024
Szybka i sprawna obsługa zamawianego towaru,
Doskonała współpraca i wykonanie. Polecam!
12 lip 2024
Bardzo polecam, wszystko szybko i sprawnie!
4 lip 2024

Stosunkowo korzystna cena produktu.
Bardzo szybka dostawa, polecam :)
Wszystko w najlepszym porządku.